.
Rss

ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Июнь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
» » Петров та Зарубін – триразові чемпіони України
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1002

В другий день чемпіонату України серед юніорів в Дніпрі учасники змагань визначали переможців на дистанції 500 м. По дві золоті нагороди взяли в цей день байдарочники Олександр ЗАРУБІН із Херсону та Олег ПЕТРОВ із Вінниці (на головному фото) – вони перемогли в «двійці» та в «четвірці», котра, як відомо, вже є олімпійською дисципліною. Таким чином, в активі цих спортсменів вже по три найвищі нагороди (в перший день вони взяли верх в «двійці, 1000») – більше всіх на цих змаганнях. Свої другі золоті медалі завоювали київський байдарочник Назар ЦИКАЛ, який знов переміг в «одиночці», Лев КІРПІК із Запоріжжя та Владислав БРАТАЩУК із Дубна у складі каное-двійки, по два рази в цей день підіймалися на вищу сходинку три львівських спортсмени - байдарочниці Ілона КУШНІРУК, Іванна АНДРУХІВ та каноїст Дмитро ОЗИМОК, а також івано-франківська каноїстка Ольга КРИКУН і миколаївська байдарочниця Діана РИБАК.

 







 


 


 

Чемпіонат України (юніори). День другий. 500 м. Фінали

 

18

11.10

К-1 юніори

Фінал А

+1 м/с

1

4 вода

Цикал Назар

Київ

1.43,03

2

5 вода

Уліцький Єгор

Дніпропетровська

1.43,29

3

6 вода

Смілка Василь

Львівська

1.44,60

4

2 вода

Гоберлас Сергій

Миколаївська

1.45,82

5

3 вода

Вічев Валерій

Миколаївська

1.46,47

6

7 вода

Глушко Андрій

Львівська

1.49,43

7

8 вода

Білих Олександр

Миколаївська

1.51,05

7

8 вода

Білих Олександр

Миколаївська

1.51,05

8

1 вода

Бровчук Вадим

Хмельницька

1.51,56

9

9 вода

Ткачук Вадим

Черкаська

1.52,39

20

11.20

С-1 юніори

Фінал А

+1 м/с

1

6 вода

Озимок Дмитро

Львівська

1.48,42

2

5 вода

Яцюк Олександр

Волинська

1.50,41

3

8 вода

Шаргородський Ілля

Одеська

1.52,51

4

3 вода

Семенюк Павло

Волинська

1.53,18

5

7 вода

Борсук Павло

Волинська

1.54,06

6

4 вода

Зорій Олег

Івано-Франківська

1.56,32

7

1 вода

Олексенко Ілля

Рівненська

1.59,47

8

2 вода

Гушинець Олександр

Волинська

2.02,19

9

9 вода

Костенко Кирило

Запорізька

2.02,78

21

11.25

К-1 юніорки

Фінал

+1,5 м/с

1

5 вода

Кушнірук Ілона

Львівська

1.57,84

2

3 вода

Рибак Діана

Миколаївська

1.59,31

3

2 вода

Андрухів Іванна

Львівська

1.59,55

4

4 вода

Кострик Анастасія

Житомирська

2.00,36

5

7 вода

Гришакова Ельвіра

Дніпропетровська

2.00,74

6

6 вода

Шепель Владислава

Миколаївська

2.03,74

7

1 вода

Малиновська Анастасія

Херсонська

2.03,94

8

9 вода

Демчина Ольга

Волинська

2.05,56

9

8 вода

Чиж Аліна

Черкаська

2.07,46

22

11.30

С-1 юніорки

Фінал

+1 м/с

1

4 вода

Крикун Ольга

Івано-Франківська

2.12,59

2

5 вода

Путніна Юліана

Житомирська

2.16,15

3

3 вода

Терета Валерія

Львівська

2.17,03

4

2 вода

Гончарова Марія

Харківська

2.22,68

5

7 вода

Половенко Анастасія

Херсонська

2.25,40

6

6 вода

Файденко Христина

Херсонська

2.25,53

7

1 вода

Пошибайло Катерина

Полтавська

2.28,12

8

9 вода

Ліпська Вікторія

Херсонська

2.32,48

9

8 вода

Трощак Дарья

Полтавська

2.34,37

29

12.20

К-2 юніорки

Фінал

+1,5 м/с

1

5 вода

Андрухів , Рибак

Зб.

1.46,98

2

4 вода

Кушнірук , Гришакова

Зб.

1.50,02

3

1 вода

Кострик, Миронова

Зб.

1.52,63

4

6 вода

Степаненкова, Алєксєєнко

Зб.

1.57,44

5

7 вода

Риморова, Зварич

Київ

2.00,97

6

3 вода

Таранішена, Угрюмцева

Полтавська

2.01,28

7

8 вода

Молчанова, Панічевська

Луганська

2.20,76

8

2 вода

Сербенюк, Пригалінська

Київська

н/с

30

12.25

С-2 юніорки

Фінал

+1,5 м/с

1

4 вода

Крикун , Грабовець

Зб.

