.
Українські веслувальники завоювали дві медалі в другий день чемпіонату Європи в Белграді. Почин зробила каное-четвірка у складі Андрія РИБАЧКА, Юрія ВАНДЮКА, Олега БОРОВИКА та Олександра СІВКОВА, яка завдяки потужному фінішу (на позначці «250» йшли були 5-ми) завоювала «срібло» - 1.30,941. В наступному заїзді свою першу «дорослу» бронзову нагороду взяла Людмила ЛУЗАН, показавши свій кращий результат в кар’єрі – 2.07,173. В інших фіналах - наші спортсмени показали такі результати: жіноча «байдарка-четвірка, 500м» Марія ПОВХ/ Марія КІЧАСОВА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Інна ГРИЩУН – 4-е місце (1.30,893), чоловіча «байдарка-двійка, 1000м» Віталій ЦУРКАН/ Олег КУХАРИК – 6-е (3.07,013), «каное-двійка, 1000м» Дмитро ЯНЧУК/ Тарас МІЩУК – 8-е (3.32,003), жіноча «байдарка-двійка, 1000м» Діана БАГНО/ Олена СКВОРЦОВА – 8-е (3.44,124), Наталія ДОКІЄНКО в «байдарці-одиночці, 1000м» - 9-е (4.09,384). Крім того, Павло АЛТУХОВ переміг у фінал В в «каное-одиночці, 1000м» (3.50,591) та завоював чергову, шосту за рахунком, ліцензію для країни на Європейські ігри-2019.
Українські веслувальники поборються за перемогу в семи фінальних заїздах на чемпіонаті Європи в Белграді. Відкриє програму – об 11.30 – дебютант єврофіналів Наталія ДОКІЄНКО, за 15 хвилин «байдарка-четвірка, 500м» у складі Марії КІЧАСОВОЇ, Марії ПОВХ, Анастасії ТОДОРОВОЇ та Інни ГРИЩУН, яка є одним з претендентів на п’єдестал. Втім, і в 4-х наступних видах українці входять в коло претендентів на нагороди: 11.59 – каное-четвірка у складі Андрія РИБАЧКА, Юрія ВАНДЮКА, Олега БОРОВИКА та Олександра СІВКОВА, 12.05 – Людмила ЛУЗАН, 12.19 - на дистанції 1000 м - байдарка-двійка у складі Олега КУХАРИКА та Віталія ЦУРКАНА, 12.26 – каное-двійка – Дмитро ЯНЧУК/ Тарас МІЩУК. Завершить серію українських фіналів екіпаж-дебютант Олена СКВОРЦОВА/ Діана БАГНО – на дистанції 1000 м. Пряма трансляція: на сайті ,результати гонок – на сайті .