Rss
ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
29 квітня
Лесь Сергій Григорович


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 901
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Апрель 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
» » Чемпіонат України. Третій день. 500 м. Результати
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 15837
Чемпіонат України. Третій день. 500 м. РезультатиПропонуємо вашій увазі результати фінальних заїздів «одиночок» та «двійок» на дистанції 500 метрів, які пройшли в ранковій сесії третього дня змагань.

К-1 500 м жінки швидкість вітру -0,5 м/с

1 Римкевич Світлана Вінницька 1.58.16
2 Грищун Інна Хмельницька 1.59.74
3 Галушко Людмила Київ 1.59.94
4 Танько Діана Полтавська 2.02.41
5 Докієнко Наталія Київська 2.03.45
6 Колесник Юлія Миколаївська 2.03.63
7 Єднак Тетяна Тернопільська 2.05.28
8 Білоус Анастасія Полтавська 2.08.88
9 Білих Світлана Миколаївська 2.11.95

К-1 500 м чоловіки швидкість вітру -0,5 м/с

1 Кухарик Олег Миколаївська 1.41.81
2 Черноморов Кирило Одеська-Миколаївська 1.42.62
3 Цуркан Віталій Миколаївська-Житомирська 1.44.34
4 Баштовий Сергій Полтавська 1.44.50
5 Мельник Юрій Хмельницька 1.44.63
6 Бєляев Олександр Тернопільська-Запорізька 1.46.48
7 Костишин Дмитро Одеська 1.46.48
8 Шевченко Владислав Київ 1.46.62
9 Сиромятников Олександр Херсонська 1.47..12

С-1 500 м чоловіки швидкість вітру -0,5 м/с

1 Шеметило Едуард Полтавська 1.53.87
2 Максимчук Олександр Рівненська 1.53.99
3 Ціпан Вадим Рівненська 1.54.77
4 Коваленко Денис Одеська 1.55.16
5 Ахадов Ельнур Одеська-Тернопільська 1.57.32
6 Гуляйко Сергій Черкаська 1.58.95
7 Будков Олександр Черкаська 2.01.99
8 Корець Андрій Львівська 2.04.34
9 Голюк Віталій Вінницька 2.36.65

Павло Алтухов не брав участь у змаганнях на цій дистанції

С-1 500 м жінки швидкість вітру -0,5 м/с

1 Лузан Людмила Івано-Франківська 2.21.35
2 Альохіна Ольга Херсонська 2.25.45
3 Бабак Людмила Запорізька 2.26.77
4 Ємельянова Анастасія Волинська 2.32.34
5 Жилюк Наталія Івано-Франківська 2.32.50
6 Шокотько Олена Полтавська 2.35.66
7 Павлова Ірина Одеська 2.35.88
8 Білик Христина Івано-Франківська 2.39.89
9 Дмитрук Тетяна Івано-Франківська 2.46.71


К-2 500 м чоловіки швидкість вітру -0,5 м/с

1 Малий Анатолій Одеська 1.33.58
Скорик Роман Полтавська
2 Баштовий Сергій Полтавська 1.35.66
Копистинський Роман Вінницька
3 Пирцу Микола Одеська 1.36.98
Шевченко Євген Тернопільська
4 Жмуцький Павло Вінницька 1.37.67
Лахманов Денис Вінницька
5 Шпак Олександр Вінницька 1.38.70
Беспалов Святослав Донецька
6 Гарань Олександр Черкаська 1.38.87
Монастирський Андрій Тернопільська
7 Браташ Тарас Львівська 1.39.76
Мельник Юрій Хмельницька
8 Сопронюк Вадим Дніпропетровська 1.41.20
Шкільов Віталій Дніпропетровська
9 Кіндзерський Сергій Тернопільська 1.52.55

С-2 500 м чоловіки швидкість вітру -0,5 м/с

1 Міщук Тарас Львівська 1.42.55
Янчук Дмитро Полтавська-Хмельницька
2 Вергелес Віталій Львівська 1.42.88
Камерілов Денис Полтавська
3 Вандюк Юрій Волинська 1.45.29
Рибачок Андрій Волинська
4 Баландін Артем Полтавська 1.47.84
Давидов Денис Запорізька
5 Сівков Антон Полтавська 1.47.48
Сівков Олександр Полтавська
6 Боровик Олег Полтавська 1.49.34
Загній Дмитро Полтавська
7 Захаров Андрій Херсонська 2.00.18
Локтіонов Павло Херсонська
8 Ніколаєв Євген Миколаївська 2.06.24
Ромашов Олександр Миколаївська
9 Панькевич Орест Волинська 2.21.13
Тихнюк Юрій Волинська


К-2 500 м жінки швидкість вітру -0,5 м/с
1 Повх Марія Волинська 1.47.00
Тодорова Анастасія Одеська
2 Горлова Анастасія Львівська 1.51.48
Докієнко Наталія Київська
3 Єднак Тетяна Тернопільська 1.54.42
Колесник Юлія Миколаївська
4 Мельник Наталія Черкаська 1.57.50
Приймак Діана Хмельницька
5 Копистинська Інна Вінницька 1.57.73
Присяжнюк Алла Вінницька
6 Нестерова Катерина Миколаївська 2.00.16
Смагіна Марія Миколаївська
7 Івасюк Анастасія Одеська 2.00.50
Осмоловська Яна Херсонська
8 Маласай Юлія Дніпропетровська 2.02.11
Ященко Олена Дніпропетровська
9 Казимірська Христина Львівська 2.11.38
Кришталь Олександра Львівська


С-2 500 м жінки швидкість вітру -0,5 м/с

1 Жилюк Наталія Івано-Франківська 2.11.59
Ушакова Наталія Полтавська
2 Воловчик Олександра Херсонська 2.13.65
Ігуменова Лідія Полтавська
3 Бабак Людмила Запорізька 2.22.84
Максименко Анна Черкаська
4 Білик Христина Івано-Франківська 2.24.66
Дмитрук Тетяна Івано-Франківська
5 Павлова Ірина Одеська 2.27.24
Ясненко Ірина Київська

Облако Тегов