.
Rss

ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
16 липня
Моргун Валерій Павлович

22 липня
Настюк Вячеслав Нікандрович


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
» » Євро-2018 (юніори, U23). Визначилися екіпажі-четвірки
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1246

Визначився склад юніорських екіпажів-четвірок збірної України, які візьмуть участь в чемпіонаті Європи серед молоді та юніорів (Ауронцо, 28 червня – 1 липня). Про це прес-службі ФКУ повідомив старший тренер збірної України по резерву Едем МУРАДАСИЛОВ. Нагадаємо, екіпажі визначалися на тренувальному зборі в Житомирі (29 травня-23 червня) за підсумками контрольних заїздів, в яких брали участь всі претенденти (К4-500, чоловіки – 9 спортсменів, К4-500, жінки – 6, С4-500 - 9).

 

ЕКІПАЖІ-ЧЕТВІРКИ

Отже, маємо такі екіпажі: байдарка-четвірка (чоловіки) – Олександр ЗАРУБІН (Херсонська), Олег ПЕТРОВ (Вінницька), Віталій БИСТРЕВСЬКИЙ, Єгор УЛІЦЬКИЙ (обидва - Дніпропетровська),

байдарка-четвірка (жінки) – Анастасія КОСТРИК (Житомирська), Діана РИБАК (Миколаївська), Ельвіра ГРИШАКОВА (Дніпропетровська), Владислава ШЕПЕЛЬ (Миколаївська), каное-четвірка - Дмитро ОЗИМОК, Олександр ЯЦЮК, Павло СЕМЕНЮК (обидва – Волинська), Ілля ШАРГОРОДСЬКИЙ (Одеська).

 

ЮНІОРИ НА ЄВРО

Таким чином, у складі юніорської збірної участь у чемпіонаті Європи візьмуть 22 спортсмени.

Як ми вже повідомляли, в одиночках та двійках на Євро-2018 стартують: в каное – Олег ЗОРІЙ (С1-1000, Івано-Франківська), Лев КІРПІК/ Владислав БРАТАЩУК (С2-1000; Запорізька/ Рівненська), Дмитро ОЗИМОК (С1-200, Львівська), Ольга КРИКУН (С1-200, С1-500, С2-500, С2-200; Івано-Франківська), Ілона ГРАБОВЕЦЬ (С2-200, С2-500; Волинська), в байдарці – Назар ЦИКАЛ (К1-500, К1-1000; Київ), Юрій ЗУБ (К1-200; Львівська), Олександр ЗАРУБІН/ Олег ПЕТРОВ (К2-1000; Херсонська/ Вінницька), Ілона КУШНІРУК (К1-200, К1-500; Львівська), Іванна АНДРУХІВ/ Діана РИБАК (К2-500; Львівська/ Миколаївська).


 

Прес-служба ФКУ

Облако Тегов