.
Головний тренер збірної України з веслування на байдарках та каное Юрій ЧЕБАН прокоментував виступ збірної України на чемпіонаті світу серед молоді та юніорів в Пітешті (на фото: Із срібним призером чемпіонату Іваном СЕМИКІНИМ). Нагадаємо, що українські веслувальники завоювали 6 медалей (по 3 срібні та бронзові).
В заключний день змагань чемпіонату світу серед молоді та юніорів, який проходив в Пітешті, українці завоювали три медалі. Відкрила рахунок нагородам юніорська-четвірка у складі Олександра ЗАРУБІНА (Херсон), Олег ПЕТРОВА, Антона ЖОВТЮКА (обидва – Вінниця) та Юрія ЗУБА (Львів), яка в запеклій боротьбі фінішувала третьою на дистанції 500 м – +0,022 секунди (!) від збірної Росії, яка стала четвертою (на фото: Тренерський штаб збірної та призери). Продовжила справу каное-четвірка у складі Артема ЧЕТВЕРТАКА (Запоріжжя), Олег ЗОРІЯ (Івано-Франківськ), Івана БІЛОУСА (Миколаїв) та Тараса КУЗИКА (Кременчук), які стали срібними призерами на цій же дистанції – вони лише на 0,016 (!) випередили білорусів. Свою другу бронзову медаль на цих змаганнях (перша – на дистанції 1000 м) занесли в свій актив Андрій ШКАРНЕГА (Дубно) та львів’янин Сергій НАГОРНИЙ, на цей раз на дистанції 500 м. Всього збірна України завоювала в Румунії 6 медалей (3 срібні, 3 бронзові), дві з яких в олімпійських видах. За кількістю нагород це кращий результат за останні чотири роки.