.
Rss
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
» » Чемпіонат України (юніори). 1000 м. Перші чемпіони
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1505


В перший день чемпіонату України серед юніорів в Дніпрі були визначені переможці на дистанції 1000 м. Попутний вітер був, звісно, на користь спортсменам і допоміг в деяких видах показати дуже високі результати. Найбільша увага була прикута до олімпійських дистанцій, і саме тут розвернулася найцікавіша боротьба. Так в «каное-двійці» долю першого місця у «зарубі» двох екіпажів збірної вирішили лише 0,35 секунди, при цьому були показані результати високого міжнародного рівня: Лев КІРПІК із Запоріжжя (на фото) та Владислав БРАТАЩУК з Дубно випередили Станіслава ЛЯХОВСЬКОГО з Вінниці та Миколу ВИХОДЦЕВА з Южного – 3.37,15 проти 3.37,50. А першим чемпіоном змагань став киянин Назар ЦИКАЛ, який на Кубку України на цій дистанції не виступав – він випередив саме переможця кубкових змагань миколаївця Сергія ГОБЕРЛАСА (3.41,94 проти 3.42,45).

 



 

Чемпіонат України (юніори). День перший. 1000 м

 

10

11.10

К-1 юніори

Фінал

+1 м/c

1

3 вода

Цикал Назар

Київ

3.41,94

2

5 вода

Гоберлас Сергій

Миколаївська

3.42,45

3

7 вода

Уліцький Єгор

Дніпропетровська

3.46,11

4

4 вода

Дереза Антон

Дніпропетровська

3.49,15

5

2 вода

Редько Максим

Київ

3.49,68

6

8 вода

Білих Олександр

Миколаївська

3.55,15

7

1 вода

Пивоваров Дмитро

Запорізька

3.58,34

8

6 вода

Матюшенко Євген

Херсонська

3.58,56

9

9 вода

Ткачук Вадим

Черкаська

3.58,90

11

11.20

С-1 юніори

Фінал

+1 м/с

1

2 вода

Зорій Олег

Івано-Франківська

4.03,58

2

6 вода

Скрипник Ярослав

Львівська

4.05,31

3

4 вода

Гушинець Олександр

Волинська

4.07,34

4

5 вода

Деревінський Дмитро

Миколаївська

4.15,31

5

8 вода

Джалілов Володимир

Дніпропетровська

4.16,12

6

7 вода

Олексеєнко Ілля

Рівненська

4.21,82

7

3 вода

Шаргородський Ілля

Одеська

4.22,37

8

1 вода

Овдійчук Володимир

Рівненська

4.22,56

9

9 вода

Музиченко Олексій

Львівська

4.41,13

12

11.40

К-1 юніорки

Фінал

+1 м/с

1

4 вода

Малиновська Анастасія

Херсонська

4.17,71

2

5 вода

Андрухів Іванна

Львівська

4.20.96

3

6 вода

Шепель Владислава

Миколаївська

4.21,18

4

7 вода

Воскресенська Аліна

Київ

4.26,90

5

3 вода

Урюмцева Анастасія

Полтавська

4.29,02

6

8 вода

Чиж Аліна

Черкаська

4.37,07

7

2 вода

Магріані Єлізавета

Хмельницька

4.38,79

8

1 вода

Лаговська Софія

Київ

4.40,20

9

9 вода

Квашук Вікторія

Київ

4.49,04

15

12.15

К-2 юніорки

Фінал

1

2 вода

Воскресенська, Мартинова

Зб.

4.01,89

2

6 вода

Степаненкова, Сидоренко

Львівська

4.04,18

3

3 вода

Таранішена, Угрюмцева

Полтавська

4.05,97

4

7 вода

Якименко, Сисоєва

Миколаївська

4.13,86

5

8 вода

Закшевська, Безуля-Хрустальова

Київ

4.15,25

6

1 вода

Біла, Жук

Херсонська

4.15,40

7

9 вода

Риморова, Зварич

Київ

4.17,93

8

4 вода

Фещенко, Барсукова

Черкаська

4.27,34

9

5 вода

Надкринична, Мусієнко

Зб.

4,31,09

22

14.40

К-2 юніори

Фінал

+2 м/с

1

4 вода

Зарубін, Петров

Зб.

3.19,03

2

6 вода

Бистревський, Смілка

Зб.

3.21,02

3

2 вода

Вічев, Гоберлас

Миколаївська

3.24,69

4

5 вода

Матюшенко, Лаврів

Херсонська

3.25,21

5

8 вода

Конь, Повар

Полтавська

3.34,71

6

9 вода

Флорчук, Бровчук

Хмельницька

3.38,37

7

1 вода

Яснинський , Бутов

Миколаївська

3.40,57

8

3 вода

Браташ,Рогуцький

Львівська

3.44,43

9

7 вода

Лега, Замлінський

Хмельницька

3.51,83

23

15.00

С-2 юніори

Фінал

+2 м/с

1

5 вода

Братащук, Кірпік

Зб.

3.37,15

2

3 вода

Ляховський , Виходцев

Зб.

3.37,50

3

7 вода

Борсук, Семенюк

Волинська

3.41,71

4

8 вода

Гушинець , Марцинюк

Зб.

3.47,88

5

4 вода

Анфьоров. Музичук

Зб.

4.09,07

6

6 вода

Голодніков, Доброгорський

Дніпропетровська

4.09,25

7

1 вода

Мацаєнко, Двухіменний

Київ

4.11,87

8

9 вода

Музиченко, Савчин

Львівська

4.18,09

9

2 вода

Адамовський, Євдокімов

Хмельницька

4.19,78

25

15.30

С-4 юніори

Фінал

+2 м/с

1

2 вода

Марцинюк, Скрипник, Костра, Войтків

Зб.

3.28,91

2

6 вода

Славінський, Карпенко, Малярчук, Крикун

Зб.

3.29,87

3

7 вода

Гузь, Перевознюк, Музиченко, Гочачко

Зб.

3.31,14

4

8 вода

Олексенко , Анфьоров, Музичук, Овдійчук

Зб.

3.32,33

5

4 вода

Бражник, Білоус, Деревінський, Маркін

Миколаївська

3.36,11

6

1 вода

Поздняков, Яремчук, Волошин, Васін

Миколаївська

3.48,56

7

3 вода

Здоровець, Красинський, Достан, Спільний

Херсонська

3.50,13

8

9 вода

Подолянець, Українець, Гуляр, Савлук

Черкаська

3.53,09

9

5 вода

Дубінін, Купріянов, Альшабті, Кудря

Полтавська

4.01,26

26

16.10

К-4 юніори

Фінал

+2 м/с

1

5 вода

Пісаревський,Єугаєнко,Смиковський,Чухлеб

Київ

3.11,52

2

3 вода

Іванець,Чехмистренко,Синявський,Лазарєв

Запорізька

3.11,67

3

2 вода

Рижук,Мельник,Кравець,Лейцюсь

Зб.

3.13,14

4

7 вода

Браташ,Рогуцький,Мручковськтй,Браташ О.

Львівська

3.15,88

5

1 вода

Ткачук , Савлук, Матвієнко, Літвінов

Черкаська

3.22,46

6

8 вода

Перепелиця, Таран, Донов, Поєдинок

Дніпропетровська

3.22,64

7

9 вода

Флорчук,Бровчук,Прохорович,Лозинський

Хмельницька

3.23,68

8

6 вода

Мельничук,Муратов,Іваненко,Тархан

Зб.

н/ф

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Прес-служба ФКУ

Облако Тегов