Rss
ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
22 липня
Настюк Вячеслав Нікандрович

23 липня
Грязнов Вячеслав Геннадійович


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 901
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Июль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
» » «Весняний приз». 1000 м. Результати
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1185

В заключний день «Весняного призу», який проходив на олімпійській базу у Дніпрі, свої другі перемоги на змаганнях святкували южненець Олег КУХАРИК (байдарка-одиночка), дві представниці Івано-Франківська Людмила ЛУЗАН (каное-одиночка), Ольга КРИКУН (каное-одиночка, юніори), а також каноїст-юніор Андрій ШКАРНЕГА (Рівненська). Слідом за дистанцією 500 метрів вони виграли і "тисячу". Відзначимо, друге місце миколаївської байдарочниці Людмили КУКЛІНОВСЬКОЇ, яка перший рік виступає серед дорослих – вона фінішувала між двома учасницями Олімпіади Інною ГРИЩУН та Анастасією ТОДОРОВОЮ.

 

«Весняний приз». День третій. 4 квітня. 1000 м. Фінали А

 

К-1 1000 м чоловіки швидкість вітру + 1 м\с

1

Кухарик Олег

Одеська

3.41.14

2

Цуркан Віталій

Волинська

3.42.14

3

Скорик Роман

Одеська

3.45.27

4

Черноморов Кирило

Одеська

3.46.98

5

Семикін Іван

Київська

3.47.92

6

Баштовий Сергій

Полтавська

3.50.95

7

Сиромятников Олександр

Херсонська

3.52.56

8

Беспалько Дмитро

Миколаївська

3.53.56

9

Галкін Юрій

Одеська

4.00.08

С-1 1000 м чоловіки швидкість вітру + 1 м\с

1

Шеметило Едуард

Полтавська

4.04.48

2

Вандюк Юрій

Волинська

4.05.70

3

Міщук Тарас

Полтавська

4.07.75

4

Янчук Дмитро

Полтавська

4.11.38

5

Вергелес Віталій

Львівська

4.11.84

6

Сівков Олександр

Полтавська

4.12.16

7

Свиридюк Віктор

Волинська

4.13.42

8

Яцюк Микола

Волинська

4.20.28

9

Мазовський Тарас

Львівська

4.48.54

К-1 1000 м жінки швидкість вітру + 0,6 м\с

1

Грищун Інна

Хмельницька

4.18.07

2

Кукліновська Людмила

Миколаївська

4.18.81

3

Тодорова Анастасія

Одеська

4.19.24

4

Повх Марія

Волинська

4.19.56

5

Горлова Анастасія

Львівська

4.21.44

6

Колесник Юлія

Миколаївська

4.21.83

7

Свиридова Діана

Полтавська

4.23.47

8

Докієнко Наталія

Київська

4.23.96

9

Кічасова Марія

Полтавська

4.25.41

С-1 1000 м жінки швидкість вітру + 0,2 м\с

1

Лузан Людмила

Івано-Франківська

4.51.16

2

Бабак Людмила

Запорізька

4.56.09

3

Жилюк Наталія

Івано-Франківська

5.06.87

4

Ємельянова Анастасія

Волинська

5.11.81

5

Четверікова Анастасія

Херсонська

5.12.31

6

Воловчик Олександра

Херсонська

5.30.50

7

Кардаш Христина

Херсонська

5.42.50

8

Ясненко Ірина

Київська

5.47.71

 

Сопронюк Альона

Дніпропетровська

н\ст

Відзначимо, що каноїст Андрій РИБАЧОК (1-е місце на дистанції 500 метрів) та байдарочник Ігор ТРУНОВ (2-е мівсце) були зняті лікарем зі змагань.

 

К-1 1000 м юніори 1999-2000 р.н. швидкість вітру + 0,2 м\с

1

Рябов Валерій

Кіровоградська

3.54.57

2

Очкур Микола

Херсонська

3.58.56

3

Уліцький Єгор

Дніпропетровська

3.59.51

4

Гоберлас Сергій

Миколаївська

3.59.80

5

Цикал Назар

Київ

4.00.09

6

Смілка Василь

Львівська

4.02.69

7

Зарубін Олександр

Херсонська

4.03.81

8

Брезіцький Віталій

Львівська

4.05.20

9

Пащенко Олександр

Вінницька

4.11.16

С-1 1000 м юніори 1999-2000 р.н. швидкість вітру -0,1 м\с

1

Шкарнега Андрій

Рівненська

4.20.89

2

Дігтяр Владислав

Полтавська

4.23.83

3

Братащук Владислав

Рівненська

4.24.96

4

Яцюк Олександр

Волинська

4.28.66

5

Шаргородський Ілля

Одеська

4.33.08

6

Остапчук Назар

Волинська

4.35.18

7

Савчин Юрій

Івано-Франківська

4.35.89

8

Кисіль Антон

Волинська

4.48.53

9

Думич Юрій

Львівська

5.03.68

К-1 1000 м юніорки 1999-2000 р.н. швидкість вітру - 1м\с

1

Бураго Ольга

Херсонська

4.35.11

2

Багно Діана

Київ

4.35.58

3

Клюєва Ірина

Одеська

4.41.17

4

Андрухів Іванна

Львівська

4.46.47

5

Щупак Аліна

Київ

4.48.78

6

Писаренко Катерина

Полтавська

4.54.14

7

Рибак Діана

Миколаївська

4.54.46

8

Дружко Яна

Запорізька

4.59.45

9

Міронова Дар'я

Київ

5.00.40

С-1 1000 м юніорки 1999-2000 р.н. швидкість вітру -1 м\с

1

Крикун Ольга

Івано-Франківська

5.14.48

2

Циганкова Олена

Рівненська

5.22.60

3

Такмінінова Марина

Одеська

5.23.89

4

Гончарова Марія

Харківська

5.37.91

5

Авдєєва Анастасія

Херсонська

5.46.53

6

Ромащенко Марія

Харківська

5.47.06

7

Путніна Юліана

Харківська

5.54.71

8

Комлєва Тетяна

Херсонська

5.56.27

9

Калитюк Анастасія

Волинська

6.06.62

 

 

Прес-служба ФКУ

Облако Тегов