Rss
ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
25 травня
Білінська Лілія Романівна


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 901
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Май 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
» » Кубок України. День 3. 500 м. Всі призові трійки
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 885

Луцька веслувальниця Марія ПОВХ виграла головний приз Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської, перемігши на дистанції 500 метрів. Серед чоловіків першим став Олег КУХАРИК, який представляє Одеську область. Серед каноїстів перемогли фаворити - Павло АЛТУХОВ та Людмила ЛУЗАН, втім, як в каное-двійці – Дмитро ЯНЧУК/ Тарас МІЩУК. У дуже запеклій боротьбі жіночих байдарок-двійок Анастасія ТОДОРОВА/ Інна ГРИЩУН випередили дует Марія ПОВХ/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА на 0,17 (!) секунди, але були зняті за недовагу (100 г). Такі головні результати 3-го дня змагань.  
 

Кубок України. День третій. 500 м. Фінали. Призові трійки

Одиночки

 

1

9-00

К-1 чоловіки

фінал Б

1

3 вода

Скорик Роман

Одеська

1.44,82

2

6 вода

Мельник Юрій

Хмельницька

1.46,73

3

2 вода

Беспалько Дмитро

Миколаївська

1.48,39

2

9-05

К-1 чоловіки

фінал А

1

4 вода

Кухарик Олег

Одеська

1.39,52

2

6 вода

Трунов Ігор

Одеська

1.41,91

3

3 вода

Семикін Іван

Київська

1.42,48

4

5 вода

Черноморов Кирило

Одеська

1.43,32

5

2 вода

Цуркан Віталій

Волинська

1.43,52

6

1 вода

Галкін Юрій

Одеська

1.44,98

7

8 вода

Костишен Дмитро

Вінницька

1.44,70

8

7 вода

Баштовий Сергій

Полтавська

1.45,67

9

9 вода

Кузьмін Даніїл

Київська

1.46,06

3

9-10

С-1 чоловіки

фінал Б

1

1 вода

Семенюк Сергій

Волинська

1.58,92

2

5 вода

Козлов Богдан

Хмельницька

1.59,15

3

7 вода

Яцюк Микола

Волинська

2.00,39

4

9-15

С-1 чоловіки

фінал А

1

4 вода

Алтухов Павло

Полтавська

1.49,82

2

3 вода

Нагорний Сергій

Львівська

1.52,26

3

2 вода

Мазовський Тарас

Львівська

1.52,80

5

9-20

К-1 жінки

Фінал

1

5 вода

Повх Марія

Волинська

1.54,56

2

3 вода

Кічасова Марія

Полтавська

1.55,66

3

6 вода

Кукліновська Людмила

Миколаївська

1.55,85

4

1 вода

Колесник Юлія

Миколаївська

1.56,49

5

7 вода

Тодорова Анастасія

Одеська

1.56,73

6

2 вода

Грищун Інна

Хмельницька

1.56,94

7

4 вода

Горлова Анастасія

Львівська

1.57,14

8

8 вода

Докієнко Наталія

Київська

1.59,06

9

9 вода

Свиридова Діана

Полтавська

2.04,12

6

9-25

С-1 жінки

фінал

1

4 вода

Лузан Людмила

Івано-Франківська

2.13,34

2

8 вода

Бабак Людмила

Запоріжжя

2.17,96

3

6 вода

Четверікова Анастасія

Херсонська

2.20,18

 

Двійки

20

10-35

К-2 чоловіки

фінал

1

5 вода

Жмуцький Павло, Лахманов Денис

Вінницька

1.32,71

2

4 вода

Слободянюк Артем, Чекамов Євген

Вінницька, Одеська

1.33,98

3

6 вода

Пляшечко Микола, Сиромятніков Олександр

Черкаська, Херсонська

1.34,17

21

10-40

С-2 чоловіки

фінал

1

4 вода

Янчук Дмитро, Міщук Тарас

Полтавська

1.40,82

2

5 вода

Рибачок Андрій, Вандюк Юрій

Волинська

1.41,99

3

2 вода

Камерилов Денис, Вергелес Віталій

Полтавська, Львівська

1.41,46

22

10-45

К-2 жінки

фінал

1

5 вода

Кукліновська Людмила, Повх Марія

Миколаївська, Волинска

1.42,95

2

7 вода

Докієнко Наталія, Колесник Юлія

Київська, Миколаївська

1.47,13

3

4 вода

Ященко Олена, Свиридова Діана

Дніпропетровська, Полтавска

1.48,28

 

