.
Rss
ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
15 листопада
Ткачов Олександр Дмитрович


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 901
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Ноябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
» » Чемпіонат України (юніори, молодь). 200 м. Одиночки. Фінали
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 598

Пропонуємо вам результати фінальних заїздів одиночок на дистанції 200 метрів чемпіонату України серед юніорів та молоді, які відбулися у ранковій сесії заключного дня змагань.  



Чемпіонат України (юніори, молодь). День 4. 200 м. Одиночки. Фінали

 

 

1

9-00

К-1 чоловіки

фінал «Б»

1

6 вода

Мельник Юрій

Хмельницька

37,83

2

5

Беляєв Олександр

Терн, Запор.

38,07

3

4

Рассомаха Євген

Дніпропетровська

38,67

4

7

Чичкан Олексій

Львівська

39,18

5

2

Ільїн Володимир

Запорізька

39,39

6

3

Герасимнюк Вадим

Рівненська

39,55

7

9

Іванов Владислав

Київська

41,64

8

8

Вікарчук Сергій

Дніпропетровська

46,54

9

1

Слободянюк Артем

Одеська

н/с

2

9-05

К-1 чоловіки

фінал «А»

1

7

Беспалов Святослав

Донецька

35,94

2

4

Черноморов Кирило

Одеська

36,16

3

3

Лахманов Денис

Вінницька

36,92

4

2

Чекамов Євген

Чернівецька

37,10

5

1

Костишен Дмитро

Одеська

37,74

6

9

Верховецький Микола

Одеська

38,31

7

8

Сиромятніков Олександр

Херсонська

38,47

8

6

Пирцу Микола

Київ

52,56

9

5

Губеня Володимир

Херсонська

Знятий

3

9-10

С-1 чоловіки

фінал «Б»

1

5

Бородулько Володимир

Львівська

44,31

2

4

Сарабун Павло

Тернопільська

45,24

3

6

Чаплоуцький Микола

Черкаська

45,53

4

2

Безуглий Андрій

Полтавська

46,35

5

3

Махінько Назар

Черкаська

46,63

6

7

Харітонов Сергій

Херсонська

47,12

7

9

Музирьов Дмитро

Чернігівська

49,28

8

1

Дмитрієв Максим

Миколаївська

50,58

9

8

Гелдаш Артем

Запорізька

н/с

4

9-15

С-1 чоловіки

фінал «А»

1

4

Боровик Олег

Полтавська

40,62

2

7

Бизу Борислав

Одеська

40,92

3

5

Лузан Руслан

Ів-Франківська

41,95

4

2

Мисник Дмитро

Київська

42,62

5

3

Унтілов Вячеслав

Одеська

43,07

6

8

Дем"янюк Віктор

Вінницька

43,64

7

6

Мандзюк Михайло

Ів-Франківська

43,98

8

9

Панькевич Орест

Волинська

44,23

9

1

Яцюк Микола

Волинська

44,90

5

9-20

К-1 жінки

Фінал

1

3

Докієнко Наталія

Київська

43,19

2

6

Танько Діана

Полтавська

43,92

3

1 вода

Білоус Анастасія

Полтавська

45,38

4

7

Приймак Діана

Хмельницька

49,23

5

8

Ільїна Яна

Дніпропетровська

53,34

6

2

Дубова Ірина

Миколаївська

53,51

7

5

Цимбал Яна

Полтавська

55,68

 

4

Горлова Анастасія

Львівська

н/с

6

9-25

С-1 жінки

фінал

1

5

Лузан Людмила

Ів-Франківська

50,99

2

3

Бабак Людмила

Запорізька

53,25

3

6

Воловчик Олександра

Херсонська

54,24

4

4

Ушакова Наталія

Полтавська

55,07

5

8

Шокотько Олена

Полтавська

57,27

6

2

Білик Христина

Київ

57,45

7

7

Кардаш Христина

Херсонська

58,27

8

9

Дмитрук Тетяна

Ів-Франківська

1.01,18

9

1

Тарасюк Людмила

Волинська

1.02,27

7

9-30

К-1 юніори

фінал «Б»

1

5

Хворостяний Іван

Вінницька

39,48

2

7

Доценко Ігор

Одеська

39,99

3

2

Кастко Ілля

Одеська

40,18

4

4

Булавський Роман

Рівненська

40,83

5

8

Глушко Андрій

Львівська

41,31

6

6

Заводян Ярослав

Миколаївська

41,53

7

1 вода

Браташ Андрій

Львівська

42,08

8

3

Притула Роман

Львівська

42,25

8

9-35

К-1 юніори

фінал «А»

1

4

Даниленко Дмитро

Дніпропетровська

37,29

2

3

Руснак Ростислав

Дніпропетровська

38,27

3

5

Кальмус Олександр

Одеська

38,44

4

7

Загреба Богдан

Дніпропетровська

39,09

5

2

Смілка Василь

Львівська

39,23

6

6

Яцюк Олександр

Рівненська

39,45

7

1 вода

Іванов Іван

Херсонська

39,63

8

8

Доброльот Кирило

Київ

39,99

9

9

Зайцев Олександр

Херсонська

40,88

9

9-40

С-1 юніори

фінал «Б»

1

3

Бортник Мирослав

Рівненська

47,84

2

6

Голубенко Юрій

Херсонська

48,08

3

8

Бондарчук Дмитро

Волинська

48,44

4

5

Крупкін Ігор

Дніпропетровська

49,08

5

7

Чорний Кирило

Хмельницька

49,27

6

2

Чеботюк Володимир

Дніпропетровська

50,98

7

1 вода

Худяков Іван

Херсонська

51,71

8

9

Зорій Назар

Ів-Франківська

52,28

 

4

Сомсіков Демид

Черкаська

47,29 –

знята

10

9-45

С-1 юніори

фінал «А»

1

6

Нагорний Сергій

Львівська

42,61

2

4

Філатов Денис

Дніпропетровська

43,41

3

2

Меріца Євген

Миколаївська

44,08

4

5

Кисіль Антон

Волинська

44,63

5

9

Карапутний Юрій

Ів-Франківська

46,26

6

7

Хоречко Данил

Одеська

46,47

7

3

Кравчук Павло

Хмельницька

46,85

8

1 вода

Літвіненко Мартін

Київ

47,29

9

8

Каськов Юрій

Миколаївська

48,00

11

9-50

К-1 юніорки

фінал

1

4 вода

Кукліновська Людмила

Миколаївська

42,73

2

6

Соловйова Діана

Київська

44,62

3

2

Коваль Софія

Львівська

45,91

4

8

Щупак Аліна

Київ

46,97

5

1

Шпиченко Олександра

Херсонська

47,12

6

3

Шпиченко Антоніна

Херсонська

47,49

7

7

Клюєва Ірина

Одеська

48,06

8

9

Чорна Анна

Київ

49,84

9

5

Юрійчук Юлія

Черкаська

Знята до

старту

12

9-55

С-1 юніорки

фінал

1

4 вода

Циганкова Олена

Рівненська

51,96

2

5

Четверікова Анастасія

Херсонська

52,41

3

3

Ємельянова Анастасія

Волинська

54,23

4

6

Токменінова Марина

Одеська

55,92

5

7

Крикун Ольга

Ів-Франківська

56,19

6

8

Ромащенко Марія

Харківська

57,60

7

2

Комлєва Тетяна

Херсонська

59,47

8

1

Гончарова Марія

Харківська

59,94

9

9

Авдєєва Анастасія

Херсонська

1.03,63

 

 

Прес-служба ФКУ

Облако Тегов