Rss
ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
29 квітня
Лесь Сергій Григорович


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 901
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Апрель 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
» » Чемпіонат України (молодь, юніори). Спринт
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1281
Чемпіонат України (молодь, юніори). СпринтСьогодні в Дніпропетровську спринтерськими гонками в одиночках та двійках завершився чемпіонат України серед молоді та юніорів. За підсумками змагань був визначений склад команди, яка відправиться в Португалію на чемпіонат світу серед юніорів та молоді. Про нього ми повідомимо додатково, а поки що результати останнього дня змагань.

К-1 200 м чоловіки швидкість вітру -0,5 м/с

1 Трунов Ігор Одеська-Дніпропетровська 0.37.08
2 Черноморов Кирило Одеська-Миколаївська 0.37.25
3 Карабута Євген Одеська 0.37.84
4 Шевченко Владислав Київ 0.37.99
5 Беспалов Святослав Донецька 0.38.39
6 Губеня Володимир Херсонська 0.38.55
7 Пляшечко Микола Черкаська 0.39.25
8 Шевченко Євген Тернопільська 0.39.40
9 Скорик Роман Полтавська 0.39.61

С-1 200 м чоловіки швидкість вітру -0,5 м/с

1 Рибачок Андрій Волинська 0.42.96
2 Боровик Олег Полтавська 0.43.16
3 Мисник Дмитро Київська 0.43.47
4 Лузан Руслан Івано-Франківська 0.43.68
5 Гуляйко Сергій Черкаська 0.43.88
6 Загній Дмитро Полтавська 0.44.06
7 Мандзюк Михайло Івано-Франківська 0.44.88
8 Бородулько Володимир Львівська 0.45.00
9 Вандюк Юрій Волинська 0.45.75

К-1 200 м жінки швидкість вітру -0,5 м/с

1 Римкевич Світлана Вінницька 0.43.98
2 Горлова Анастасія Львівська 0.44.15
3 Кічасова Марія Полтавська 0.44.27
4 Докієнко Наталія Київська 0.45.09
5 Колесник Юлія Миколаївська 0.46.07
6 Слюсаренко Ірина Вінницька 0.46.76
7 Чернова Анастасія Тернопільська 0.47.32
8 Скобельська Аліна Запорізька 0.47.49
9 Білоус Анастасія Полтавська 0.47.66

С-1 200 м жінки швидкість вітру -0,5 м/с

1 Ушакова Наталія Полтавська 0.55.07
2 Жилюк Наталія Івано-Франківська 0.56.23
3 Воловчик Олександра Херсонська 0.57.06
4 Павлова Ірина Одеська 0.57.73
5 Шокотько Олена Полтавська 0.57.87
6 Ігуменова Лідія Полтавська 0.58.46
7 Дмитрук Тетяна Івано-Франківська 0.59.75
8 Білик Христина Івано-Франківська 1.01.75

К-1 200 м юніори 1997-1998 р.н. швидкість вітру -0,5 м/с

1 Семикін Іван Київська 0.37.27
2 Костишин Дмитро Одеська 0.38.13
3 Кузьмін Даніїл Київська 0.38.91
4 Даниленко Дмитро Дніпропетровська 0.40.13
5 Загреба Богдан Дніпропетровська 0.41.13
6 Яцюк Олександр Рівненська 0.41.32
7 Герасимнюк Вадим Рівненська 0.41.96
8 Бутирін Віталій Київська 0.42.13
9 Ромеус Ілля Запорізька 0.43.17


С-1 200 м юніори 1997-1998 р.н. швидкість вітру -0,5 м/с

1 Унтилов В'ячеслав Одеська 0.43.42
2 Бизу Борислав Одеська 0.43.69
3 Чабан Богдан Волинська 0.44.44
4 Нагорний Сергій Львівська 0.44.59
5 Панькевич Орест Волинська 0.45.81
6 Бутенко Андрій Черкаська 0.46.97
7 Козлов Богдан Рівненська 0.47.16
8 Сидорук Єгор Одеська 0.47.47
9 Філатов Денис Дніпропетровська 0.48.07

