.
Rss

ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Август 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
» » Дівчата-байдарочниці, Даниленко та "С2-500"
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1000

У другий день чемпіонату України серед молоді учасники в основному змагалися на дистанції 500 м, де чотири жіночих види та один чоловічий є олімпійськими, а ввечері трохи зачепили спринт (екіпажі-четвірки). Дві золоті медалі завоювала в олімпійських видах миколаївська байдарочниця Людмила КУКЛІНОВСЬКА, яка виграла «одиночку» та «двійку» (зі своєю землячкою Юлією КОЛЕСНИК). Звернемо увагу на перемогу в «каное-двійці, 500» новоствореного екіпажу у складі Людмили ЛУЗАН (Полтавщина) та Анастасії ЧЕТВЕРІКОВОЇ з Херсону. Перемога здобута з результатом міжнародного рівня (2.05,78 – кращий в історії для українського веслування в цьому виді), причому проти вітрy.

 

По дві золоті нагороди завоювали в цей день представниці екіпажу-четвірки збірної України, які перемогли і на дистанції 500 м, і в спринті: Анастасія ГОРЛОВА (Львів), Діана СВИРИДОВА (Горішні Плавні), Наталія ДОКІЄНКО (Фастів) та Тетяна ЄДНАК (Тернопіль), а також дніпровець Дмитро ДАНИЛЕНКО. Серйозну конкуренцію створеному під цей чемпіонат екіпажу з бронзовим призером Ріо Тарасом МІЩУКОМ та Віктором СВИРИДЮКОМ (Волинь) склав екіпаж у складі Тараса МАЗОВСЬКОГО зі Львова та Дениса ФІЛАТОВА з Дніпра. Останні – бронзові призери Кубку України в цьому виді - навіть перемогли, але виступали поза конкурсом (1.45,91 проти 1.46,22).

Чемпіонат України (молодь). День другий. 500 м и 200 м (С-4, чол. та К-4, жін.). Фінали

К-1 500 м чоловіки швидкість вітру -1,0 м/с

1

Даниленко Дмитро

 

Дніпропетровська

1.48.27

 

2

Семикін Іван

 

Київська

1.49.18

 

3

Костишен Дмитро

 

Вінницька

1.49.34

 

4

Кузьмін Даніїл

 

Київська

1.49.94

 

5

Лахманов Денис

 

Вінницька

1.51.12

 

6

Очкур Микола

 

Одеська

1.50.53

 

7

Галкін Юрій

 

Одеська

1.51.15

 

8

Свиридов Олександр

 

Полтавська

1.52.26

 

9

Мельник Юрій

 

Хмельницька

1.52.84

 

С-1 500 м чоловіки швидкість вітру - 1,0 м/с

1

Давидов Денис

 

Запорізька

2.02.55

 

2

Захаров Андрій

 

Херсонська

2.04.06

 

3

Овдійчук Андрій

 

Рівненська

2.04.42

 

4

Амельченя Ігор

 

Полтавська

2.04.84

 

5

Козлов Богдан

 

Хмельницька

2.04.99

 

6

Сидорчук Володимир

 

Рівненська

2.11.23

 

7

Львов Станіслав

 

Львівська

2.14.63

 

8

Семенюк Сергій

 

Волинська

2.15.05

 

9

Яцюк Микола

 

Волинська

2.15.98

 

К-1 500 м жінки швидкість вітру -1,0 м/с

1

Кукліновська Людмила

 

Миколаївська

2.02.18

 

2

Докієнко Наталія

 

Київська

2.02.36

 

3

Єднак Тетяна

 

Тернопільська

2.02.57

 

4

Горлова Анастасія

 

Львівська

2.03.37

 

5

Свиридова Діана

 

Полтавська

2.03.68

 

6

Юрійчук Юлія

 

Черкаська

2.07.27

 

7

Якименко Тетяна

 

 

2.09.79

 

8

Білоус Анастасія

 

Полтавська

2.13.94

 

9

Скворцова Олена

 

Херсонська

2.14.53

 

С-1 500 м жінки швидкість вітру -1,0 м/с

1

Бабак Людмила

 

Запорізька

2.25.08

 

2

Циганкова Олена

 

Рівненська

2.25.81

 

3

Токмінінова Марина

 

Одеська

2.35.46

 

4

Ібадова Севілія

 

Полтавська

2.38.22

 

5

Комлєва Тетяна

 

Херсонська

2.43.67

 

6

Кардаш Христина

 

Херсонська

2.47.56

 

7

Авдєєва Анастасія

 

Миколаївська

2.47.84

 

К-2 500 м чоловіки швидкість вітру -0,5 м/с

1

Галкін Юрій

 

Одеська

1.36.24

 

Очкур Микола

 

Одеська

 

2

Брезіцький Віталій

 

Львівська

1.36.87

 

Чедрик Василь

 

Львівська

 

3

Зайцев Олександр

 

Херсонська

1.36.96

 

Любчич Вячеслав

 

Херсонська

 

4

Гарань Олександр

 

