• |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 548

На молодіжному чемпіонаті України южненський байдарочник Олег КУХАРИК, як і каноїст Павло Алтухов, підтвердив свій статус лідера українського веслування в одиночці незалежно від віку. І «1000м», і «500м» він виграв, як говорять в боксі, «за явною перевагою». Так і передбачалося, тому перед спортсменом ставилися задачі з прицілом на міжнародні старти. Про це і не тільки в інтерв’ю Олега прес-службі ФКУ.

• |
  • |
  • Переглядів: 256

До вашої уваги відео низки фінальних заїздів на дистанції 1000 метрів чемпіонату України серед молоді, який розпочався на олімпійській базі в Дніпрі.

• |
  • |
  • Переглядів: 514

До вашої уваги інтерв’ю із запорізьким каноїстом Львом КІРПІКОМ, який виборов одну з путівок на Європейський юнацький олімпійський фестиваль (Дьор, 23-30 липня). Незважаючи на ніжний як для спортсмена вік – 16 років, він показав себе людиною, як вже досить серйозно відноситься до своєї справи, і вже ставить серйозні цілі в кар’єри. Цілі – ні більше ні менше як досягнути висот Юрія Чебана.

• |
  • |
  • Переглядів: 444

Як ми повідомляли, за підсумками відбору на XIV літній Європейський юнацький Олімпійський фестиваль (Дьор – 23-30 липня) були визначені три учасники змагань. Після завоювання путівок щасливі володарі путівок відповіли на питання прес-служби ФКУ. Отже, до вашої уваги Юліана ПУТНІНА з Харкова, яка перемогла в новому для жінок олімпійському виді – веслуванні на каное. Їй слово:

• |
  • |
  • Переглядів: 194

До вашої уваги відео фінальних заїздів та коментарі деяких переможців чемпіонату України серед юніорів, який розпочався в четвер на олімпійській базі в Дніпрі. Дивимосяплейлист на Інтернет-каналі ФКУ в youtube.