• |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 387

27 українських веслувальників візьмуть участь в першому етапі Кубку світу, який стартує сьогодні в Познані. Вони стартують в 23-х видах програми. Дебютують на змаганнях такого рівня южненець Микола ОЧКУР, Олена ЦИГАНКОВА із Млиніва, Ольга КРИКУН із Івано-Франківська та Тетяна ЄДНАК з Тернополю. Прямі трансляції на Інтернет-каналі Planet Canoe

• Дата: Вчера, 14:47
  • Категорія: Новини
  • |
  • |
  • Переглядів: 166

Українські веслувальники завоювали 5 медалей, 4 з яких золоті, на чемпіонату Європи з параканое, який відбувся в Познані 21-22 травня. Збірна України посіла перше місце в медальному заліку чемпіонату Європи. Втретє чемпіоном Європи в класі KL3 став Сергій ЄМЕЛЬЯНОВ (Луцьк) – 41,133, вперше – Микола СИНЮК (Дубно) в класі KL2 – 44,779, Марина МАЖУЛА (Луцьк) в класі KL1 – 55,092 та Владислав ЄПІФАНОВ в класі VL3 – 49,665. Срібною призеркою стала дніпрянка Наталя ЛАГУТЕНКО, також в класі VL3 – 1.09,663.

• Дата: Вчера, 10:12
  • |
  • |
  • Переглядів: 711

За підсумками чемпіонату України серед молоді та юніорів визначилися учасники чемпіонату Європи в цих вікових категоріях, який відбудеться в Рачіце 11-14 липня. Таке право отримали переможці в «одиночках» та «двійках» - у видах, які включені в програму цих змагань. Склади екіпажей-четвірок (байдарка-четвірка у всіх категоріях та юніорська каное-четвірка) будуть визначені після 12 червня. Також зазначимо, що представник України в молодіжній «байдарці-одиночці, 200 м», де чемпіонами стали два спортсмени – Дмитро ДАНИЛЕНКО (Дніпропетровська) та Іван СЕМИКІН (Київська), будуть визначені за підсумками виступу в цьому виді на особистому чемпіонаті України.

• Дата: 22-05-2019, 21:25
  • Опоблікував: admin1