Черкаська

1.37.48

 

Свиридов Олександр

 

Полтавська

 

5

Кравчук Сергій

 

Вінницька

1.37.65

 

Хворостяний Іван

 

Вінницька

 

6

Біденко Микола

 

Житомирська

1.38.98

 

Волошко Анатолій

 

Херсонська

 

7

Черкас Микола

 

Хмельницька

1.41.59

 

Чичкан Олексій

 

Львівська

 

8

Жовтнюк Богдан

 

Черкаська

1.43.34

 

Рябов Валерій

 

Кіровоградська

 

9

Беспалько Дмитро

 

Миколаївська

1.45.82

 

Гончар Олександр

 

Миколаївська

 

С-2 500 м чоловіки швидкість вітру - 0,5 м/с

ПК

Мазовський Тарас

 

Львівська

1.45.91

 

Філатов Денис

 

Дніпропетровська

 

1

Міщук Тарас

 

Полтавська

1.46.22

 

Свиридюк Віктор

 

Волинська

 

2

Нагорний Сергій

 

Львівська

1.46.80

 

Шкарнега Андрій

 

Рівненська

 

3

Давидов Денис

 

Запорізька

1.47.29

 

Кряж Дмитро

 

Запорізька

 

4

Кисіль Антон

 

Волинська

1.48.15

 

Харечко Данило

 

Одеська

 

5

Дігтяр Владислав

 

Полтавська

1.48.73

 

Остапчук Назар

 

Волинська

 

6

Боровик Олег

 

Полтавська

2.03.06

 

Чабан Богдан

 

Волинська

 

7

Корець Андрій

 

Львівська

2.07.81

 

Шеметило Олександр

 

Волинська

 

8

Панькевич Орест

 

Волинська

2.12.68

 

Федечко Кирило

 

Львівська

 

9

Захаров Андрій

 

Херсонська

 

 

Хітрик Віталій

 

Херсонська

 

К-2 500 м жінки швидкість вітру - 0,5 м/с

1

Колесник Юлія

 

Миколаївська

1.52.31

 

Кукліновська Людмила

 

Миколаївська

 

2

Шпиченко Антонина

 

Херсонська

1.59.24

 

Шпиченко Олександра

 

Херсонська

 

3

Коваль Софія

 

Львівська

2.06.62

 

Михальська Зоряна

 

Львівська

 

4

Нестерова Катерина

 

Миколаївська

2.18.28

 

Шостак Ольга

 

Львівська

 

С-2 500 м жінки швидкість вітру - 0,5 м/с

1

Лузан Людмила

 

Полтавська

2.05.78

 

Четверікова Анастасія

 

Херсонська

 

2

Токмінінова Марина

 

Одеська

2.12.65

 

Циганкова Олена

 

Рівненська

 

3

Комлєва Тетяна

 

Херсонська

2.22.16

 

Кардаш Христина

 

Херсонська

 

4

Бабак Людмила

 

Запорізька

2.23.47

 

Ібадова Севілія

 

Полтавська

 

К-4 500 м чоловіки швидкість вітру -0,5 м/с

1

Даниленко Дмитро

 

Дніпропетровська

1.24.11

 

Костишен Дмитро

 

Вінницька

 

Лахманов Денис

 

Вінницька

 

Семикін Іван

 

Київська

 

2

Беспалов Святослав

 

Донецька

1.26.59

 

Бойчук Вадим

 

Одеська

 

Хворостяний Іван

 

Вінницька

 

Чекамов Євгеній

 

Одеська

 

3

Біденко Микола

 

Житомирська

1.28.17

 

Волошко Анатолій

 

Херсонська

 

Россомаха Євгеній

 

Житомирська

 

Слободянюк Артем

 

Вінницька

 

4

Беспалько Дмитро

 

Миколаївська

1.29.13

 

Гончар Олександр

 

Миколаївська

 

Кравчук Сергій

 

Вінницька

 

Тарасюк Владислав

 

Рівненська

 

5

Брезіцький Віталій

 

Львівська

1.30.47

 

Гарань Олександр

 

Черкаська

 

Кальмус Олександр

 

Одеська

 

Чедрик Василь

 

Львівська

 

6

Пащенко Андрій

 

Вінницька

1.34.28

 

Пащенко Олександр

 

Вінницька

 

Поліщук Володимир

 

 

 

Радін Максим

 

 

 

7

Будюкін Євген

 

Харківська

1.35.18

 

Кривошия Назар

 

Хмельницька

 

Навойтко Віталій

 

Хмельницька

 

Щербак Ігнат

 

Харківська

 

8

Андрієвський Віктор

 

Миколаївська

1.36.98

 

Бутенко Анатолій

 

Херсонська

 

Головчук Дмитро

 

Миколаївська

 

Чередник Ілля

 

Херсонська

 

9

Гріцун Олександр

 

Сумська

1.50.50

 

Жоха Ярослав

 

Сумська

 

Пірогов Дмитро

 

Сумська

 

Шестаков Артем

 

Сумська

 

Облако Тегов