.
Rss

ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Июнь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
» » Ольга КРИКУН та Дмитро ОЗИМОК – чотириразові чемпіони України серед юніорів-2018
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1255

Ольга КРИКУН та Дмитро ОЗИМОК – чотириразові чемпіони України серед юніорів-2018
Івано-франківська каноїстка Ольга КРИКУН (на фото: Ольга та ії тренер Микола ПЕРІГ) и каноїст зі Львову Дмитро ОЗИМОК стали чотириразовими чемпіонами України серед юніорів 2018 року. В заключний день  змагань КРИКУН виграла «одиночку» та «двійку», а ОЗИМОК – до двох медалей на дистанції 500 метрів додав дві найвищі нагороди в спринті – «одиночці» та «четвірці». Відразу три золоті медалі завоював в спритерський день львівський байдарочник Юрій ЗУБ, який став першим в «одиночці», «двійці» та «четвірці». Свою третю золоту нагороду завоювала в цей день львівська байдарочниця Ілона КУШНІРУК, яка стала кращою в «одиночці» (у неї також одне срібло). Також, нагадаємо три золоті нагороди завоювали на цьому чемпінаті байдарочники Олександр ЗАРУБІН із Херсону та Олег ПЕТРОВ із Вінниці («двійка», 500 та 1000; «четвірка», 500).
Ольга КРИКУН та Дмитро ОЗИМОК – чотириразові чемпіони України серед юніорів-2018Дмитро ОЗИМОК - чотиразовий чемпіон України серед юніорів 2018 року
Ольга КРИКУН та Дмитро ОЗИМОК – чотириразові чемпіони України серед юніорів-2018Триразовий чемпіон України серед юніорів 2018 року та його тренер Юрій ЧИЧКАН
Ольга КРИКУН та Дмитро ОЗИМОК – чотириразові чемпіони України серед юніорів-2018Львівські веслувальники Юрій ЗУБ, Ілона КУШНІРУК та Дмитро ОЗИМОК завоювали 10 золотих медалей на трьох 

 

Чемпіонат України (юніори). Дистанція 200 м. Фінали

 

2

9.05

К-1 юніори

Фінал А

1

4 вода

Зуб Юрій

Львівська

37,40

2

6 вода

Булавський Роман

Рівненська

37,71

3

5 вода

Глушко Андрій

Львівська

38,00

4

3 вода

Гарап Валерій

Дніпропетровська

38,46

5

7 вода

Вернигора Олександр

Вінницька

38,65

6

2 вода

Цикал Назар

Київ

38,81

7

9 вода

Жовтюк Антон

Вінницька

39,09

8

8 вода

Бабенко Максим

Дніпропетровська

39,80

9

1 вода

Білих Олександр

Миколаївська

40,88

3

9.10

С-1 юніори

Фінал

1

4 вода

Озимок Дмитро

Львівська

41,89

2

6 вода

Яцюк Олександр

Волинська

42,50

3

5 вода

Шаргородський Ілля

Одеська

43,23

4

3 вода

Войтків Андрій

Львівська

43,82

5

2 вода

Деревінський Дмитро

Миколаївська

44,12

6

8 вода

Гуляр Артур

Черкаська

45,57

7

7 вода

Зорій Олег

Івано-Франківська

46,20

8

9 вода

Чумаченко Дмитро

Дніпропетровська

46,93

9

1 вода

Костенко Кирило

Запорізька

47,07

4

9.15

К-1 юніорки

Фінал

1

5 вода

Кушнірук Ілона

Львівська

44,49

2

4 вода

Рибак Діана

Миколаївська

44,82

3

6 вода

Кострик Анастасія

Житомирська

45,46

4

2 вода

Сидоренко Юлія

Львівська

45,94

5

3 вода

Чиж Аліна

Черкаська

47,28

6

7 вода

Кошляк Вікторія

Київ

48.34

7

8 вода

Євдокімова Марія

Хмельницька

48,50

8

1 вода

Алексеєнко Христина

Волинська

48,65

9

9 вода

Таранішена Вікторія

Полтавська

51,09

5

9.20

С-1 юніорки

Фінал

1

5 вода

Крикун Ольга

Івано-Франківська

52,09

2

4 вода

Терета Валерія

Львівська

52,38

3

6 вода

Путніна Юліана

Житомирська

52,64

4

3 вода

Шарова Валерія

Черкаська

52,84

5

7 вода

Гончарова Марія

Харківська

55,12

6

2 вода

Файденко Христина

Херсонська

55,43

7

8 вода

Трощак Дар"я

Полтавська

55,89

8

9 вода

Половенко Анастасія

Херсонська

56,21

9

1 вода

Пошибайло Катерина

Полтавська

56,46

6

9.30

К-2 юніори

Фінал

1

4 вода

Зуб, Булавський

Зб.