К-1 200 м юніорки 1997-1998 р.н. швидкість вітру -0,5 м/с

1 Кукліновська Людмила Миколаївська 0.45.21
2 Танько Діана Полтавська 0.46.62
3 Романенко Катерина Одеська 0.47.04
4 Соловйова Діана Київська 0.47.57
5 Коваль Софія Львівська 0.48.00
6 Шпиченко Олександра Херсонська 0.49.38
7 Тіхова Катерина Київ 0.50.20
8 Скворцова Олена Херсонська 0.50.93
9 Шпакова Дар`я Вінницька 0.52.48


С-1 200 м юніорки 1997-1998 р.н. швидкість вітру -0,5 м/с

1 Лузан Людмила Івано-Франківська 0.53.41
2 Бабак Людмила Запорізька 0.56.78
3 Циганкова Олена Рівненська 0.57.75
4 Ємельянова Анастасія Волинська 0.58.35
5 Павлова Валерія Одеська 1.01.16
6 Малачевська Крістина Черкаська 1.03.87
7 Рудніченко Ірина Одеська 1.04.38
8 Баб'єва Надія Херсонська 1.06.86
9 Сотнікова Анастасія Черкаська 1.10.85

К-2 200 м чоловіки швидкість вітру -0,5 м/с

1 Карабута Євген Одеська 0.33.76
Трунов Ігор Одеська-Дніпропетровська
2 Пирцу Микола Одеська 0.34.65
Шевченко Євген Тернопільська
3 Кіндзерський Сергій Тернопільська 0.34.84
Пляшечко Микола Черкаська
4 Малий Анатолій Одеська 0.35.11
Черноморов Кирило Одеська-
Миколаївська
5 Бєляев Олександр Тернопільська - Запорізька 0.35.55
Мельник Юрій Хмельницька
6 Жмуцький Павло Вінницька 0.35.74
Лахманов Денис Вінницька
7 Сиромятников Олександр Херсонська 0.36.27
Саригін Олексій Херсонська
8 Гарань Олександр Черкаська 0.37.55
Лозинський Євген Черкаська
9 Бакун Роман Дніпропетровська 0.38.34
Слота Ігор Дніпропетровська


С-2 200 м чоловіки швидкість вітру -0,5 м/с

1 Вандюк Юрій Волинська 0.39.78
Рибачок Андрій Волинська
2 Гуляйко Сергій Черкаська 0.40.15
Лузан Руслан Івано-Франківська
3 Боровик Олег Полтавська 0.40.31
Загній Дмитро Полтавська
4 Баландін Артем Полтавська 0.40.44
Давидов Денис Запорізька
5 Захаров Андрій Херсонська 0.44.76
Хітрик Віталій Херсонська
6 Воронько Микола Херсонська 0.52.50
Черепенько Руслан Херсонська

К-2 200 м жінки швидкість вітру -0,5 м/с

1 Горлова Анастасія Львівська 0.41.24
Докієнко Наталія Київська
2 Слюсаренко Ірина Вінницька 0.43.51
Чернова Анастасія Тернопільська
3 Мельник Наталія Черкаська 0.44.38
Приймак Діана Хмельницька
4 Маласай Юлія Дніпропетровська 0.44.98
Ященко Олена Дніпропетровська
5 Нестерова Катерина Миколаївська 0.45.12
Смагіна Марія Миколаївська
6 Скобельська Аліна Запорізька 0.45.77
Цимбал Яна Полтавська
7 Івасюк Анастасія Одеська 0.46.92
Лабунець Ірина Київ
8 Казимірська Христина Львівська 0.56.45
Кришталь Олександра Львівська
9 Кардаш Христина Херсонська н/ф
Чернишова Світлана Київська

