.
Rss

ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Август 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
» » Чемпіонат України (молодь, юніори). Другий день
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1982
Чемпіонат України (молодь, юніори). Другий деньЗавершилася програма на дистанції 1000 метрів чемпіонату України серед молоді та юніорів в Дніпропетровську. Пропонуємо до вашої уваги призові трійки фінальних заїздів на всіх дистанціях, другого дня змагань.

К-1. Молодь
1. Малий Анатолій, Одеська – 3.44,88.
2. Браташ Тарас, Львівська – 3.45,29
3. Сиромятников Олександр, Херсонська – 3.45,47
С-1. Молодь
1. Алтухов Павло, Хмельницька-Полтавська – 3.58,42.
2. Ахадов Ельнур, Одеська – 4.04,46
3. Мандзюк Михайло Івано-Франківська – 4.05,94.
К-1. Жінки (до 23)
1. Єднак Тетяна, Тернопільська – 4.17,42
2. Чернова Анастасія, Київ – 4.23,07
3. Скобельська Аліна, Запорізька – 4.23,24
К-1. Юніори
1. Кухарик Олег, Миколаївська – 3.38,28
2. Бобильов Кирило, Дніпропетровська – 3.48,46
3. Докієнко Іван, Київська – 4.09,50.
С-1. Юніори.
1. Овдійчук Андрій, Рівненська – 4.09,00.
2. Свиридюк Віктор, Волинська – 4.13,34.
3. Яцюк Микола, Волинська – 4.16,67.
К-1. Жінки (юніори)
1. Юрійчук Юлія, Черкаська – 4.21,93.
2. Бураго Ольга, Херсонська – 4.25,33.
3. Тіхова Катерина, Київ – 4.27,12.
К-2. Молодь.
1. Скорик, Полтавська/ Борзуков, Херсонська – 3.21,18.
2. Жмуцький/ Лахманов, Вінницька – 3.28,60.
3. Шевченко, Київ-Тернопіль/ Пирцу, Одеська – 3.30,18.
С-2. Молодь.
1. Янчук, Полтавська-Хмельницька/Міщук, Львівська – 3.36,55.
2. Рибачок/ Вандюк, Волинська – 3.38,12.
3. Баландін, Полтавська/ Давидов, Запорізька – 3.46,36.
К-2. Жінки.
1. Колесник, Миколаївська/ Єднак, Тернопільська – 3.55,88.
2. Сидорук, Одеська/ Белоус, Полтавська – 4.09,00.
3. Шемракович/ Приймак, Хмельницька – 4.10,78.
К-2. Юніори
1. Свиридов/ Галкін, Одеська – 3.29,07.
2. Даниленко, Дніпропетровська/ Юрасов, Запорізька – 3.32,57.
3. Любчич/ Очкур, Херсонська – 3.32,84.
С-2. Юніори.
1. Бизу, Одеська/ Чабан, Волинська – 3.48,50.
2. Гаврилюк, Волинська/ Колядич, Херсонська – 3.54,29.
3. Козлов/ Сидорчук, Рівненська – 3.57,55.
К-2. Жінки (юніори)
1. Бураго/ Скворцова, Херсонська – 3.59,91.
2. Білих, Миколаївська/ Коваль, Львівська – 4.00,08.
3. Галанчук/ Ковальчук, Львівська – 4.21,85.

Облако Тегов