.
Rss
ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
20 жовтня
Сергун Світлана Михайлівна

20 жовтня
Борзуков Андрій Олексійович


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 901
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Октябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
» » Кубок України. Кращі спринтери – Кічасова та Трунов
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 841

 

У спринтерських змаганнях серед дорослих спортсменів в останній день Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської перемогли: в одиночці - Марія Кічасова, Ігор Трунов, Олег Боровик та Людмила Лузан, в двійці – Анастасія Тодорова/ Анастасія Горлова, Павло Жмуцький/ Денис Лахманов, Денис Камерилов/ Віталій Вергелес та Людмила Лузан/ Наталя Жилюк.

 


 

 

Кубок України. День четвертий. 200 м. Фінали серед дорослих

ОДИНОЧКИ

1

9-00

К-1 чоловіки

фінал «Б»

1

6 вода

Беспалов Святослав

Донецька

38,09

2

5 вода

Пляшечко Микола

Черкаська

38,82

3

2 вода

Ємельянов Сергій

Дніпропетровська

39,06

2

9-05

К-1 чоловіки

фінал «А»

1

6 вода

Трунов Ігор

Одеська

36,29

3

4 вода

Семикін Іван

Київська

36,71

2

2 вода

Черноморов Кирило

Одеська

36,87

4

3 вода

Сенкевич Олександр

Житомирська

37,06

5

5 вода

Костишен Дмитро

Вінницька

37,30

6

1 вода

Лахманов Денис

Вінницька

37,57

7

7 вода

Кузьмін Даніїл

Київська

37,76

8

8 вода

Мельник Юрій

Хмельницька

38,46

9

9 вода

Сервуля Сергій

Житомирська

39,23

3

9-10

С-1 чоловіки

фінал «Б»

 

1

2 вода

Сарабун Павло

Тернопільська

44,77

2

3 вода

Амельченя Ігор

Полтавська

45,35

3

5 вода

Козлов Богдан

Хмельницька

45,06

4

9-15

С-1 чоловіки

фінал «А»

 

1

5 вода

Боровик Олег

Полтавська

40,63

2

6 вода

Максимчук Олександр

Рівненська

40,83

3

2 вода

Голюк Віталій

Вінницька

42,18

4

7 вода

Лузан Руслан

Івано-Франківська

42,58

5

1 вода

Осійчук Василь

Рівненська

42,96

6

3 вода

Нагорний Сергій

Львівська

43,16

7

4 вода

Мазовський Тарас

Львівська

43,34

8

8 вода

Саблін Микита

Полтавська

43,90

9

9 вода

Пеньковський Володимир

Дніпропетровська

45,70

5

9-20

К-1 жінки

Фінал

 

1

2 вода

Кічасова Марія

Полтавська

41,52

2

5 вода

Тодорова Анастасія

Одеська

41,79

4

4 вода

Горлова Анастасія

Львівська

41,94

5

1 вода

Повх Марія

Волинська

42,16

3

3 вода

Свиридова Діана

Полтавська

42,59

6

8 вода

Кукліновська Людмила

Миколаївська

42,73

7

6 вода

Докієнко Наталія

Київська

43,20

8

9 вода

Білоус Анастасія

Полтавська

45,33

9

7 вода

Соловйова Діана

Київська

45,67

6

9-25

С-1 жінки

фінал

 

1

5 вода

Лузан Людмила

Івано-Франківська

49,58

2

7 вода

Четверікова Анастасія

Херсонська

52,93

3

3 вода

Бабак Людмила

Запорізька

53,11

4

6 вода

Жилюк Наталія

Івано-Франківська

53,97

5

4 вода

Воловчик Олександра

Херсонська

56,77

6

2 вода

Шокотько Олена

Полтавська

57,50

7

1 вода

Кардаш Христина

Херсонська

58,74

8

9 вода

Ясненко Ірина

Київська

57,84

8 вода

Ємельянова Анастасія

Волинська

знята, 53,69

 

ЕКІПАЖІ-ДВІЙКИ

21

10-40

К-2 чоловіки

фінал

1

4 вода

Жмуцький Павло, Лахманов Денис

Вінницька

33,91

2

5 вода

Сервуля Сергій, Сенкевич Олександр

Житомирська

34,07

3

3 вода

Мельник Юрій, Чекамов Євген

Хмельницька,Одеська

34,52

4

6 вода

Беспалов Святослав, Сиромятников Ол-др

Донецька, Херсонська

34,62

5

1 вода

Шпак Олександр, Малашкін Олег

Вінницька, Київ

35,99

6

9 вода

Шкільов Віталій, Сопронюк Вадим

Дніпропетровська

36,43

7

8 вода

Бойчук Сергій, Бойчук Вадим

Одеська

37,10

8

2 вода

Слободянюк Артем, Гарань Олександр

Вінницька, Черкаська

37,26

9

7 вода

Мегесь Владислав, Жовтюк Богдан

Черкаська

42,58

22

10-45

С-2 чоловіки

фінал

1

4 вода

Камерилов Денис, Вергелес Віталій

Полтавська,Львівська

38,40

2

3 вода

Янчук Дмитро, Міщук Тарас

Полтавська

38,45

3

5 вода

Шеметило Едуард, Боровик Олег

Полтавська

39,00

4

7 вода

Чебан Юрій,Рибачок Андрій

Одеська,Волинська

39,26

5

2 вода

Сівков Олександр, Коваленко Денис

Полтавська, Одеська

39,48

6

8 вода

Свиридюк Віктор, Чабан Богдан

Волинська

39,90

7

6 вода

Голубов Олександр,Безуглий Сергій

Київська

40,25

8

1 вода

Троцюк Володимир, Максимчук Олександр

Волинська, Рівненська

40,45

9

9 вода

Овдійчук Андрій, Осійчук Василь

Рівненська

40,90

23

10-50

К-2 жінки

фінал

1

7 вода

Тодорова Анастасія, Горлова Анастасія

Одеська, Львівська

38,56

2

5 вода

Докієнко Наталія, Колесник Юлія

Київська, Миколаївська

39,30

3

6 вода

Скворцова Олена, Соловйова Діана

Херсонська

42,70

4

8 вода

Сидорук Катерина, Коваль Софія

Полтавська, Львівська

44,16

5

3 вода

Нестерова Катерина, Смагіна Марія

Миколаївська

44,29

6

4 вода

Копистинська Інна, Камерилова Світлана

Вінницька, Київська

46,15

7

2 вода

Осмоловська Яна, Корягіна Ганна

Херсонська

47,08

8

1 вода

Пислару Ксенія, Дубова Ірина

Миколаївська

49,80

9

9 вода

Ільїна Яна, Задоя Діана

Дніпропетровська

52,36

24

10-55

С-2 жінки

фінал

1

2 вода

Жилюк Наталія, Лузан Людмила

Івано-Франківська

49,58

2

4 вода

Четверікова Анастасія,Воловчик Олександра

Херсонська

50,44

3

3 вода

Шокотько Олена, Ємельянова Анастасія

Полтавська, Волинська

56,46

4

1 вода

Кардаш Христина, Дмитрук Тетяна

Херсонська, Івано-Фр.

1.03,16

Повні результати змагань будуть опубліковані найближчим часом на нашому сайті

Прес-служба ФКУ

Облако Тегов