С-2 200 м жінки швидкість вітру -0,5 м/с

1 Жилюк Наталія Івано-Франківська 0.44.97
Ушакова Наталія Полтавська
2 Ігуменова Лідія Полтавська 0.46.76
Шокотько Олена Полтавська
3 Білик Христина Івано-Франківська 0.48.28
Дмитрук Тетяна Івано-Франківська
4 Павлова Ірина Одеська 0.48.99
Чолак Марія Одеська


К-2 200 м юніори 1997-1998 р.н. швидкість вітру -0,5 м/с

1 Кузьмін Даніїл Київська 0.33.28
Семикін Іван Київська
2 Галкін Юрій Одеська 0.34.97
Свиридов Олександр Одеська
3 Даниленко Дмитро Дніпропетровська 0.35.68
Загреба Богдан Дніпропетровська
4 Іващенко Ілля Київ 0.35.87
Шаповалов Дмитро Київ
5 Гурницький Олег Вінницька 0.36.09
Чичкан Олексій Львівська
6 Душейко Артем Черкаська 0.36.28
Руснак Ростислав Чернівецька-
Дніпропетровська
7 Доброльот Кирило Київ 0.36.47
Поліщук Володимир Київ
8 Дацьків Андрій Львівська 0.36.73
Дацьків Орест Львівська
9 Балтінісов Андрій Полтавська 0.37.36
Павловський Олексій Полтавська
Каплюк Олексій Дніпропетровська
Яценко Петро Київ


С-2 200 м юніори 1997-1998 р.н. швидкість вітру -0,5 м/с

1 Нагорний Сергій Львівська 0.37.55
Овдійчук Андрій Рівненська
2 Каневський Юрій Миколаївська 0.38.58
Самойленко Валерій Миколаївська
3 Кисіль Антон Волинська 0.38.88
Осіпчук Назар Волинська
4 Щербак Богдан Черкаська 0.39.20
Щербак Назар Черкаська
5 Бурбело Віктор Херсонська 0.39.77
Желєзняк Сергій Херсонська
6 Бортник Мирослав Рівненська 0.39.94
Мазовський Тарас Львівська
7 Кошерь Егор Полтавська 0.40.12
Ханчевський Ярослав Полтавська
8 Литвиненко Мартін Київ 0.41.50
Шпак Дмитро Київ
9 Богданов Денис Дніпропетровська 0.41.66
Кононенко Богдан Дніпропетровська

К-2 200 м юніорки 1997-1998 р.н. швидкість вітру -0,5 м/с

1 Романенко Катерина Одеська 0.39.35
Юрійчук Юлія Черкаська
2 Соловйова Діана Київська 0.40.12
Костенко Ірина Київська
3 Шпиченко Антонина Херсонська 0.40.28
Шпиченко Олександра Херсонська
4 Лук`янчук Лілія Київ 0.41.83
Щупак Аліна Київ
5 Багно Діана Дніпропетровська 0.42.06
Синіговська Ксенія Дніпропетровська
6 Кузьома Юлія Полтавська 0.42.90
Писаренко Катерина Полтавська
7 Корж Олександра Вінницька 0.43.95
Чабанюк Катерина Кіровоградська
8 Клюєва Ірина Одеська 0.44.48
Шостак Ольга Львівська
9 Галанчук Марта Львівська-2 0.45.33
Ковальчук Галина Львівська-2

С-2 200 м юніорки 1997-1998 р.н. швидкість вітру -0,5 м/с

1 Павлова Валерія Одеська 0.52.36
Циганкова Олена Рівненська
2 Бабак Людмила Запорізька 0.52.52
Максименко Анна Черкаська
3 Кожокарь Анастасія Миколаївська 0.53.48
Четверікова Анастасія Херсонська
4 Росчупкіна Руслана Вінницька 0.56.51
Сотнікова Анастасія Черкаська
5 Ємельянова Анастасія Волинська 0.56.83
Комлєва Тетяна Херсонська
6 Бобришева Валерія Харківська 0.57.48
Гончарова Марія Харківська
7 Рудніченко Ірина Одеська 0.58.96
Федак Уляна Харківська
8 Руда Дар`я Дніпропетровська 1.05.85
Чорна Анна Дніпропетровська

