.
Rss

ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Август 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
» » Чемпіонат України (молодь, юніори). 1000 метрів. Фінали
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1839
Чемпіонат України (молодь, юніори). 1000 метрів. ФіналиВ ранковій програми чемпіонату України серед молоді та юніорів фінальні заїзди на дистанції 1000 метрів в «двійках» та «одиночках». Один з найцікавіших – «каное-двійка» серед молоді, де знов відбудеться протистояння дуетів Янчук/ Міщук та Вандюк/ Рибачок, розпочнеться о 10.15. О 9.15 на воду вийде бронзовий призер чемпіонату Європи-2015 Павло Алтухов.

Повна програма фіналів на дистанції 1000 метрів

1 9-00 К-1 чол. фінал «Б»
1 вода Попель Валентин Миколаївська
2 вода Лахманов Денис Вінницька
3 вода Кіндзерський Сергій Тернопільська
4 вода Соловей Олексій Рівненська
5 вода Шкільов Віталій Дніпропетровська
6 вода Модь Дмитро Миколаївська
7 вода Россомаха Євген Дніпропетровська
8 вода Бословяк Максим Запорізька
9 вода Кахерський Станіслав Сумська
2 9-07 К-1 чол. фінал «А»
1 вода Шелест Максим Харківська
2 вода Беляєв Олександр Тернопільська
3 вода Волошко Анатолій Херсонська
4 вода Сиромятников Олександр Херсонська
5 вода Браташ Тарас Львівська
6 вода Кулішенко Владислав Миколаївська
7 вода Малий Анатолій Одеська
8 вода Гарань Олександр Черкаська
9 вода Подгорецький Ігор Полтавська
3 9-15 С-1 чол. фінал
1 вода Приходько Михайло Миколаївська
2 вода Бородулько Володимир Львівська
3 вода Грицак Ілля Хмельницька
4 вода Алтухов Павло Хм.-Полт.
5 вода Безуглий Андрій Полтавська
6 вода Мандзюк Михайло Івано-Франківська
7 вода Ахадов Ельнур Одеська
8 вода Корець Андрій Львівська
9 вода Лузан Руслан Івано-Франківська
4 9-22 К-1- жін. фінал
1 вода Скобельська Аліна Запорізька
2 вода Кириченко Яна Сумська
3 вода Юхимчук Анжела Миколаївська
4 вода Шемракович Анжела Хмельницька
5 вода Єднак Тетяна Тернопільська
6 вода Смагіна Марія Миколаївська
7 вода Слюсаренко Ірина Вінницька
8 вода Білоус Анастасія Полтавська
9 вода Чернова Анастасія Київ
5 9-30 К-1 юніори фінал «Б»
1 вода Шмуль Владислав Львівська
2 вода Пилипенко Владислав Черкаська
3 вода Любомирський Вадим Полтавська
4 вода Мартинов Едгар Миколаївська
5 вода Демківський Микола Київська
6 вода Петряков Володимир Запорізька
7 вода Коряк Андрій Дніпропетровська
8 вода Ромеус Ілля Запорізька
9 вода Сліпеньков Андрій Запорізька
6 9-37 К-1 юніори фінал «А»
1 вода Удалов Максим Херсонська
2 вода Чедрик Василь Львівська
3 вода Кальмус Олександр Одеська
4 вода Бобильов Кирил Дніпропетровська
5 вода Докієнко Іван Київська
6 вода Кухарик Олег Миколаївська
7 вода Беспалько Дмитро Миколаївська
8 вода Сопронюк Вадим Дніпропетровська
9 вода Бойчук Роман Рівненська
7 9-45 С-1 юніори фінал «Б»
1 вода Голодний Артем Київ
2 вода Львович Богдан Львівська
3 вода Крупкін Ігор Дніпропетровська
