Rss
ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
29 квітня
Лесь Сергій Григорович


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 901
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Апрель 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
» Чемпіонат України (молодь, юніори). Завершилася "500-метрова" програма
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1531
Чемпіонат України (молодь, юніори). Завершилася "500-метрова" програмаЗавершилася «500-метрова» програма чемпіонату України серед молоді і юніорів в Дніпропетровську. В ранковій сесії третього відбулися фінальні заїзди в «одиночках» та «двійках». Пропонуємо вашій увазі технічні результати

К-1 500 м чоловіки швидкість вітру +0,5 м/с

1 Мельник Юрій Хмельницька 1.42.71
2 Сиромятников Олександр Херсонська 1.42.87
3 Шевченко Владислав Київ 1.43.45
4 Бєляев Олександр Тернопільська - Запорізька 1.44.50
5 Кулішенко Владислав Миколаївська 1.45.00
6 Браташ Тарас Львівська 1.45.18
7 Слободянюк Артем Київська 1.47.68
8 Волошко Анатолій Херсонська 1.47.95
9 Губеня Володимир Херсонська 1.52.18

С-1 500 м чоловіки швидкість вітру +0,5 м/с

1 Алтухов Павло Полтавська-Хмельницька 1.50.09
2 Гуляйко Сергій Черкаська 1.52.84
3 Ахадов Ельнур Одеська-Тернопільська 1.52.96
4 Лузан Руслан Івано-Франківська 1.54.94
5 Корець Андрій Львівська 1.55.15
6 Давидов Денис Запорізька 1.56.72
7 Бородулько Володимир Львівська 1.58.18
8 Баландін Артем Полтавська 2.00.12
9 Мандзюк Михайло Івано-Франківська 2.00.46


К-1 500 м жінки швидкість вітру +0,5 м/с

1 Римкевич Світлана Вінницька 1.52.02
2 Грищун Інна Хмельницька 1.54.28
3 Колесник Юлія Миколаївська 1.54.93
4 Горлова Анастасія Львівська 1.55.49
5 Докієнко Наталія Київська 1.59.14
6 Єднак Тетяна Тернопільська 1.59.94
7 Скобельська Аліна Запорізька 2.03.65
8 Нестерова Катерина Миколаївська 2.05.75
9 Сидорук Катерина Одеська 2.12.62

С-1 500 м жінки швидкість вітру +0,5 м/с

1 Жилюк Наталія Івано-Франківська 2.20.91
2 Ушакова Наталія Полтавська 2.21.20
3 Ігуменова Лідія Полтавська 2.24.16
4 Шокотько Олена Полтавська 2.26.72
5 Воловчик Олександра Херсонська 2.27.61
6 Павлова Ірина Одеська 2.28.12
7 Білик Христина Івано-Франківська 2.33.24
8 Дмитрук Тетяна Івано-Франківська 2.34.17

К-1 500 м юніори 1997-1998 р.н. швидкість вітру +0,5 м/с

1 Кухарик Олег Миколаївська 1.40.51
2 Костишин Дмитро Одеська 1.45.63
3 Бойчук Роман Рівненська 1.46.63
4 Докієнко Іван Київська 1.48.06
5 Загреба Богдан Дніпропетровська 1.49.69
6 Мегась Владислав Черкаська 1.51.18
7 Чедрик Василь Львівська 1.51.36
8 Горішний Роман Львівська 1.52.52
9 Верховецькй Микола Одеська 2.00.82

С-1 500 м юніори 1997-1998 р.н. швидкість вітру + 0,5 м/с

1 Свиридюк Віктор Волинська 1.55.48
2 Унтилов В'ячеслав Одеська 1.56.33
3 Панькевич Орест Волинська 1.58.68
4 Семенюк Сергій Волинська 2.01.41
5 Кряж Дмитро Запорізька 2.02.93
6 Меріца Євген Миколаївська 2.03.72
7 Сидорук Єгор Одеська 2.05.46
8 Козлов Богдан Рівненська 2.06.92
9 Філатов Денис Дніпропетровська 2.07.54

К-1 500 м юніорки 1997-1998 р.н. швидкість вітру +0,5 м/с

1 Танько Діана Полтавська 1.57.76
2 Кукліновська Людмила Миколаївська 1.58.26
3 Юрійчук Юлія Черкаська 2.01.90
4 Білих Світлана Миколаївська 2.03.14
5 Тіхова Катерина Київ 2.03.64
6 Коваль Софія Львівська 2.07.33
7 Клюєва Ірина Одеська 2.08.27
8 Романенко Катерина Одеська 2.08.51
9 Шпакова Дар`я Вінницька 2.15,53

С-1 500 м юніорки 1997-1998 р.н. швидкість вітру +0,5 м/с

1 Лузан Людмила Івано-Франківська 2.13.92
2 Бабак Людмила Запорізька 2.19.49
3 Четверікова Анастасія Херсонська 2.21.90
4 Циганкова Олена Рівненська 2.23.92
5 Ємельянова Анастасія Волинська 2.35.71
6 Малачевська Крістина Черкаська 2.37.77
7 Рудніченко Ірина Одеська 2.38.45
8 Сотнікова Анастасія Черкаська 2.39.48
9 Гончарова Марія Харківська 2.41.90