К-4 200 м юніори 1997-1998 р.н. швидкість вітру +0,5 м/с

1 Костишин Дмитро Одеська 0.30.42
Кузьмін Даніїл Київська
Кухарик Олег Миколаївська
Семикін Іван Київська
2 Верховецький Микола Одеська 0.31.27
Душейко Артем Черкаська
Руснак Ростислав Чернівецька-Дніпропетровська
Сопронюк Вадим Дніпропетровська
3 Іващенко Ілля Київ 0.31.66
Шаповалов Дмитро Київ
Якіменко Віктор Київ
Яценко Микола Київ
4 Гурницький Олег Вінницька 0.32.89
Пащенко Андрій Вінницька
Хворостяний Іван Вінницька
Чичкан Олексій Львівська
5 Жовтнюк Богдан Черкаська 0.33.64
Зикін Дмитро Запорізька
Мегась Владислав Черкаська
Фріюк Ярослав Черкаська
6 Горішний Роман Львівська 0.33.80
Дацьків Андрій Львівська
Дацьків Орест Львівська
Марків Юрій Львівська
7 Бойчук Роман Рівненська 0.34.37
Кравчук Сергій Вінницька
Пащенко Олександр Вінницька
Тарасюк Владислав Рівненська
8 Коряк Андрій Дніпропетровська 0.34.50
Ромеус Ілля Запорізька
Рябов Валерій Кіровоградська
Юрасов Андрій Запорізька
9 Доценко Ігор Одеська 0.36.20
Дубенко Артем Дніпропетровська
Рутский Андрій Одеська
Шклярук Віктор Одеська

С-4 200 м юніори 1997-1998 р.н. швидкість вітру +0,5 м/с

1 Кошерь Егор Полтавська 0.38.12
Крупкін Ігор Дніпропетровська
Ханчевський Ярослав Полтавська
Філатов Денис Дніпропетровська
2 Бортник Мирослав Рівненська 0.38.27
Мазовський Тарас Львівська
Сидорчук Володимир Рівненська
Федечко Кирило Львівська
3 Бурбело Віктор Херсонська 0.38.56
Гаран Андрій Херсонська
Голубенко Юрій Херсонська
Желєзняк Сергій Херсонська
4 Дігтяр Владислав Полтавська 0.38.76
Каневський Юрій Миколаївська
Меріца Євген Миколаївська
Самойленко Валерій Миколаївська
5 Бутенко Андрій Черкаська 0.40.22
Кібкало Назар Черкаська
Сікало Владислав Черкаська
Сомсіков Демид Черкаська
Амельченя Ігор Полтавська 0.50.85 знята
Гаврилюк Ярослав Волинська
Щербак Богдан Черкаська
Щербак Назар Черкаська

К-4 200 м юніорки 1997-1998 р.н. швидкість вітру +0,5 м/с

1 Лук`янчук Лілія Київ 0.40.10
Тіхова Катерина Київ
Щупак Аліна Київ
Якименко Тетяна Київ
2 Корж Олександра Вінницька 0.40.73
Чабанюк Катерина Кіровоградська
Шпакова Дар`я Вінницька
Щербанюк Аліна Вінницька
3 Кузьома Юлія Полтавська 0.40.90
Незаможня Тетяна Полтавська
Писаренко Катерина Полтавська
Сайфутдінова Владислава Полтавська
4 Коваль Софія Львівська 0.41.05
Михальська Зоряна Львівська
Сторожук Оксана Львівська
Шостак Ольга Львівська
5 Власюк Христина Волинська 0.48.46
Корягіна Ганна Херсонська
Середа Аліна Волинська
Черніченко Олександра Херсонська

Облако Тегов