.
Rss
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
» » Кубок України-2019. День 3. Кубок Рябчинської – у Марії ПОВХ
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 762

Кубок України-2019. День 3. Кубок Рябчинської – у Марії ПОВХ

В ранковій сесії 3-го дня Кубку України луцька байдарочниця Марія ПОВХ завоювала трофей Юлії РЯБЧИНСЬКОЇ, вигравши на дистанції 500 м – 1.58,68. Другою тут стала южненка Анастасія ТОДОРОВА – 2.01,43 , третя – Тетяна ЄДНАК з Тернополя – 2.02,31. В іншому олімпійському виді – «байдарці-двійці, 500 м» Марія ПОВХ завоювала свою третю золоту медаль на змаганнях – із Людмилою КУКЛІНОВСЬКОЮ (Полтавщина) – 1.47,99. У фіналі «К1-500», де брали всі, без виключення, найсильніші спортсмени збірної, свій клас підтвердив Олег КУХАРИК, який представляє Полтавську область – 1.45,09. Другим став Кирило ЧЕРНОМОРОВ (Житомир) – 1.46,15, третім – Іван СЕМИКІН з Обухова – 1.47,28. Відзначимо перемогу серед каноїсток Анастасії ЧЕТВЕРІКОВОЇ з Житомира, яка нанесла чи не першу поразку Людмилі ЛУЗАН на всеукраїнській арені.

 

Кубок України-2019. День 3. Кубок Рябчинської – у Марії ПОВХ



 

 

Кубок України-2019. День 3. Кубок Рябчинської – у Марії ПОВХ 

 Кубок України-2019. День 3. Кубок Рябчинської – у Марії ПОВХ

Кубок України-2019. День третій. 500 м. Призові трійки

 

М

Старт/вода

Вид програми/ учасники

Регіон

Час

1

9-00

К-1 чоловіки

 

 

1

5

Кухарик Олег

Полтавська

1.45,09

2

8

Черноморов Кирило

Житомирська

1.46,15

3

4

Семикін Іван

Київська

1.47,28

4

7

Кузьмін Даніїл

Київська

1.48,09

5

1

Даниленко Дмитро

Вінницька

1.48,84

6

6

Очкур Микола

Одеська

1.49,10

7

3

Баштовий Сергій

Полтавська

1.49,57

8

2

Лахманов Денис

Вінницька

1.49,95

9

9

Костишен Дмитро

Вінницька

1.50,41

3

9-10

С-1 чоловіки

 

1

5

Голюк Віталій

Вінницька

1.57,96

2

6

Свиридюк Віктор

Волинська

1.58,46

3

2

Владислав Братащук

Рівненська

2.00,06

--

4

Давидов Денис

Запорізька

1.59,51- знята

5

9-20

К-1 жінки

 

 

1

4

Повх Марія

Волинська

1.58,68

2

6

Тодорова Анастасія

Одеська

2.01,43

3

8

Єднак Тетяна

Тернопільська

2.02,31

4

2

Докієнко Наталія

Київська

2.02,87

5

3

Кукліновська Людмила

Полтавська

2.03,03

6

5

Горлова Анастасія

Львівська

2.03,37

7

9

Свиридова Діана

Полтавська

2.03,76

8

7

Грищун Інна

Полтавська

2.05,60

9

1

Юрійчук Юлія

Київська

2.07,67

7

9-30

С-1 жінки

 

 

1

5

Четверікова Анастасія

Житомирська

2.15,64

2

4

Лузан Людмила

Полтавська

2.20,43

3

3

Циганкова Олена

Рівненська

2.21,79

8

9-35

К-1 юніори

 

 

1

5

Петров Олег

Вінницька

1.50,31

2

6

Пархоменко Валентин

Дніпропетровська

1.51,73

3

1

Дереза Антон

Дніпропетровська

1.52,65

10

9-45

С-1 юніори

 

 

1

6

Борсук Павло

Волинська

1.59,53

2

5

Деревинський Дмитро

Миколаївська

2.02,02

3

7

Войтків Андрій

Львівська

2.02,60

12

9-55

К-1 юніорки

 

 

1

6

Дяченко Іванна

Київ

2.04,04

2

9

Кушнірук Ілона

Львівська

2.05,37

3

5

Гришакова Ельвіра

Дніпропетровська

2.06,16

14

10-05

С-1 юніорки

 

 

1

4

Путніна Юліана

Житомирська

2.26,34

2

6

Калитюк Василина

Волинська

2.28,43

3

5

Шарова Валерія

Черкаська

2.30,61

15

10-10

К-2 чоловіки

 

 

1

6

Галкін Юрій, Цуркан Віталій

Одеська, Волинська

1.36,27

2

7

Беспалько Дмитро, Брезіцький Віталій

Миколаївська, Добротвір

1.37,25

3

8

Смілка Василь, Бистревський Віталій

Львівська, Дніпр.

1.37,51

16

10-15

С-2 чоловіки

 

 

1

5

Вандюк Юрій, Рибачок Андрій

Волинська

1.44,95

2

6

Камерилов Денис, Вергелес Віталій

Полтавська, Львівська

1.46,94

3

8

Нагорний Сергій, Шкарнега Андрій

Львівська, Рівненська

1.47,33

17

10-20

К-2 жінки

 

 

1

6

Кукліновська Людмила

Повх Марія

Полтавська, Волинська

1.47,99

2

7

Грищун Інна, Тодорова Анастасія

Полтавська, Одеська

1.52,03

3

4

Докієнко Наталія, Свиридова Діана

Київська, Полтавська

1.52,48

19

10-30

К- 2 юніори

 

 

1

4

Петров Олег, Зарубін Олександр

Вінницька, Херсонська

1.41,34

2

5

Дереза Антон, Ткачук Вадим

Дніпр., Черкаська

1.42,92

3

3

Вернигора Олександр, Жовтюк Антон

Вінницька

1.44,13

21

10-40

С-2 юніори

 

 

1

5

Кірпік Лев, Славінський Євген

Запорізька, Одеська

1.55,22

2

4

Четвертак Артем, Кузік Тарас

Запорізька, Полтавська

1.55,64

3

8

Альшабті Агдам, Купріянов Ян

Полтавська

1.56,60

22

10-45

К-2 юніорки

 

 

1

5

Рибак Діана, Кушнірук Ілона

Миколаївська, Львівська

1.56,81

2

4

Гришакова Ельвіра, Демчина Ольга

Дніпр., Волинська

1.57,45

3

3

Мороз Вікторія, Мунтян Вікторія

Полтавська

2.01,76


 

Облако Тегов