• |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 180

На першому старті сезону «Весняний приз» Олег КУХАРИК, який представляє южненський ФСК «Хімік», підтвердив статус найсильнішого байдарочника України, який він завоював у минулому році. Він, нагадаємо, переміг і на «500-метрівці», і на дистанції вдвічі довше. Втім, стартові перемоги сезони – це лише контроль підготовки, головні старт в Україні та, звісно, на міжнародній арені, ще попереду. Своїми враженнями від першого старту та цілями на сезон талановитий спортсмен поділився в інтерв’ю прес-службі ФКУ відразу після попереднього заїзду на дистанції 1000 метрів, де Олег впевнено переміг. До речі, Олег, як і Людмила Лузан, наша олімпійська надія-2020.

• |
  • |
  • Переглядів: 132

До вашої уваги сюжет програми «Світ спорту» (UA-перший) про всеукраїнські змагання «Весняний приз-2017», які відбулися на олімпійській базі у Дніпрі 2-4 квітня.

• Дата: 8-04-2017, 10:19
  • Категорія: Відео
  • |
  • |
  • Переглядів: 212

До вашої уваги відеозаписи фіналів на дистанції 500 метрів та нагородження чемпіонів та призерів на цій дистанції. Дивиться плейлист на Інтернет-каналі ФКУ на відеохостингу Youtube.

• |
  • |
  • Переглядів: 393

Для байдарочника Івана СЕМИКІНА, як і для його ровесників, які зібрали купу нагород на юніорських чемпіонатах Європи та світу в 2015-му – Олега КУХАРИКА, Борислава БИЗУ, Богдана ЧАБАНА, 2016-й став першим у змаганнях дорослих, і можна сказати, що адаптація на цьому рівні пройшла для них успішно. Іван, наприклад, став чемпіоном України на дистанції 500 метрів і завоював три медалі в спринті в рамках Кубку та чемпіонату країни. Інтерв’ю з молодим байдарочником завершує серію матеріалів за підсумками збору із загальнофізичної підготовки, який відбувся в Южному з 9 по 28 січня.