.
Rss
ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
18 вересня
Шелест Олена Василівна


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 901
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Сентябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
» Чемпіонат України. День перший
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 929

У неділю, 2 липня, на олімпійській базі в Дніпрі стартував особистий чемпіонат України, який є відбірковим на чемпіонати Європи та світу. В перший день визначилися чемпіони та призери змагань на дистанції 1000 метрів. В байдарці-одиночці у відсутності беззаперечного лідера на «тисячі» Олега КУХАРИКА, який в цьому виді відбір не проходили, чемпіоном став Олександр Сиромятников, який випередив Віталія Цуркана - 3.41,68 проти 3.43,40. А КУХАРИК з ЦУРКАНОМ прогнозовано виграли «двійку». В каное-одиночці підтвердив свій клас Павло АЛТУХОВ, впевнено вигравший у фіналі 2,5 секунди у найближчого переслідувача – 4.08,24. В найбільш очікуваному та конкурентному виді – «каное-двійці, 1000» - переможцями стали бронзові призери Ріо-2016 Дмитро ЯНЧУК/ Тарас МІЩУК – 3.35,80, які випередили і Віталія ВЕРГЕЛЕСА з Денисом КАМЕРИЛОМ (їх човен, щоправда, був знятий) і головних конкурентів останніх років – Юрія ВАНДЮКА/ Андрія РИБАЧКА. Час переможціів - 3.35.80. До вашої уваги повні результати першого дня UkrChamp-2017_1000_results_.pdf [391,17 Kb] (cкачиваний: 238) 

 


 

Чемпіонат України. День перший. Дистанція 1000 м. Фінали

 

К-1 м чоловіки швидкість вітру 0 м/с

1

Сиромятников Олександр

Херсонська

3.41.68

2

Цуркан Віталій

Волинська

3.43.40

3

Скорик Роман

Одеська

3.45.53

4

Жмуцький Павло

Вінницька

3.48.48

5

Баштовий Сергій

Полтавська

3.50.08

6

Беспалько Дмитро

Миколаївська

3.52.42

7

Коваленко Сергій

Сумська

3.52.90

8

Пащенко Олександр

Вінницька

3.56.37

9

Черкас Микола

Хмельницька

3.57.18

С-1 1000 м чоловіки швидкість вітру 0 м/с

1

Алтухов Павло

Полтавська

4.08.24

2

Свиридюк Віктор

Волинська

4.10.73

3

Сівков Олександр

Полтавська

4.10.93

4

Яцюк Микола

Волинська

4.14.27

5

Баландін Артем

Полтавська

4.15.42

6

Троцюк Володимир

Волинська

4.15.57

7

Захаров Андрій

Херсонська

4.21.30

8

Сидорчук Володимир

Рівненська

4.29.24

9

Харечко Данило

Одеська

4.32.99

К-1 1000 м жінки швидкість вітру 0 м/с

1

Колесник Юлія

Миколаївська

4.14.37

2

Свиридова Діана

Полтавська

4.16.66

3

Єднак Тетяна

Тернопільська

4.18.12

4

Білоус Анастасія

Полтавська

4.18.27

5

Юрійчук Юлія

Черкаська

4.27.32

6

Ященко Олена

Дніпропетровська

4.31.33

7

Осмоловська Яна

Херсонська

4.32.10

8

Соловйова Діана

Київська

4.34.79

9

Новікова Світлана

Миколаївська

4.46.87

К-2 1000 м чоловіки швидкість вітру 0 м/с

1

Кухарик Олег

Одеська

3.18.44

Цуркан Віталій

Волинська

2

Галкін Юрій

Одеська

3.22.06

Скорик Роман

Одеська

3

Кравчук Сергій

Вінницька

3.22.66

Любчич Вячеслав

Херсонська

4

Брезіцький Віталій

Львівська

3.23.38

Чедрик Василь

Львівська

5

Жмуцький Павло

Вінницька

3.23.59

Копистинський Роман

Вінницька

6

Волошко Анатолій

Херсонська

3.26.52

Хворостяний Іван

Вінницька

7

Жоха Ярослав

Сумська

3.35.37

Ніконов Олександр

Сумська

8

Андрієвський Віктор

Миколаївська

3.39.12

Гончар Олександр

Миколаївська

9

Радін Максим

 

3.41.68

Ярмоленко Максим

 