4 вода Федечко Кирило Львівська
5 вода Лабич Іван Івано-Франківська
6 вода Васильєв Олександр Одеська
7 вода Карапутний Юрій Івано-Франківська
8 вода Гричан Ярослав Львівська
9 вода Селютін Денис Миколаївська
8 9-52 С-1 юніори фінал «А»
1 вода Матвієнко Павло Івано-Франківська
2 вода Філатов Денис Дніпропетровська
3 вода Семенюк Сергій Волинська
4 вода Гаврилюк Ярослав Волинська
5 вода Овдійчук Андрій Рівненська
6 вода Свиридюк Віктор Волинська
7 вода Яцюк Микола
8 вода Шкарнега Андрій Рівненська
9 вода Пришко Вадим Рівненська
9 10-00 К-1 юніорки фінал
1 вода Михальчук Олександра Рівненська
2 вода Якименко Тетяна Київ
3 вода Юрійчук Юлія Черкаська
4 вода Бураго Ольга Херсонська
5 вода Тіхова Катерина Київ
6 вода Клюєва Ірина Одеська
7 вода Шпиченко Антоніна Херсонська
8 вода Чайка Ольга Миколаївська
9 вода Овцинова Анастасія Запорізька
10 10-07 К-2 чол. фінал
1 вода Жмуцький, Лахманов Вінницька
2 вода Шевченко, Пирцу Зб.
3 вода Щипцов, Булавський Рівненська
4 вода Скорик, Борзуков Зб.
5 вода Лікоть, Ліходій Дніпропетровська
6 вода Гарань, Лозінський Черкаська
7 вода Іванов, Задорожняк Зб.
8 вода Головчук, Печенюк Миколаївська
9 вода Бословяк, Ільїн Запорізька
11 10-15 С-2 чол. фінал
1 вода Рибачок, Вандюк Волинська
2 вода Харітонов, Кулик Херсонська
3 вода Грицак, Львов Хмельницька
4 вода Ніколаєв, Ромашов Миколаївська
5 вода Хітрик, Захаров Херсонська
6 вода Шаповал, Загній Миколаївська
7 вода Янчук, Міщук Зб.
8 вода Баландін, Давидов Зб.
9 вода Романенко, Тихнюк Зб.
12 10-22 К-2 жін. фінал
1 вода Колесник, Єднак Зб.
2 вода Цимбал, Скобельська Зб.
3 вода Сидорук, Белоус Одеська
4 вода Маласай, Ященко Дніпропетровська
5 вода Лобунець, Івасюк Зб.
6 вода Шемракович, Приймак Хмельницька
7 вода Кардаш, Чернишова Зб.
8 вода Юхимчук, Смагіна Миколаївська
9 вода Кришталь, Казимірька Львівська
13 10-30 К-2 юніори фінал
1 вода Верховецький, Сопронюк Зб.
2 вода Хворостяний, Рябов Зб.
3 вода Поліщук, Доброльот Київ
4 вода Любчич, Очкур Херсонська
5 вода Свиридов, Галкін Одеська
6 вода Даниленко, Юрасов Зб.
7 вода Озеров, Мілосавлевич Миколаївська
8 вода Мегесь, Фриюк Черкаська
9 вода Заводян, Беспалько Миколаївська
14 10-37 С-2 юніори фінал
1 вода Амойленко, Каневський Миколаївська
2 вода Савчин. Зорій Івано-Франк.
3 вода Гаврилюк, Колядич Зб
4 вода Шкарнега, Кряж Зб.
5 вода Бизу, Чабан Зб.
6 вода Кисіль, Остапчук Волинська
7 вода Нагорний, Овдійчук Зб.
8 вода Козлов, Сидорчук Рівненська
9 вода Дугар, Харечко Зб.
15 10-45 К-2 юніорки фінал
1 вода Корягіна, Черніченко Херсонська
2 вода Білих, Коваль Зб.
3 вода Задоя, Чорна Дніпропетровська
4 вода Галанчук, Ковальчук Львівська
5 вода Корж, Чабанюк Зб.
6 вода Бураго, Скворцова Херсонська
7 вода Мацаєнко, Кондратюк Київ
8 вода Щербанюк, Шестопалова Вінницька
9 вода Незаможня, Сайфутдінова Полтавська
10 Сторожук, Михальська Львівська

Облако Тегов