2.01,18

2

7 вода

Терета, Путніна

Зб.

2.03,04

3

5 вода

Шарова, Гончарова

Зб.

2.08,94

4

9 вода

Пошибайло, Трощак

Полтавська

2.15,48

5

6 вода

Шаманська, Шляховська

Кіровоградська

2.23,89

6

0 вода

Копайгора, Головащенко

Херсонська

2.24,50

7

1 вода

Файденко , Генрі

Зб.

2.27,31

8

8 вода

Кобилінська, Камнєва

Черкаська

2.31,13

9

2 вода

Бобришева, Манюк

Харківська

2.34,96

10

3 вода

Найда, Кот

Дніпропетровська

2.54,66

33

14.00

К-2 юніори

Фінал

+1,5 м/с

1

4 вода

Зарубін,Петров

Зб

1.36,46

2

5 вода

Бистревський,Смілка

Зб

1.38,04

3

8 вода

Гуляєв,Філіпов

Херсонська

1.40,93

4

3 вода

Маляр,Бабенко

Дніпропетровська

1.41,40

4

7 вода

Мручковський,Браташ

Львівська

1.45,45

5

2 вода

Грабовський,Насальський

Миколаївська

1.47,03

7

6 вода

Мельничук,Муратов

Волинська

1.47,25

8

9 вода

Матвієнко, Літвінов

Черкаська

1.48,96

9

1 вода

Сиренко,Литвиненко

Харківська

1.49,18

34

14.05

С-2 юніори

Фінал

1

5 вода

Братащук,Кірпік

Зб

1.44,44

2

6 вода

Борсук,Семенюк

Зб

1.44,62

3

4 вода

Ляховський,Виходцев

Зб

1.45,84

4

7 вода

Войтків,Костра

Львівська

1.47,01

5

2 вода

Бражник, Білоус

Миколаївська

1.50,88

6

3 вода

Голодніков,Доброгорський

Дніпропетровська

2.03,52

7

8 вода

Музиченко,Савчин

Львівська

2.09,24

9 вода

Купріянов,Альшбаті

Полтавська

знята (2.05,59)

1 вода

Анфьоров,Музичук

Зб

знята (2.23,91)

36

14.30

С-4 юніори

Фінал

+1,5 м/с

1

4 вода

Озимок, Ляховський, Яцюк, Виходцев

Зб.

1.36,42

2

1 вода

Костра, Скрипник, Войтків, Перевознюк

Зб.

1.38,00

3

3 вода

Славінський, Карпенко, Малярчук, Крикун

Зб.

1.42,10

4

7 вода

Подолянець, Українець, Гуляр, Савлук

Черкаська

1.45,12

5

6 вода

Поздняков, Яремчук, Волошин, Васін

Миколаївська

1.48,10

6

5 вода

Здоровець, Красинський, Достан, Спільний

Херсонська

1.48,93

7

2 вода

Радчук,Притуляк, Євдокімов. Адамовський

Зб.

1.58,90

37

14.40

К-4 юніорки

Фінал

+1,5 м/с

1

4 вода

Андрухів, Рибак, Кушнірук, Гришакова

Зб.

1.43,77

2

3 вода

Жеплінська , Шепель, Кострик, Міронова

Зб.

1.47,04

3

5 вода

Ісаєва Н.,Ісаєва В.. Лаговська, Кошляк

Київ

1.50,55

4

8 вода

Квашук, Воскресенська, Зав"ялова, Ключка

Київ

1.53,36

5

1 вода

Мартинова, Волошина, Біла, Жук

Зб.

1.56,15

6

9 вода

Надкринична, Мусієнко, Безуля-Хрустальова, Закшевська

Зб.

1.57,32

7

2 вода

Войтович, Магріані, Кушнір, Ратушна

Хмельницька

1.58,49

8

6 вода

Мікосянчик, Якименко, Єрмакова, Сисоєва

Миколаївська

1.59,83

7 вода

Дрозд, Гнатюк, Сербенюк, Пригалінська

Київська

н/с

38

15.00

К-4 юніори

Фінал

+1,5 м/с

1

3 вода

Зарубін,Петров,Бистревський,Уліцький

Зб

1.24,70

2

5 вода

Вернигора,Жовтюк,Зуб,Булавський

Зб

1.26,57

3

8 вода

Глушко,Вічев,Гоберлас,Смілка

Зб

1.26,75

4

7 вода

Стасенко,Дереза,Маляр,Бабенко

Дніпропетровська

1.28,42

5

9 вода

Пісаревський,Бугаєнко,Смиковський,Редько

Київ

1.31,59

6

4 вода

Рижук,Мельник,Кравець,Лейцюс

Зб

1.32,08

7

6 вода

Іванець,Чехмистренко,Синявський,Лазарєв

Запорізька

1.33,44

8

2 вода

Кучеренко,Гірник,Рейниш,Теленков

Зб

1.34,86

9

1 вода

Повар,Конь,Івасик,Загрибельний

Зб

1.35,32

 

 

 

 

 

Облако Тегов