Rss
ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
22 липня
Настюк Вячеслав Нікандрович

23 липня
Грязнов Вячеслав Геннадійович


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 901
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Июль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
» » «Весняний приз». Визначені переможці на дистанції 500 м
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 926

Южненець Олег КУХАРИК, ковельчанин Андрій РИБАЧОК, полтавчанка Марія КІЧАСОВА, Людмила ЛУЗАН із Івано-Франківська та юніори Микола ОЧКУР (Херсонська область), Діана БАГНО (Київ), Андрій ШКАРНЕГА (Рівненська область), Ольга КРИКУН (Івано-Франківська) стали переможцями на дистанції 500 метрів всеукраїнських змагань «Весняний приз», які тривають на базі олімпійської підготовки у Дніпрі.

 

 

«Весняний приз». День другий. Дистанція 500 м. Фінали

 

К-1 500 м чоловіки швидкість вітру + 2 м\с

1

Кухарик Олег

Одеська

1.39.63

2

Трунов Ігор

Одеська

1.41.15

3

Цуркан Віталій

Волинська

1.41.87

4

Семикін Іван

Київська

1.42.31

5

Скорик Роман

Одеська

1.43.03

6

Черноморов Кирило

Одеська

1.43.69

7

Кузьмін Даніїл

Київська

1.43.93

8

Баштовий Сергій

Полтавська

1.45.27

9

Костишин Дмитро

Вінницька

1.45.90

С-1 500 м чоловіки швидкість вітру + 2 м\с

1

Рибачок Андрій

Волинська

1.50.51

2

Янчук Дмитро

Полтавська

1.51.08

3

Шеметило Едуард

Полтавська

1.51.56

4

Вандюк Юрій

Волинська

1.52.14

5

Вергелес Віталій

Львівська

1.53.00

6

Троцюк Володимир

Волинська

1.53.55

7

Коваленко Денис

Одеська

1.57.46

8

Міщук Тарас

Полтавська

1.58.19

9

Боровик Олег

Полтавська

2.24.35

К-1 500 м жінки швидкість вітру + 2 м\с

1

Кічасова Марія

Полтавська

1.54.92

2

Повх Марія

Волинська

1.55.28

3

Тодорова Анастасія

Одеська

1.56.23

4

Кукліновська Людмила

Миколаївська

1.56.50

5

Горлова Анастасія

Львівська

1.56.77

6

Грищун Інна

Хмельницька

1.58.71

7

Докієнко Наталія

Київська

1.59.33

8

Колесник Юлія

Миколаївська

2.00.95

9

Свиридова Діана

Полтавська

2.02.00

С-1 500 м жінки швидкість вітру + 2 м\с

1

Лузан Людмила

Івано-Франківська

2.14.47

2

Бабак Людмила

Запорізька

2.18.00

3

Четверікова Анастасія

Херсонська

2.21.60

4

Ємельянова Анастасія

Волинська

2.23.34

5

Жилюк Наталія

Івано-Франківська

2.24.26

6

Воловчик Олександра

Херсонська

2.31.78

7

Ясненко Ірина

Київська

2.40.16

8

Кардаш Христина

Херсонська

2.42.90

9

Сопронюк Альона

Дніпропетровська

2.47.55

 

 

К-1 500 м юніори 1999-2000 р.н. швидкість вітру + 2 м\с

1

Очкур Микола

Херсонська

1.45.86

2

Хворостяний Іван

Вінницька

1.46.37

3

Рябов Валерій

Кіровоградська

1.46.84

4

Цикал Назар

Київ

1.47.33

5

Чедрик Василь

Львівська

1.48.37

6

Смілка Василь

Львівська

1.48.65

7

Уліцький Єгор

Дніпропетровська

1.49.11

8

Гоберлас Сергій

Миколаївська

1.51.22

9

Зарубін Олександр

Херсонська

1.51.71

С-1 500 м юніори 1999-2000 р.н. швидкість вітру + 2 м\с

1

Шкарнега Андрій

Рівненська

1.55.67

2

Дігтяр Владислав

Полтавська

1.56.49

3

Кисіль Антон

Волинська

1.57.21

4

Шаргородський Ілля

Одеська

1.57.45

5

Яцюк Олександр

Волинська

1.59.29

6

Братащук Владислав

Рівненська

2.01.43

7

Філатов Денис

Дніпропетровська

2.02.56

8

Берко Герман

Херсонська

2.02.83

9

Остапчук Назар

Волинська

2.05.60

К-1 500 м юніорки 1999-2000 р.н. швидкість вітру + 2 м\с

1

Багно Діана

Київ

2.02.43

2

Клюєва Ірина

Одеська

2.02.89

3

Андрухів Іванна

Львівська

2.03.64

4

Щупак Аліна

Київ

2.08.27

5

Бураго Ольга

Херсонська

2.08.67

6

Писаренко Катерина

Полтавська

2.09.67

7

Волошина Марія

Кіровоградська

2.10.90

8

Рибак Діана

Миколаївська

2.11.29

9

Сайфутдінова Влада

Полтавська

2.15.01

С-1 500 м юніорки 1999-2000 р.н. швидкість вітру + 2 м\с

1

Крикун Ольга

Івано-Франківська

2.19.82

2

Такмінінова Марина

Одеська

2.22.98

3

Циганкова Олена

Рівненська

2.24.03

4

Ромащенко Марія

Харківська

2.30.40

5

Гончарова Марія

Харківська

2.31.45

6

Авдєєва Анастасія

Херсонська

2.34.99

7

Комлєва Тетяна

Херсонська

2.36.67

8

Путніна Юліана

Харківська

2.37.92

9

Ібадова Севілія

Полтавська

2.39.63

 

Прес-служба ФКУ з Дніпра

Облако Тегов