.
Rss
ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
15 листопада
Ткачов Олександр Дмитрович


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 901
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Ноябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
» » Чемпіонат України. День 4. Покер Трунова
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 760

Заключний, спринтерський, день особистого чемпіонату України подарував глядачам, які дивилися трансляцію на Інтернет-каналі ФКУ youtube та безпосередньо на олімпійському каналі в Дніпрі, яскраві сутички майстрів швидкісної їзди. Переможцями в олімпійських видах – байдарці-одиночці стали южненець Ігор ТРУНОВ та полтавчанка Марія КІЧАСОВА. Також ці спортсмени перемогли в двійках – з Олександром СЕНКЕВИЧЕМ з Вінниці та Анастасією ГОРЛОВОЮ зі Львову відповідно, і таким чином, ТРУНОВ став чотиразовим переможцем чемпіонату України, як і в 2014-му, а Марія КІЧАСОВА – триразовою чемпіонкою. Також по три золоті нагороди в активі полтавчанина Дениса КАМЕРИЛОВА, львів’янина Віталія ВЕРГЕЛЕСА, Марії ПОВХ із Луцька (всі три в олімпійських видах), Віталія ЦУРКАНА, який також представляє Волинь, а також полтавчанина Едуарда ШЕМЕТИЛА (останні двоє враховуючи дистацнію 5000 м)

 

Чемпіонат України. 5 липня. День 4. 200 м

 

К-1 200 м чоловіки швидкість вітру -1,0 м/с

1

Трунов Ігор

Одеська

0.35.91

2

Семикін Іван

Київська

0.36.08

3

Лахманов Денис

Вінницька

0.36.63

4

Черноморов Кирило

Одеська

0.36.71

5

Костишен Дмитро

Вінницька

0.37.17

6

Беспалов Святослав

Донецька

0.37.37

7

Скорик Роман

Одеська

0.37.71

8

Поляков Артем

Одеська

0.38.55

9

Сенкевич Олександр

Житомирська

0.38.93

С-1 200 м чоловіки швидкість вітру -1,0 м/с

1

Боровик Олег

Полтавська

0.40.71

2

Максимчук Олександр

Рівненська

0.41.11

3

Нагорний Сергій

Львівська

0.41.50

4

Чабан Богдан

Волинська

0.41.68

5

Лузан Руслан

Івано-Франківська

0.41.85

6

Коваленко Денис

Одеська

0.42.06

7

Голюк Віталій

Вінницька

0.42.32

8

Давидов Денис

Запорізька

0.43.34

9

Філатов Денис

Дніпропетровська

0.43.62

К-1 200 м жінки швидкість вітру -1,0 м/с

1

Кічасова Марія

Полтавська

0.41.95

2

Кукліновська Людмила

Миколаївська

0.42.55

3

Горлова Анастасія

Львівська

0.43.34

4

Докієнко Наталія

Київська

0.44.37

5

Свиридова Діана

Полтавська

0.44.99

6

Білоус Анастасія

Полтавська

0.46.43

7

Косицька Влада

Полтавська

0.47.21

 

Тодорова Анастасія

Одеська

знята

 

Єднак Тетяна

Тернопільська

знята

С-1 200 м жінки швидкість вітру -1,0 м/с

1

Лузан Людмила

Івано-Франківська

0.50.44

2

Бабак Людмила

Запорізька

0.53.46

3

Жилюк Наталія

Івано-Франківська

0.54.16

4

Четверікова Анастасія

Херсонська

0.54.61

5

Ємельянова Анастасія

Волинська

0.55.52

6

Воловчик Олександра

Херсонська

0.56.61

7

Ясненко Ірина

Київська

0.58.41

8

Шокотько Олена

Полтавська

0.59.63

9

Кожокарь Анастасія

Миколаївська

1.00.73

К-2 200 м чоловіки швидкість вітру -1,0 м/с

1

Сенкевич Олександр

Житомирська

0.32.25

Трунов Ігор

Одеська

2

Семикін Іван

Київська

0.33.03

Черноморов Кирило

Одеська

3

Жмуцький Павло

Вінницька

0.34.00

Лахманов Денис

Вінницька

4

Бойчук Вадим

Одеська

0.34.64

Чекамов Євгеній

Одеська

5

Свиридов Олександр

Полтавська

0.35.00

Сервуля Сергій

Житомирська

6

Гарань Олександр

Черкаська

0.35.30

Мегесь Владислав

Черкаська

7

Кальмус Олександр

Одеська

0.35.46

Поляков Артем

Одеська

8

Андрієвський Віктор

Миколаївська

0.36.28

Гончар Олександр

Миколаївська

9

Жоха Ярослав

Сумська

0.36.82

Ніконов Олександр

Сумська

С-2 200 м чоловіки швидкість вітру -1,0 м/с

1

Вергелес Віталій

Львівська

0.38.06

Камерилов Денис

Полтавська

2

Голюк Віталій

Вінницька

0.38.30

Троцюк Володимир

Волинська

3

Мисник Дмитро

Київська

0.39.40

Саблін Микита

Полтавська

4

Безуглий Сергій

Київська

0.39.53

Голубов Олександр

Київська

5

Мазовський Тарас

Львівська

0.39.70

Нагорний Сергій

Львівська

6

Овдійчук Андрій

Рівненська

0.39.92

Осійчук Василь

Рівненська

7

Максимчук Олександр

Рівненська

0.40.08

Чабан Богдан

Волинська

8

Коваленко Денис

Одеська

0.40.32

Харечко Данило

Одеська

9

Давидов Денис

Запорізька

0.59.08

Кряж Дмитро

Запорізька

К-2 200 м жінки швидкість вітру -1,5 м/с

1

Горлова Анастасія

Львівська

0.39.37

Кічасова Марія

Полтавська

2

Колесник Юлія

Миколаївська

0.40.62

Кукліновська Людмила

Миколаївська

3

Скворцова Олена

Херсонська

0.44.30

Юрійчук Юлія

Черкаська

4

Косицька Влада

Полтавська

0.44.46

Свиридова Діана

Полтавська

5

Нестерова Катерина

Миколаївська

0.45.48

Осмоловська Яна

Херсонська

6

Білоус Анастасія

Полтавська

0.46.19

Коваль Софія

Львівська

7

Камерілова Світлана

Київська

0.47.87

Копистинська Інна

Вінницька

8

Новікова Світлана

Миколаївська

0.48.06

Пислару Ксенія

Миколаївська

9

Деньгуб Юлія

Дніпропетровська

0.54.62

Ільїна Яна

Дніпропетровська

С-2 200 м жінки швидкість вітру -1,5 м/с

1

Воловчик Олександра

Херсонська

0.50.52

Четверікова Анастасія

Херсонська

2

Жилюк Наталія

Івано-Франківська

0.52.37

Ємельянова Анастасія

Волинська

3

Ясненко Ірина

Київська

0.55.62

Шокотько Олена

Полтавська

4

Кардаш Христина

Херсонська

1.00.75

Комлєва Тетяна

Херсонська

 

 Прес-служба ФКУ з Дніпра

Облако Тегов