3 вода

Грищун Інна, Тодорова Анастасія

Хмельницька, Одеська

знята, 1.42,78

23

10-50

С-2 жінки

фінал

1

6 вода

Жилюк Наталія, Лузан Людмила

Івано-Франківська

2.07,83

2

5 вода

Четверікова Анастасія, Воловчик Олександра

Херсонська

2.09,70

3

4 вода

Шокотько Олена, Ємельянова Анастасія

Полтавська, Волинська

2.19,59

Кубок України. Юніори

1-й етап відбору до Європейського олімпійського юнацького фестивалю

ОДИНОЧКИ

7

9-30

К-1 юніори

фінал Б

1

4 вода

Любчич Вячеслав

Херсонська

1.50,13

2

5 вода

Пилипака Артур

Рівненська

1.50,82

3

6 вода

Зарубін Олександр

Херсонська

1.49,95

8

9-35

К-1 юніори

фінал А

1

6 вода

Даниленко Дмитро

Дніпропетровська

1.46,07

2

3 вода

Цикал Назар

Київ

1.46,26

3

4 вода

Чедрик василь

Львівська

1.46,97

9

9-40

С-1 юніори

фінал Б

1

5 вода

Братащук Владислав

Рівненська

1.59,63

2

7 вода

Кравчук Павло

Хмельницька

2.03,62

3

1 вода

Лабич Іван

Івано-Франківська

2.04,70

10

9-45

С-1 юніори

фінал А

1

5 вода

Шкарнега Андрій

Рівненська

1.54,06

2

3 вода

Шаргородський Ілля

Одеська

1.56,26

3

2 вода

Кряж Дмитро

Запоріжжя

1.56,42

11

9-50

К-1 юніорки

Фінал

1

4 вода

Багно Діана

Київ

2.01,42

2

6 вода

Щупак Аліна

Київ

2.03,43

3

2 вода

Андрухів Іванна

Львівська

2.03,99

12

9-55

С-1 юніорки

фінал

1

4 вода

Крикун Ольга

Івано-Франківська

2.19,16

2

5 вода

Циганкова Олена

Рівненська

2.20,08

3

3 вода

Такмінінова Марина

Одеська

2.22,92

13

10-00

К-1 юнаки

фінал Б

1

6 вода

Смиковський Лев

Київ

1.55,62

2

7 вода

Синявський Артем

Запоріжжя

1.56,63

3

5 вода

Івасик Євген

Вінницька

1.57,38

14

10-05

К-1 юнаки

фінал А

1

4 вода

Вернигора Олександр

Вінницька

1.51,06

2

2 вода

Вічев Валерій

Миколаївська

1.51,26

3

5 вода

Петров Олег

Вінницька

1.51,58

15

10-10

С-1 юнаки

фінал Б

1

5 вода

Джалілов Володимир

Дніпропетровська

2.03,16

2

3 вода

Костенко Кирило

Запоріжжя

2.04,77

3

2 вода

Войтків Андрій

Львівська

2.05,33

16

10-15

С-1 юнаки

фінал А

1

6 вода

Кірпік Лев

Запоріжжя

1.59,79

2

3 вода

Борсук Павло

Волинська

2.00,99

3

9 вода

Деревінський Дмитро

Миколаївська

2.03,06

17

10-20

К-1 дівчата

Фінал Б

1

6 вода

Дяченко Іванна

Київ

2.10,24

2

4 вода

Воскресенська Аліна

Київ

2.12,61

3

5 вода

Євдокимова Марія

Хмельницька

2.13,64

18

10-25

К-1 дівчата

Фінал А

1

6 вода

Кушнірук Ілона

Львівська

2.03,79

2

4 вода

Сидоренко Юлія

Львівська

2.07,67

3

1 вода

Саражина Єлизавета

Запоріжжя

2.08,71

19

10-30

С-1 дівчата

фінал

1

5 вода

Путніна Юліана

Харківська

2.30,14

2

4 вода

Паламарчук Аміна

Херсонська

2.31,92

3

2 вода

Калитюк Василина

Волинська

2.34,38

ДВІЙКИ

24

10-55

К-2 юніори

фінал

1

4 вода

Хворостяний Іван, Очкур микола

Вінницька, Херсонська

1.36,29

2

5 вода

Іванов Іван, Зайцев Олександр

Дніпропетровська, Херсонська

1.37,66

3

3 вода

Гоберлас Сергій, Цикал Назар

Миколаївська, Київ

1.38,19

25

11-00

С-2 юніори

фінал

1

4 вода

Кисіль Антон, Остапчук Назар

Волинська

1.46,06

2

5 вода

Філатов Денис , Шкарнега Андрій

Дніпропетровська, Рівненська

1.47,14

3

3 вода

Озимок Дмитро, Яцюк Олександр

Львівська, Волинська

1.48,06

26

11-05

К-2 юніорки

фінал

1

5 вода

Щупак Аліна, Багно Діана

Київ

1.51,11

2

7 вода

Бураго Ольга, Клюєва Ірина

Херсонська, Одеська

1.51,96

3

4 вода

Писаренко Катерина, Чабанюк Катерина

Полтавська

1.55,52

27

11-10

С-2 юніорки

фінал

1

2 вода

Гончарова Марія, Ромащенко Марія

Харківська

2.13,46

2

4 вода

Файденко Христина, Генрі Олександра

Херсонська, Вінницька

2.23,80

3

1 вода

Ібадова Севілья, Пошибайло Катерина

Полтавська

2.24,12

 

3 вода

Крикун Ольга, Циганкова Олена

Івано-Франківська, Рівненська

знята, 2.09,37

 

Прес-служба ФКУ

 

Облако Тегов