.
Rss
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
» » ДАНИЛЕНКО та КІЧАСОВА-СКОРИК – кращі спринтери
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1237

В другій ранковій сесії заключного дня Кубку України пам’яті Юлії РЯБЧИНСЬКОЇ визначалися переможці в спринті. У змаганнях серед чоловіків несподівано, навіть, за його визнанням, й для себе самого, переміг 19-річний дніпровець Дмитро ДАНИЛЕНКО (на фото: зі своїми тренерами - Володимиром ДЖИГОЮ та Олександром КОРЯКОМ), який першій рік виступає в цій віковій категорії – 36,12. Він випередив южненця Кирила ЧЕРНОМОРОВА (36,32) та Івана СЕМИКІНА з Обухова (36,50). ЧЕРНОМОРОВ із СЕМИКІНИМ взяли своє в «двійці» - 32,70. Серед жінок другий рік поспіль перемогла Марія КІЧАСОВА-СКОРИК з Полтави (на фото: Зі своїм тренером а батьком Сергієм КІЧАСОВИМ) - 41,60. Вона зробила в спринті «золотий» дубль, здобувши вікторію ще і в «двійці» з Анастасією ГОРЛОВОЮ ЗІ Львову (37,41). Переможцями Кубку України серед дорослих також стали: дещо несподівано - Андрій РИБАЧОК із Ковеля, який обиграв визнаних спринтерів (41,17), прогнозовано - Людмила ЛУЗАН, яка представляє Полтавщину та Віталій ВЕРГЕЛЕС (Львів)/ Денис КАМЕРИЛОВ (Полтава) - 37,80, вперше в кар’єрі – каное-двійка у складі Марини ТАКМІНІНОВОЇ з Южного та Олени ЦИГАНКОВОЇ з Рівненщини (49,21). До вашої уваги призові трійки спринтерських гонок.


 

Кубок України. Четвертий день. 200 м

 

7

10-30

К-1 чоловіки

фінал «А»

1

6 вода

Даниленко Дмитро

Дніпропетровська

38,12

2

8 вода

Черноморов Кирило

Одеська

36,32

3

4 вода

Семикін Іван

Київська

36,50

8

10-35

С-1 чоловіки

фінал «А»

1

5 вода

Рибачок Андрій

Волинська

41,17

2

6 вода

Боровик Олег

Полтавська

41,31

3

7 вода

Максимчук Олександр

Рівненська

42,02

9

10-40

К-1 жінки

Фінал

1

5 вода

Кічасова-Скорик Марія

Полтавська

41,60

2

4 вода

Тодорова Анастасія

Одеська

42,01

3

6 вода

Горлова Анастасія

Львівська

42,18

10

10-45

С-1 жінки

фінал

1

4 вода

Лузан Людмила

Полтавська

49,97

2

6 вода

Бабак Людмила

Запорізька

52,85

3

2 вода

Циганкова Олена

Рівненська

53,59

11

10-50

К-1 юніори

фінал «А»

1

4 вода

Булавський Роман

Рівненська

38,01

2

1 вода

Зуб Юрій

Львівська

38,24

3

2 вода

Уліцький Єгор

Дніпропетровська

38,40

12

10-55

С-1 юніори

фінал «А»

1

6 вода

Озимок Дмитро

Львівська

41,87

2

5 вода

Яцюк Олександр

Волинська

43,12

3

2 вода

Войтків Андрій

Львівська

43,93

13

11-00

К-1 юніорки

фінал «А»

1

6 вода

Рибак Діана

Миколаївська

45,78

2

5 вода

Кушнірук Ілона

Львівська

46,48

3

7 вода

Кострик Анастасія

Житомирська

47,71

14

11-05

С-1 юніорки

фінал

2

3 вода

Терета Валерія

Львівська

53,12

1

4 вода

Крикун Ольга

Івано-Франківська

52,96

3

5 вода

Шарова Валерія

Черкаська

53,33

15

11-10

К-2 чоловіки

фінал

1

4 вода

Семикін Іван, Черноморов Кирило

Київська, Одеська

32,70

2

5 вода

Сенкевич Олександр, Лахманов Денис

Житомирська, Вінницька

33,18

3

1 вода

Зайцев Олександр, Іванов Іван

Херсонська, Дніпропетровська

34,08

16

11-15

С-2 чоловіки

фінал

1

7 вода

Камерилов Денис, Вергелес Віталій

Полтавська, Львівська

37,80

2

5 вода

Троцюк Володимир, Голюк Віталій

Волинська, Вінницька

38,35

3

3 вода

Осійчук Василь, Овдійчук Андрій

Рівненська

38,52

17

11-20

К-2 жінки

фінал

1

4 вода

Кічасова-Скорик Марія,Горлова Анастасія

Полтавська, Львівська

37,41

2

5 вода

Тодорова Анастасія, Докієнко Наталія

Одеська, Київська

37,67

3

3 вода

Кукліновська Людмила, Повх Марія

Миколаївська, Волинська

37,93

18

11-25

С-2 жінки

фінал

1

5 вода

Циганкова Олена, Токмінінова Марина

Рівненська, Одеська

49,21

2

3 вода

Комлєва Тетяна, Бабак Людмила

Херсонська, Запорізька

50,65

3

2 вода

Шокотько Олена, Ясненко Ірина

Полтавська, Київська

55,32

19

11-30

К-2 юніори

фінал А

1

5 вода

Зуб Юрій, Булавський Роман

Львівська, Рівненська

34,68

2

4 вода

Вернигора Олесандр, Цикал Назар

Вінницька

35,09

3

6 вода

Бистревський Віталій, Бабенко Максим

Дніпропетровська

35,84

20

11-35

С-2 юніори.

фінал

1

4 вода

Озимок Дмитро, Шаргородський Ілля

Львівська, Одеська

40,18

2

6 вода

Карпенко Сергій, Славинський Євген

Харківська, Одеська

41,67

3

5 вода

Бражнік Роман, Білоус Іван

Миколаївська

41,72

21

11-40

К-2 юніорки

фінал

1

5 вода

Андрухів Іванна, Рибак Діана

Львівська, Миколаївська

41,44

2

4 вода

Кушнірук Ілона, Гришакова Ельвіра

Львівська, Дніпропетровська

41,88

3

6 вода

Зав"ялова Дар"я, Ключка Анна

Київ

44,86

22

11-45

С-2 юніорки

фінал

1

4 вода

Терета Валерія, Путніна Юліана

Львівська, Харківська

48,93

2

5 вода

Крикун Ольга, Грабовець Ілона

Івано-Франківська, Волинська

49,43

3

2 вода

Шарова Валерія, Гончарова Марія

Черкаська, Харківська

49,65

 

Прес-служба ФКУ

Облако Тегов