35,33

2

6 вода

Жовтюк, Івасик

Вінницька

35,89

3

5 вода

Смиковський, Гірник

Київ

37,00

4

3 вода

Стасенко, Дереза

Дніпропетровська

37,21

5

2 вода

Гуриненко, Табанець

Київ

37,64

6

1 вода

Грабовський, Насальський

Миколаївська

37,80

7

7 вода

Мельничук, Муратов

Волинська

37,96

8

8 вода

Гуляєв, Філіпов

Херсонська

38,29

9

9 вода

Білих, Мартинов

Миколаївська

38,53

7

9.35

С-2 юніори

Фінал

1

4 вода

Ляховський, Виходцев

Зб

39,37

2

3 вода

Бражнік, Білоус

Миколаївська

39,76

3

5 вода

Гузь, Гочачко

Волинська

40,40

4

6 вода

Голодніков, Доброгорський

Дніпропетровська

41,84

5

7 вода

Мацаєнко, Двухіменний

Київ

44,35

6

8 вода

Зінченко, Федак

Харківська

45,01

7

2 вода

Поздняков, Яремчук

Миколаївська

45,57

8

1 вода

Мірошник, Стадник

Черкаська

46,51

9

9 вода

Блонський, Качинський

Хмельницька

47,29

8

9.40

К-2 юніорки

Фінал

 

1

6 вода

Зав"ялова, Ключка

Київ

44,25

2

1 вода

Войтович, Євдокімова

Хмельницька

44,78

3

5 вода

Степаненкова, Алексеєнко

Зб

45,03

4

2 вода

Біла, Жук

Херсонська

47,06

5

3 вода

Надкринична, Мусієнко

Зб

49,01

6

7 вода

Молчанова, Панічевська

Луганська

58,82

7

4 вода

Сербенюк, Пригалінська

Київська

н/с

9

9.45

С-2 юніорки

Фінал

 

1

5 вода

Крикун, Грабовець

Зб.

47,94

2

4 вода

Терета, Путніна

Зб.

48,61

3

3 вода

Шарова, Гончарова

Зб.

49,44

4

7 вода

Половенко, Ліпська

Херсонська

51,62

5

6 вода

Пошибайло , Трощак

Полтавська

52,32

6

8 вода

Шаманська, Шляховська

Кіровоградська

53,93

7

2 вода

Копайгора, Головащенко

Херсонська

55,31

8

1 вода

Кобилінська, Камнєва

Черкаська

55,93

9

9 вода

Файденко, Генрі

Зб.

56,95

10

10.00

К-4 юніори

Фінал

1

4 вода

Івасик, Жовтюк, Зуб, Булавський

Зб

31,96

2

5 вода

Повар, Конь, Бабенко, Загребельний

Зб.

32,67

3

6 вода

Браташ В. , Глушко, Рогуцький Браташ О.

Львівська

33,98

4

3 вода

Смиковський, Гірник, Рейниш, Теленков

Зб.

34,55

5

7 вода

Рожков, Лисенко, Малахов, Пивоваров

Запорізька

35,06

6

2 вода

Гоц, Ткаченко, Літвіненко, Публіченко

Зб.

35,31

7

1 вода

Лозінський, Замлінський,Флорчук. Бистрицький

Хмельницька

35,53

8

8 вода

Рижук, Мельник, Кравець, Лейцюсь

Зб.

35,70

9

9 вода

Іваненко, Тарахан, Мех, Широкан

Чернігівська

36,03

 

 

 

К-4 юніорки

Фінал

 

1

4 вода

Жеплінська , Демчина, Степаненкова, Сидоренко

Зб.

41,06

2

7 вода

Ісаєва Н.,Ісаєва В.. Лаговська, Кошляк

Київ

41,26

3

6 вода

Квашук, Риморова, Зав"ялова, Ключка

Київ

41,90

4

2 вода

Войтович, Магріані, Кушнір, Ратушна

Хмельницька

43,68

5

5 вода

Надкринична, Мусієнко, Безуля-Хрустальва, Закшевська

Зб.

43,84

6

3 вода

Фещенко, Барсукова, Кобилінська, Камнєва

Черкаська

47,32

 

1 вода

Дрозд, Гнатюк, Сербенюк, Пригалінська

Київська

н/с

 

С-4 юніори

Фінал

 

1

6 вода

Озимок, Гушинець, Борсук, Семенюк

Зб.

36,06

2

7 вода

Гузь, Перевознюк, Костра, Гочачко

Зб.

37,99

3

5 вода

Славінський, Карпенко, Малярчук, Крикун

Зб.

38,09

4

1 вода

Подолянець, Українець, Гуляр, Савлук

Черкаська

39,13

5

8 вода

Бражнік, Білоус, Поздняков, Маркін

Миколаївська

39,69

6

2 вода

Волошин, Яремчук, Пузиренко, Васін

Миколаївська

40,70

7

3 вода

Здоровець, Красинський, Достан, Спільний

Херсонська

41,11

8

4 вода

Дубінін. Купріянов, Альшабті, Кудря

Полтавська

41,31

Результати змагань на дистанції 5000 м - у файлі "Технічні результати" вже після закінчення молодіжного чемпіонату України (21-23 травня) на нашому сайті.

 

Прес-служба ФКУ

Облако Тегов