.
Rss
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
» » Євро-2018 (юніори, U23). Юніорська збірна. 14+24
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1735

За підсумками юніорського чемпіонату України визначений склад збірної України (старший тренер - Едем МУРАДАСІЛОВ) для участі в чемпіонаті Європи серед юніорів та молоді (28 червня-1 липня, Ауронцо). Точніше, відомі 14 веслувальників-юніорів (по 7 байдарочників та 7 каноїстів), які стартуватимуть в «одиночках» та «двійках», а ось склади «каное-четвірки, 500» та обох «байдарок-четвірок, 500» стануть відомі за підсумками тренувального збору в Житомирі (29 травня – 23 червня) серед претендентів, які визначилися за системою відбору.

«ЗАЛІЗНІ» УЧАСНИКИ

Отже на чемпіонаті Європи серед юніорів в «одиночках» та «двійках» у складі збірної України стартують: в каное – Олег ЗОРІЙ (С1-1000, Івано-Франківська), Лев КІРПІК/ Владислав БРАТАЩУК (С2-1000; Запорізька/ Рівненська), Дмитро ОЗИМОК (С1-200, Львівська), Ольга КРИКУН (С1-200, С1-500, С2-500, С2-200; Івано-Франківська), Ілона ГРАБОВЕЦЬ (С2-200, С2-500; Волинська), в байдарці – Назар ЦИКАЛ (К1-500, К1-1000; Київ), Юрій ЗУБ (К1-200; Львівська), Олександр ЗАРУБІН/ Олег ПЕТРОВ (К2-1000; Херсонська/ Вінницька), Ілона КУШНІРУК (К1-200, К1-500; Львівська), Іванна АНДРУХІВ/ Діана РИБАК (К2-500; Львівська/ Миколаївська).

 

КОЛО ПРЕТЕНДЕНТІВ НА «ЧЕТВІРКИ»

Байдарка-четвірка. 500 м. Чоловіки (9 спортсменів)

Назар ЦИКАЛ, Олександр ЗАРУБІН/ Олег ПЕТРОВ, Єгор УЛІЦЬКИЙ (Дніпропетровська), Василь СМІЛКА (Львівська), Сергій ГОРБЕРЛАС (Миколаївська), Віталій БИСТРЕВСЬКИЙ (Дніпропетровська),Юрій ЗУБ, Роман БУЛАВСЬКИЙ (Рівнеська).

Байдарка-четвірка. 500 м. Жінки (6 спортсменів)

Ілона КУШНІРУК, Діана РИБАК, Іванна АДРУХІВ, Анастасія КОСТРИК (Житомирська), Ельвіра ГРИШАКОВА (Дніпропетровська), Владислава ШЕПЕЛЬ (Миколаївська).

Каное-четвірка. 500 м. Чоловіки (9 спортсменів)

Олег ЗОРІЙ, Лев КІРПІК/ Владислав БРАТАЩУК, Дмитро ОЗИМОК, Олександр ЯЦЮК (Волинська), Ілля ШАРГОРОДСЬКИЙ (Одеська), Павло СЕМЕНЮК, Павло БОРСУК (обидва – Волинська), Ярослав СКРИПНИК (Львівська).

 

Прес-служба ФКУ

Облако Тегов