.
Rss

ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
21 травня
Чернобай Микола Андрійович

22 травня
Кукуруза Микола Семенович

26 травня
Юрченко Василь Петрович


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 901
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Май 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
» » ПОВХ та КУШНІРУК – володарки призу Юлії РЯБЧИНСЬКОЇ
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 955

Байдарочниця збірної України Марія ПОВХ із Луцька (на головному фото) та львіська юніорка Ілона КУШНІРУК (фото на п’єдесталі) стали володарками головного призу Кубка України пам’яті Юлії РЯБЧИНСЬКОЇ. Саме вони перемогли в одиночці на дистанції 500 м, на якій уславлена спортсменка завоювала олімпійське "золото". Марія в запеклій боротьбі вирвала вікторію у Марії КІЧАСОВОЇ-СКОРИК. Ціна перемоги – лише 0,19 секунди: 1.55,39 проти 1.55,57. Ілона, навпаки, виграла досить таки впевнено – дві секунди у Діана РИБАК з Миколаєва: 2.05,18 проти 2.07.30. 

 

Головною, якщо не сенсацію, то несподіванкою третього дня Кубку України пам’яті Юлії РЯБЧИНСЬКОЇ, став програш Павла АЛТУХОВ в каное-одиночці, який став 4-м (1.55,22). А переміг тут Андрій РИБАЧОК – 1.52,71. Переможцями в інших видах програми перегонів на дистанції 500м Кубку України в «одиночці» стали: серед дорослих – в байдарці Олег КУХАРИК (1.40,91), в каное Людмила ЛУЗАН (2.16,31), серед юніорів – в байдарці Єгор УЛІЦЬКИЙ (1.47.13), Дмитро ОЗИМОК (2.22,43). В перегонах «двійок» перемогу святкували: в байдарці - Даніїл КУЗЬМІН/ Роман СКОРИК (1.34,86), Анастасія ТОДОРОВА/ Інна ГРИЩУН (1.46,44), Олександр ЗАРУБІН/ ОлегПЕТРОВ (1.36,71) та Іванна АНДРУХІВ/ Діана РИБАК (1.57,15), в каное - Дмитро ЯНЧУК/ Тарас МІЩУК (1.43,93), Людмила ЛУЗАН/ Наталя ЖІЛЮК (2.12,09), Станіслав Ляховський/ Микола ВИХОДЦЕВ (1.50,65), Ольга КРИКУН/ Ілона ГРАБОВЕЦЬ (2.11,66)

 

 

Кубок України. 500 м. Фінали. Призові трійки (в «одиночках» серед жінок та чоловіків вказані перші шістки, для каноїсток – четверо кращих – стільки спортсменів за системою відбору потрапляють в коло кандидатів для участі в екіпажах – К4-500чж, С4-500ч, С2-500ж)

 

 

