.
Rss
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Сентябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
» » Чемпіонат України (юніори). Визначилися кращі спринтери
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 867

В третій день чемпіонату України серед юніорів, який відбувається в Дніпрі, відбулися змагання на дистанції 200 метрів. Кращими спринтерами стали: в байдарці – Дмитро Даниленко (Дніпропетровська) (на фото) та Діана Багно (Київ), в каное – Денис Філатов (Дніпропетровська) та Олена Циганкова (Рівненська). До вашої уваги результати фіналів юніорів, а також повні результати 3-го дня змагань.  

UkrChamp_juniors_day3_results_.pdf [473,92 Kb] (cкачиваний: 175)

Чемпіонат України серед юніорів. День третій

 

К-1 200 м юніори 1999-2000 р.н. швидкість вітру -1,5 м/с

1

Даниленко Дмитро

Дніпропетровська

0.38.28

2

Глушко Андрій

Львівська

0.40.26

3

Конь Олександр

Полтавська

0.41.04

4

Заводян Ярослав

Миколаївська

0.41.18

5

Балтінісов Андрій

Полтавська

0.42.27

6

Третьяк Андрій

Львівська

0.42.41

7

Кривошия Назар

Хмельницька

0.43.19

8

Іваненко Микола

Чернігівська

0.43.77

9

Загребельний Антон

Вінницька

0.47.04

С-1 200 м юніори 1999-2000 р.н. швидкість вітру -1,5 м/с

1

Філатов Денис

Дніпропетровська

0.43.28

2

Шаргородський Ілля

Одеська

0.43.88

3

Меріца Євген

Миколаївська

0.45.20

4

Штикало Роман

Львівська

0.45.31

5

Кряж Дмитро

Запорізька

0.45.69

6

Скрипник Ярослав

Вінницька

0.45.84

7

Кравчук Павло

Хмельницька

0.46.16

8

Костра Станіслав

Львівська

0.46.94

9

Берко Герман

Херсонська

0.47.65

К-1 200 м юніорки 1999-2000 р.н. швидкість вітру -1,5 м/с

1

Багно Діана

Київ

0.46.53

2

Щупак Аліна

Київ

0.46.73

3

Андрухів Іванна

Львівська

0.49.11

4

Овцинова Анастасія

Запорізька

0.51.34

5

Таранішена Вікторія

Полтавська

0.54.15

6

Урюмцева Анастасія

Полтавська

0.55.74

7

Корж Олександра

Вінницька

0.56.22

8

Молчанова Вікторія

Луганська

1.01.49

9

Цапалюк Каріна

Вінницька

1.04.62

С-1 200 м юніорки 1999-2000 р.н. швидкість вітру -1,5 м/с

1

Циганкова Олена

Рівненська

0.54.35

2

Крикун Ольга

Івано-Франківська

0.55.76

3

Токмінінова Марина

Одеська

0.55.90

4

Ромащенко Марія

Харківська

0.57.00

5

Терета Валерія

Львівська

0.59.36

6

Комлєва Тетяна

Херсонська

0.59.51

7

Кожокарь Анастасія

Миколаївська

1.01.61

8

Гончарова Марія

Харківська

1.04.62

9

Калитюк Анастасія

Волинська

1.04.88

К-2 200 м юніори 1999-2000 р.н. швидкість вітру -1,5 м/с

1

Зайцев Олександр

Херсонська

0.35.89

Іванов Іван

Дніпропетровська

2

Глушко Андрій

Львівська

0.36.71

Смілка Василь

Львівська

3

Бабенко Максим

Дніпропетровська

0.36.88

Бистревський Віталій

Дніпропетровська

4

Зарубін Олександр

Херсонська

0.37.05

Цикал Назар

Київ

5

Гончар Олександр

Миколаївська

0.37.41

Заводян Ярослав

Миколаївська

6

Мельничук Станіслав

Волинська

0.38.74

Черняєв Олександр

Волинська

7

Іваненко Микола

Чернігівська

0.39.92

Третьяк Андрій

Львівська

8

Загребельний Антон

Вінницька

0.40.63

Откаленко Денис

Вінницька

9

Булавський Роман

Рівненська

н/ф

Пащенко Андрій

Вінницька

Овчинников Віктор

Київська

С-2 200 м юніори 1999-2000 р.н. швидкість вітру -1,5 м/с

1

Кисіль Антон

Волинська

0.40.19

Остапчук Назар

Волинська

2

Васильєв Олександр

Одеська

0.41.21

Савчин Юрій

Івано-Франківська

3

Білоус Іван

Миколаївська

0.42.13

Бражнік Роман

Миколаївська

4

Горбатов Іван

Київ

0.42.90

Петриков Владислав

Черкаська

5

Іверов Владислав

Херсонська

0.43.61

Марценюк Олексій

Херсонська

6

Лабич Іван

Івано-Франківська

0.43.82

Мулярчук Павло

Івано-Франківська

7

Карпенко Сергій

Харківська

0.46.07

Худяков Іван

Харківська

К-2 200 м юніорки 1999-2000 р.н. швидкість вітру -1,5 м/с

1

Писаренко Катерина

Полтавська

0.44.14

Чабатюк Катерина

Полтавська

2

Андрухів Іванна

Львівська