К-2 500 м чоловіки швидкість вітру +0,5 м/с

1 Малий Анатолій Одеська 1.32.12
Черноморов Кирило Одеська-Миколаївська
2 Борзуков Дмитро Херсонська 1.32.63
Скорик Роман Полтавська
3 Пирцу Микола Одеська 1.34.96
Шевченко Євген Тернопільська
4 Браташ Тарас Львівська 1.36.06
Мельник Юрій Хмельницька
5 Жмуцький Павло Вінницька 1.36.40
Лахманов Денис Вінницька
6 Беспалов Святослав Донецька 1.39.39
Шпак Олександр Вінницька
7 Булавський Богдан Рівненська 1.39.93
Щипцов Дмитро Рівненська
8 Мельник Роман Львівська 1.40.12
Солдак Андрій Львівська
9 Головчук Дмитро Миколаївська 1.40.88
Печенюк Олександр Миколаївська

С-2 500 м чоловіки швидкість вітру +0,5 м/с

1 Міщук Тарас Львівська 1.40.00
Янчук Дмитро Полтавська-Хмельницька
2 Вандюк Юрій Волинська 1.42.46
Рибачок Андрій Волинська
3 Боровик Олег Полтавська 1.44.77
Загній Дмитро Полтавська
4 Романенко Сергій Одеська 1.44.91
Тихнюк Юрій Волинська
5 Ніколаєв Євген Миколаївська 1.51.71
Ромашов Олександр Миколаївська
6 Захаров Андрій Херсонська 1.56.10
Хітрик Віталій Херсонська
7 Грицак Ілля Хмельницька 1.56.50
Львов Станіслав Львівська
8 Кулик Олександр Херсонська 2.00.09
Харітонов Сергій Херсонська
9 Воронько Микола Херсонська 2.07.07
Черепенько Руслан Херсонська


К-2 500 м жінки швидкість вітру +0,5 м/с

1 Білоус Анастасія Полтавська 1.45.00
Римкевич Світлана Вінницька
2 Горлова Анастасія Львівська 1.45.95
Докієнко Наталія Київська
3 Мельник Наталія Черкаська 1.46.38
Приймак Діана Хмельницька
4 Єднак Тетяна Тернопільська 1.48.76
Сидорук Катерина Одеська
5 Івасюк Анастасія Одеська 1.48.94
Лабунець Ірина
6 Маласай Юлія Дніпропетровська 1.49.91
Ященко Олена Дніпропетровська
7 Цимбал Яна Полтавська 1.58.09
Юхимчук Анжела Миколаївська
8 Кардаш Христина Херсонська 1.59.28
Шемракович Анжела Хмельницька
9 Казимірська Христина Львівська 2.05.28
Кришталь Олександра Львівська
10 Дем`янова Анастасія Дніпропетровська
Ільїна Яна Дніпропетровська

С-2 500 м жінки швидкість вітру +0,5 м/с

1 Жилюк Наталія Івано-Франківська 2.09.56
Ушакова Наталія Полтавська
2 Ігуменова Лідія Полтавська 2.13.15
Шокотько Олена Полтавська
3 Білик Христина Івано-Франківська 2.32.87
Дмитрук Тетяна Івано-Франківська

С-2 500 м юніори 1997-1998 р.н. швидкість вітру +0,5 м/с

1 Гаврилюк Ярослав Волинська 1.45.63
Колядич Олексій Херсонська
2 Овдійчук Андрій Рівненська 1.48.88
Нагорний Сергій Львівська
3 Козлов Богдан Рівненська 1.50.63
Сидорчук Володимир Рівненська
4 Бортник Мирослав Рівненська 1.50.92
Мазовський Тарас Львівська
5 Зорій Назар Івано-Франківська 1.54.14
Савчин Юрій Івано-Франківська
6 Гаран Андрій Херсонська 1.55.20
Голубенко Юрій Херсонська
7 Дугар Максим Полтавська 1.56.17
Харечко Данило Одеська
8 Литвиненко Мартін Київ 1.56.39
Шпак Дмитро Київ
9 Амельченя Ігор Полтавська 1.58.70
Ханчевський Ярослав Полтавська


К-2 500 м юніорки 1997-1998 р.н. швидкість вітру +0,5 м/с

1 Бураго Ольга Херсонська 1.52.49
Скворцова Олена Херсонська
2 Соловйова Діана Київська 1.54.47
Костенко Ірина Київська
3 Шпиченко Антонина Херсонська 1.56.87
Шпиченко Олександра Херсонська
4 Клюєва Ірина Одеська 1.57.62
Шостак Ольга Львівська
5 Лук`янчук Лілія Київ 2.01.87
Щупак Аліна Київ
6 Багно Діана Дніпропетровська 2.02.09
Синіговська Ксенія Дніпропетровська
7 Галанчук Марта Львівська-2 2.06.28
Ковальчук Галина Львівська-2
8 Михальська Зоряна Львівська 2.08.49
Сторожук Оксана Львівська
9 Кукліновська Людмила Миколаївська н/ф
Танько Діана Полтавська

С-2 500 м юніорки 1997-1998 р.н. швидкість вітру +0,5 м/с

1 Бабак Людмила Запорізька 2.11.22
Максименко Анна Черкаська
2 Павлова Валерія Одеська 2.12.30
Циганкова Олена Рівненська
3 Кожокарь Анастасія Миколаївська 2.17.65
Четверікова Анастасія Херсонська
4 Бобришева Валерія Харківська 2.20.24
Гончарова Марія Харківська
5 Росчупкіна Руслана Вінницька 2.22.96
Сотнікова Анастасія Черкаська
6 Баб'єва Надія Херсонська 2.28.06
Комлєва Тетяна Херсонська
7 Рудніченко Ірина Одеська 2.29.18
Федак Уляна Харківська

Облако Тегов