Тарасюк Владислав

Рівненська

С-2 1000 м чоловіки швидкість вітру +0,5 м/с

1

Міщук Тарас

Полтавська

3.35.80

Янчук Дмитро

Полтавська

2

Вандюк Юрій

Волинська

3.36.70

Рибачок Андрій

Волинська

3

Овдійчук Андрій

Рівненська

3.52.67

Шеметило Олександр

Волинська

4

Кисіль Антон

Волинська

3.52.87

Остапчук Назар

Волинська

5

Захаров Андрій

Херсонська

4.02.67

Хітрик Віталій

Херсонська

6

Ханчевський Ярослав

Полтавська

4.03.20

Шпак Дмитро

 

7

Ніколаєв Євген

Миколаївська

4.04.98

Ромашов Олександр

Миколаївська

 

Вергелес Віталій

Львівська

3.36.52 знята

Камерилов Денис

Полтавська

К-2 1000 м жінки швидкість вітру 0 м/с

1

Скворцова Олена

Херсонська

4.09.02

Юрійчук Юлія

Черкаська

2

Нестерова Катерина

Миколаївська

4.11.64

Осмоловська Яна

Херсонська

3

Коваль Софія

Львівська

4.25.68

Сидорук Катерина

Полтавська

4

Корягіна Ганна

Херсонська

4.30.35

Кардаш Христина

Херсонська

5

Камерілова Світлана

Київська

4.32.33

Копистинська Інна

Вінницька

6

Деньгуб Юлія

Дніпропетровська

4.49.98

Ільїна Яна

Дніпропетровська

К-4 1000 м чоловіки швидкість вітру +0,5 м/с

1

Баштовий Сергій

Полтавська

3.05.15

Жмуцький Павло

Вінницька

Костишин Дмитро

Вінницька

Лахманов Денис

Вінницька

2

Галкін Юрій

Одеська

3.07.14

Кальмус Олександр

Одеська

Поляков Артем

Одеська

Слободянюк Артем

Вінницька

3

Гарань Олександр

Черкаська

3.08.26

Жовтнюк Богдан

Черкаська

Мегесь Владислав

Черкаська

Тарасюк Владислав

Рівненська

4

Волошко Анатолій

Херсонська

3.09.34

Копистинський Роман

Вінницька

Пащенко Олександр

Вінницька

Хворостяний Іван

Вінницька

5

Беспалов Святослав

Донецька

3.17.03

Головчук Дмитро

Миколаївська

Моторний Сергій

Миколаївська

Печенюк Олександр

Миколаївська

6

Жоха Ярослав

Сумська

3.17.57

Іванов Владислав

Київська

Коваленко Сергій

Сумська

Ніконов Олександр

Сумська

7

Левченко Максим

Черкаська

3.50.20

Пилипенко Владислав

Черкаська

Пляшечко Микола

Черкаська

Фріюк Ярослав

Черкаська

С-4 1000 м чоловіки швидкість вітру +1,0 м/с

1

Вергелес Віталій

Львівська

3.18.57

Камерилов Денис

Полтавська

Коваленко Денис

Одеська

Шеметило Едуард

Полтавська

2

Боровик Олег

Полтавська

3.19.40

Вандюк Юрій

Волинська

Рибачок Андрій

Волинська

Чабан Богдан

Волинська

3

Міщук Тарас

Полтавська

3.21.19

Сівков Олександр

Полтавська

Шкарнега Андрій

Рівненська

Янчук Дмитро

Полтавська

4

Мазовський Тарас

Львівська

3.22.15

Нагорний Сергій

Львівська

Свиридюк Віктор

Волинська

Троцюк Володимир

Волинська

5

Бородулько Володимир

Львівська

3.40.54

Корець Андрій

Львівська

Львов Станіслав

Львівська

Семенюк Сергій

Волинська

6

Захаров Андрій

Херсонська

3.46.39

Кулик Олександр

Херсонська

Локтіонов Павло

Херсонська

Хітрик Віталій

Херсонська

7

Ніколаєв Євген

Миколаївська

3.47.61

Приходько Михайло

Миколаївська

Ромашов Олександр

Миколаївська

Федечко Кирило

Львівська

8

Амельченя Ігор

Полтавська

3.56.46

Біленький Михайло

Черкаська

Карнаух Владислав

Черкаська

Чаплоуцький Микола

Черкаська

9

Махінько Назар

Черкаська

4.00.08

Петриков Владислав

Черкаська

Сікало Владислав

Черкаська

Сомсіков Демид

Черкаська

 

Облако Тегов