1

9-00

К-1 чоловіки

фінал А

Результат

1

4 вода

Кухарик Олег

Полтавська

1.40,91

2

6 вода

Баштовий Сергій

Полтавська

1.42,20

3

5 вода

Даниленко Дмитро

Дніпропетровська

1.42,77

4

9 вода

Семикін Іван

Київська

1.43,43

5

3 вода

Чорноморов Кирило

Одеська

1.43,73

6

7 вода

Костишен Дмитро

Вінницька

1.44,18

2

9-05

С-1 чоловіки

фінал А

1

6 вода

Рибачок Андрій

Волинська

1.52,71

2

3 вода

Вандюк Юрій

Волинська

1.53,71

3

2 вода

Сівков Олександр

Полтавська

1.54,39

4

5 вода

Алтухов Павло

Полтавська

1.55,22

5

8 вода

Нагорний Сергій

Львівська

1.55,46

6

9 вода

Троцюк Володимир

Волинська

1.55,65

3

9-10

К-1 жінки

Фінал

1

4 вода

Повх Марія

Волинська

1.55,39

2

5 вода

Кічасова-Скорик Марія

Полтавська

1.55,57

3

6 вода

Тодорова Анастасія

Одеська

1.56,53

4

7 вода

Грищун Інна

Хмельницька

1.56,59

5

8 вода

Горлова Анастасія

Львівська

1.57,83

6

2 вода

Кукліновська Людмила

Миколаївська

1.58,11

4

9-15

С-1 жінки

фінал

1

7 вода

Лузан Людмила

Полтавська

2.16,31

2

2 вода

Бабак Людмила

Запорізька

2.19,12

3

5 вода

Циганкова Олена

Рівненська

2.22,81

4

4 вода

Токменінова Марина

Одеська

2.32,45

5

9-20

К-1 юніори

фінал А

1

5 вода

Уліцький Єгор

Дніпропетровська

1.47,13

2

6 вода

Цикал Назар

Київ

1.48,19

3

9 вода

Вічев Валерій

Миколаївська

1.48,48

6

9-25

С-1 юніори

фінал А

1

4 вода

Озимок Дмитро

Львівська

1.57,62

2

6 вода

Яцюк Олександр

Волинська

1.57,93

3

7 вода

Кірпік Лев

Запорізька

2.01,27

7

9-30

К-1 юніорки

Фінал

1

6 вода

Кушнірук Ілона

Львівська

2.05,18

2

7 вода

Рибак Діана

Миколаївська

2.07,30

3

4 вода

Гришакова Ельвіра

Дніпропетровська

2.07,48

8

9-35

С-1 юніорки

фінал

1

4 вода

Крикун Ольга

Івано-Франківська

2.22,43

2

5 вода

Терета Валерія

Львівська

2.24,59

3

6 вода

Путніна Юліана

Житомирська

2.28,3

9

9-40

К-2 чоловіки

фінал

1

5 вода

Кузьмін Даніїл, Скорик Роман

Київська, Одеська

1.34,86

2

6 вода

Кравчук Сергій, Жмуцький Павло

Вінницька

1.37,98

3

8 вода

Зайцев Олександр, Іванов Іван

Херсонська, Дніпроп.

1.37,81

10

9-45

С-2 чоловіки

фінал

1

5 вода

Янчук Дмитро, Міщук Тарас

Полтавська

1.43,98

2

3 вода

Камерилов Денис, Вергелес Віталій

Полтавська, Львівська

1.45,53

3

7 вода

Мазовський Тарас, Філатов Денис

Львівська, Дніпропетровська

1.49,07

11

9-50

К-2 жінки

фінал

1

4 вода

Тодорова Анастасія, Грищун Інна

Одеська, Хмельницька

1.46,44

2

5 вода

Кукліновська Людмила, Повх Марія

Миколаївська, Волинська

1.47,38

3

3 вода

Багно Діана, Скворцова Олена

Дніпропетровська, Херсонська

1.52,90

12

9-55

С-2 жінки

фінал

1

4 вода

Лузан Людмила, Жилюк Наталія

Полтавська

2.12,09

2

3 вода

Циганкова Олена, Токмінінова Марина

Рівненська, Одеська

2.12,65

3

5 вода

Комлєва Тетяна, Бабак Людмила

Херсонська, Запорізька

2.16,64

13

10-00

К-2 юніори

фінал

1

5 вода

Зарубін Олександр, Петров Олег

Херсонська, Вінницька

1.36,71

2

6 вода

Вернигора Олександр, Цикал Назар

Вінницька, Київ

1.40,43

3

3 вода

Бистревський Віталій, Смілка Василь

Дніпропетровська, Львівська

1.40,61

14

10-05

С-2 юніори

фінал

 

1

6 вода

Ляховський Станіслав, Виходцев Микола

Вінницька, Одеська

1.50,65

2

4 вода

Озимок Дмитро, Шаргородський Ілля

Львівська, Одеська

1.50,93

3

3 вода

Борсук Павло, Марцинюк Олексій

Волинська, Херсонська

1.52,78

15

10-10

К-2 юніорки

фінал

1

8 вода

Андрухів Іванна, Рибак Діана

Львівська, Миколаївська

1.57,15

2

6 вода

Кушнірук Ілона, Гришакова Ельвіра

Львівська, Дніпропетровська

1.57,62

3

2 вода

Жеплінська Марта, Шепель Влада

Львівська, Миколаївська

2.02,79

16

10-15

С-2 юніорки

фінал

1

5 вода

Крикун Ольга, Грабовець Ілона

Ів.-Фр., Волинська

2.11,66

2

3 вода

Терета Валерія, Путніна Юліана

Львівська, Харківська

2.12,58

3

2 вода

Шарова Валерія, Гончарова Марія

Черкаська,Харківська

2.19,06

 

Прес-служба ФКУ

Облако Тегов