.
Rss
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Сентябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
» » На шляху до Ріо-2016. Юрій ВАНДЮК та Андрій РИБАЧОК
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 16196
На шляху до Ріо-2016. Юрій ВАНДЮК та Андрій РИБАЧОКФінальний заїзд каное-двійок на дистанції 1000 метрів на чемпіонаті України очікувався з величезним інтересом. Всіх цікаволо, чи зможуть Юрій ВАНДЮК з Андрієм РИБАЧКОМ перервати серію поразок – на Кубку України та молодіжній першості в суперництві з парою Дмитро Янчук/ Тарас Міщук, чи останні все ж таки підтвердять своє лідерство в цьому сезоні. Янчук з Міщуком реалізували свою квітневу перемогу на Кубку вдалим виступом на чемпіонаті Європи, де виграли в цьому виді програми, а також достойно виступили на Європейськиї іграх. Звісно, саме вони розглядалися як фаворити сьогоднішнього протистояння. Було зрозуміло, що обидві «двійки» конкурентоспроможні на міжнародному рівні, і в цій боротьбі повинен бути визначитися кращий. Кращими сьогодні став дует Вандюк/ Рибачок, який потужним спуртом переміг конкурентів і тепер відправиться на ліцензійний чемпіонат світу в Мілан.

- Юрію, до вас перше питання. Напевно після поразок від сьогоднішніх конкурентів було доволі складно психологічно прийти до цієї перемоги, чи не так?
- Доволі важко були вийти зараз на такий рівень, але в цьому сезоні у нас стояла задача перемогти саме на чемпіонаті України. Так, на нас напевно мало хто ставив, але повторюсь, підготовка була побудована так, щоб розкритися саме на цьому чемпіонаті, а попередні змагання для нас були, як тренування.
- Андрію, як почували себе на старті цієї гонки, в якій вирішувалася доля путівки на ліцензійний чемпіонат світу?
- Звичайно, були якісь переживання, адже ми знали, що суперники у нас доволі солідні - вони показали досить непоганий результат на чемпіонаті Європи та на І Європейських іграх. Але ми все ж таки готувалися, працювали і, як бачите, добилися свого результату. Ми й самі не очікували, що так зможемо виграти. Так, ми уявляли, що буде запекла боротьба, але всяке буває. В підсумку удача була на нашому боці – ми першими перетнули фінішний створ.
- Юрію, розкажіть, який був план на дистанцію, і як вдалося його витримати?
- Основний акцент у нас був на фініш, у нас, зазвичай, фініш йде добре. Тож все пройшло за планом. Як ми собі думали, так і пройшли.
- Як розвивалася боротьба на дистанції?
- Вже спочатку вперед вийшли Янчук/ Міщук та ми. Ми трохи відставали. У такий зв’язці проїхали половину дистанції, а потім почали потроху «з’їдати» відставання. І десь за 300 метрів до кінця зрівнялися, а потім видали фініш.
- Андрію, що сказав ваш тренер В’ячеслав Сорокін після фінішу?
- Тренер був дуже задоволений нашою перемогою. Звичайно, ще є певні помилки і в технічному напрямку, і в підготовці, але задачу, яку він поставив перед нами ми все ж таки виконали. Початок сезону у нас не дуже вдався, але в необхідний момент ми показали максимальний результат.
- В цьому сезоні ви розпочали працювати з новим тренером. Що змінилося в підготовці, які акценти були розставлені?
- Ми почали працювати над технічним напрямком, над правильністю гребка, раціональним використанням всіх своїх сил, щоб наш човен їхав максимально швидко. Також ми почали працювати над власною силою, спеціальною силою, працювали в залі штанги. Спочатку, може, і були певні сумніви, але зараз ми бачимо, що зростаємо, розвиваємося, ця підготовка йде нам на користь. Ми дуже вдячні В’ячеславу Михайловичу, що він в нас вірив. У нас були невдачі, але він продовжував в нас вірити, покладав на нас надії. І ми у підсумку добилися результату на даному етапі. Сподіваємось, що й надалі у нас буде зростання, і ми у підсумку дійдемо до Олімпійських ігор.
- Юрію, розкажіть, як пройде подальша підготовка?
- Подальша підготовка буде за таким же самим планом – силова робота, технічне веслування. Підводитимемось вже до самих гонок, до чемпіонату світу.
- Чи планується виступ на молодіжному чемпіонаті світу?
- Ми б хотіли би поїхати на цей чемпіонат.
Андрій: - Ми програли молодіжний чемпіонат України, тож напевно не маємо право виступати на ньому. Це вже все вирішуватиметься тренерами.
Юрій: - Ми розмовлятимемо на цю тему з нашим тренером. Важливе питання, чи вистачить у нас часу для відпочинку до ліцензійного чемпіонату світу, якщо ми виступатимемо на молодіжній першості.
- Чи є часовий показник, якого треба досягти, щоб завоювати путівку на Олімпійські ігри?
- Ніякого часового показника немає. У нас циклічний вид спорту, де результат залежить від багатьох факторів, зокрема, погодних умов - температури води, від вітру і таке інше. Так, непогано було б мати добрий час, але тут, як вже природа розпорядиться.
Андрій: - Ми багато працюємо на тренуваннях, і найголовніша наша задача – побороти час. Немає різниці, де ти йдеш – позаду, чи попереду, ти повинен йти у свою повну силу. Тож найбільший для нас суперник – це час, який ти можеш переборювати, переборювати і переборювати.
Наша ціль – олімпійська ліцензія, ми до неї йдемо. Щоправда, спочатку у нас не дуже виходило в цьому році, але зараз результат пішов вгору. Тож працюватимемо у тому ж напрямку і, сподіватимемось, що удача буде на нашому боці, і ми все ж таки візьмемо ліцензію для нашої України.

Інтерв’ю Юрія ВАНДЮКА та Андрія РИБАЧКА. ВІДЕО

Облако Тегов