0.45.23

Міронова Дар'я

Київ

3

Голіна Катерина

Черкаська

0.47.04

Цикало Юлія

Черкаська

4

Кирилова Олена

Херсонська

0.49.96

Чепок Анастасія

Херсонська

5

Галанчук Марта

Львівська

0.51.19

Ковальчук Галина

Львівська

6

Задоя Діана

Дніпропетровська

0.52.68

Мусієнко Антоніна

Дніпропетровська

7

Фуртатова Ксенія

Миколаївська

0.52.88

Якименко Валерія

Миколаївська

8

Путніна Юліана

Харківська

0.53.79

Терета Любов

Волинська

9

Гальченко Єлизавета

Сумська

1.14.36

Соловйова Діана

Сумська

С-2 200 м юніорки 1999-2000 р.н. швидкість вітру -1,5 м/с

1

Крикун Ольга

Івано-Франківська

0.51.56

Циганкова Олена

Рівненська

2

Токмінінова Марина

Одеська

0.53.21

Кожокарь Анастасія

Миколаївська

3

Комлєва Тетяна

Херсонська

0.53.61

Терета Валерія

Львівська

4

Ібадова Севілія

Полтавська

0.56.31

Пошибайло Катерина

Полтавська

5

Гончарова Марія

Харківська

0.56.57

Ромащенко Марія

Харківська

6

Калитюк Анастасія

Волинська

0.59.94

Проніна Марія

Волинська

7

Генрі Олександра

Вінницька

1.02.81

Файденко Христина

Херсонська

8

Бобришева Валерія

Харківська

1.05.24

Хоменко Анастасія

Львівська

9

Грушко Вероніка

Вінницька

1.17.59

Скрипка Антоніна

Чернігівська

10

Власюк Валерія

Дніпропетровська

 

Найда Олена

Дніпропетровська

К-4 200 м юніори 1999-2000 р.н. швидкість вітру -1,5 м/с

1

Зайцев Олександр

Херсонська

0.33.21

Іванов Іван

Дніпропетровська

Уліцький Єгор

Дніпропетровська

Цикал Назар

Київ

2

Булавський Роман

Рівненська

0.33.80

Кравчук Сергій

Вінницька

Пащенко Андрій

Вінницька

Пащенко Олександр

Вінницька

3

Жовтюк Антон

Вінницька

0.34.63

Загребельний Антон

Вінницька

Івасик Євген

Вінницька

Петров Олег

Вінницька

4

Бабенко Максим

Дніпропетровська

0.34.90

Бистревський Віталій

Дніпропетровська

Даниленко Дмитро

Дніпропетровська

Коряк Андрій

Дніпропетровська

5

Пісаревський Ростислав

Київ

0.36.13

Поліщук Володимир

Київ

Радін Максим

Київ

Редько Максим

Київ

6

Бойко Андрій

Київ

0.38.00

Гуріненко Максим

Київ

Табанець Віталій

Київ

Табанець Олександр

Київ

7

Браташ Олег

Львівська

0.38.31

Гуменюк Богдан

Львівська

Мручковський Микола

Львівська

Притула Роман

Львівська

8

Бірюк Антон

Херсонська

0.38.97

Гуляєв Георгій

Херсонська

Лаврів Богдан

Херсонська

Матюшенко Євген

Херсонська

9

Будюкін Євген

Харківська

0.39.88

Пихтін Артем

Харківська

Пастушенко Ігор

Харківська

Сиренко Володимир

Харківська

С-4 200 м юніори 1999-2000 р.н. швидкість вітру -1,5 м/с

1

Дігтяр Владислав

Полтавська

0.36.98

Озимок Дмитро

Львівська

Філатов Денис

Дніпропетровська

Яцюк Олександр

Волинська

2

Гушинець Олександр

Волинська

0.37.00

Лебедовський Олександр

Вінницька

Ляховський Станіслав

Вінницька

Семенюк Павло

Волинська

3

Бихкало Михайло

Полтавська

0.37.89

Манюк Ілля

Полтавська

Пустовий Владислав

Полтавська

Степанченко Анатолій

Полтавська

4

Войтків Андрій

Львівська

0.38.88

Костра Станіслав

Львівська

Савчин Юрій

Івано-Франківська

Штикало Роман

Львівська

5

Білоус Іван

Миколаївська

0.39.85

Бражнік Роман

Миколаївська

Поздняков Микита

Миколаївська

Яремчук Максим

Миколаївська

6

Гузь Андрій

Волинська

0.41.65

Карпенко Сергій

Харківська

Федак Іван

Харківська

Худяков Іван

Харківська

7

Голодніков Ігор

Дніпропетровська

0.49.38

Доброгорський Влад

Дніпропетровська

Кость Дмитро

Дніпропетровська

Фартушний Влад

Дніпропетровська

К-4 200 м юніорки 1999-2000 р.н. швидкість вітру -1,5 м/с

1

Волошина Марія

Кіровоградська

0.39.55

Писаренко Катерина

Полтавська

Сайфутдінова Влада

Полтавська

Чабатюк Катерина

Полтавська

2

Жеплінська Марта

Львівська

0.42.93

Кострик Анастасія

Київ

Михальська Зоряна

Львівська

Цикало Юлія

Черкаська

 

Воскресенська Аліна

Київ

н/ф

Квашук Вікторія

Київ

Кошляк Вікторія

Київ

Міронова Дар'я

Київ

 

Прес-служба ФКУ

Облако Тегов