.
Rss

ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
22 вересня
Дідух Наталія Іванівна

22 вересня
Теплов Віталій Петрович

23 вересня
Ніколаєв Василь Васильович


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Сентябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
» » Чемпіонат України-2018. Яскравий початок дня
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 790

Другий день чемпіонату України відкрився принциповими заїздами байдарок- та каное-четвірок на дистанції 500 м. У змаганнях байдарочників в спорі «молоді» та «дорослих» переміг бронзовий екіпаж молодіжного Євро-2018, але компанію Дмитру ДАНИЛЕНКУ, Дмитру КОСТИШЕНУ та Денису ЛАХМАНОВУ склав не Даніїл КУЗЬМІН – він був знятий через хворобу – а Олег КУХАРИК. У суперництві з екіпажом Віталій ЦУРКАН/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Сергій БАШТОВИЙ/ Роман СКОРИК був показаний результат міжнародного рівня, причому при зустрічному вітрі (1 м/с) – 1.21,95. У суперників – 1.22,15. Втім, чемпіоном України була оголошена «доросла» четвірка, адже молодіжний екіпаж виступав поза конкурсом у зв’язку з тим, що заміни в екіпажі упродовж змагань у даному виді робити неможна. Втім, незважаючи на цей факт, ми побачили дуже яскраве протистояння, в якому народився високий результат. Таким же вийшов і заїзд каное-четвірок.

 

 

КАНОЕ-ЧЕТВІРКА

У другому фіналі дня перемогу екіпаж, який став срібним призером чемпіонату Європи-2018, де, щоправда, Олександра СІВКОВА на четвертому номері змінив Едуард ШЕМЕТИЛО. На інших позиції, нагадаємо, Юрій ВАНДЮК, Андрій РИБАЧОК та Олег БОРОВИК. В яскравому протистоянні вони випередили екіпаж, де компанію бронзовим призерам Ріо-2016 Дмитру ЯНЧУКУ та Тарасу МІЩУКУ склали Володимир ТРОЦЮК та Денис КОВАЛЕНКО: 1.32,41 проти 1.33,18. 

 






 

 

Чемпіонат України-2018. День 2. Фінали «четвірок»

 

1

9-00

К-4 500 м чол

фінал

п/к 

 4

Костишен Дмитро, Лахманов Денис,
Даниленко Дмитро, Кухарик Олег

Вінницька, Дніпропетровська, Полтавська

1.21,95

1

 5

Черноморов Кирило, Баштовий Сергій,
Цуркан Віталій, Скорик Роман

Миколаївська, Полтавська, Волинська

1.22,15

 3

Кравчук Сергій, Жмуцький Павло,
Очкур Микола, Галкін Юрій

Вінницька, Одеська

1.26,24

 6

Хворостяний Іван, Бойчук Вадим,
Чекамов Євген, Беспалов Святослав

Вінницька,Одеська
Донецька

1.27,86

 7

Волошко Анатолій, Біденко Микола,
Вітковський Станіслав, Россомаха Євген

Херсонська.
Житомирська

1.29,28

 8

Пірогов Дмитро, Коваленко Сергій,
Гріцун Олександр, Жоха Ярослав

Сумська

1.29,47

2

Сопронюк Вадим, Бабенко Максим,
Маляр Євген, Матвієнко Олександр

Дніпропетровська

1.30,69

 1

Глушко Андрій, Брезицький Віталій,
Чедрик Василь, Тарасюк Владислав

Львівська, Рівненська

1.33,49

 9

Кривошия Назар, Навойтко Віталій,
Бровчук Вадим, Данюк Олександр

Хмельницька

1.37,70

  

 

 

 

2

9-10

С-4 500 м чол

фінал

1

4

Боровик Олег,Шеметило Едуард, Рибачок Андрій, Вандюк Юрій

Полтавська Волинська

1.32,41

2

6

Янчук Дмитро, Міщук Тарас, Троцюк Володимир, Коваленко Денис

Полтавська, Волинська,
Одеська

1.33,18

3

8

Гушинець Олександр, Остапчук Назар, Овдійчук Андрій, Дігтяр Владислав

Волинська, Рівненська, Полтавська

1.40,65

4

5

Камерилов Денис, Вергелес Віталій, Голюк Віталій, Сівков Олександр

Полтавська, Львівська, Вінницька

1.40,85

5

1

Корець Андрій, Львов Станіслав, Федечко Кирило, Костра Станіслав

Львівська

1.42,83

6

2

Приходько Михайло, Шаповал Андрій, Ніколаєв Євген, Ляховський Станіслав

Миколаївська, Вінницька

1.44,05

7

3

Шпак Дмитро, Ханчевський Ярослав, Мисник Дмитро Саблін Микита

Київ, Полтавська

1.49,60

8

7

Козлов Богдан, Давидов Денис, Кряж Дмитро, Захаров Андрій

Хмельницька, Запорізька

1.52,97

9

9

Щербак Богдан, Щербак Назар, Біленький Михайло, Чаплоуцький Микола

Черкаська

2.03,91

 

Прес-служба ФКУ з Дніпра

Облако Тегов