.
Rss
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
» » підготовка збірної
  • Опоблікував: admin1
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1425
підготовка збірноїДе сьогодні готується збірна України з веслування на байдарках і каное? Таке запитання ми поставили головному тренеру збірної Олексію Мотову.
- Сьогодні збірна України розкидана по кількох регіонах. Ми шукаємо де є відкрита вода, тому що зараз стоїть завдання “накатати великий об'єм кілометражу” на воді. Елітна група, куди входить олімпійський чемпіон Юрій Чебан, Юрій Вандюк, Андрій Рибачок та Павло Алтухов, виїхала на НТЗ до Португалії. Ними опікуються тренери Вячеслав Сорокін та Сергій Жиляєв. Основа збірної готується в Добротворі, де працює тренер Мацапура Микола Іванович. Байдарочники працюють у Вілково, а дівчата — в Обухові.
Хто з тренерів сьогодні працює зі збірною?
- Сорокін В.М., Жиляєв С.Л., Мацапура М.І., Лучник М.О., Данілов Б.М., Семикін О., Кічасов С.О.
Які є проблеми з підготовкою збірної?
- Є проблема з підготовкою резерву збірної, всі готуються індивідуально за планами особистих тренерів. На мою думку, якщо зараз не підтримати молодих перспективних спортсменів, котрі себе вже серйозно проявили на міжнародних стартах минулого 2014 року, за кілька років веслування в Україні може мати деякі проблеми на рівні дорослих чемпіонатів світу, Європи чи Олімпійських Ігор.
Хто фінансує сьогоднішню підготовку збірної?
- Незважаючи на більш-менш організовану роботу збірної, сьогодні централізоване фінансування відсутнє. Крім елітної групи всі тренуються за рахунок місцевих організацій. Так, наприклад, в Добротворі члени збірної команди тренуються за рахунок Полтавського спорткомітету та клубу "Гірник", у Вілково НТЗ фінансує спортивний клуб “Хімік” Одеського припортового заводу, а в Обухові дівчата взагалі працюють хто за рахунок обласних спорткомітетів, а хто і за власний рахунок!
Які плани на лютий місяць?
- Знову запланований збір для елітної групи в Португалії, або Італії (де знайдемо дешевше місце для тренувань). Також заплановані збори і для основної групи знову у тих місцях, де і сьогодні. Матимемо надію, що фінансуватися збірна вже буде за рахунок Міністерства молоді та спорту України.

Ми також поцікавились у тренерів, як проходить підготовка до ліцензійного веслувального сезону.
Микола Мацапура про збір в Добротворі: “Зі мною тренується Янчук, Міщук, Копистинський, Баштовий. З Шеметилом та Матвійчуком працює Олег Камерілов. Фінансується збір за рахунок управління спорту Полтавської ОДА та веслувального клубу “Гірник”. Збір заплановано на 21 день. Погодні умови та умови тренувань — чудові. Основне завдання: об'єм кілометражу, включаємо також ЗВП.

Від автора: в Добротворі також сьогодні готуються до сезону Олександр Максимчук (тренер Андрій Максимчук), дубненські спорстмени з Олександром Павлюком, веслувальники з Березного (тренер Юрій Набережний), волинські спортсмени під керівництвом Федіра Семенюка та Василя Прохорука.

Сергій Чернишов про НТЗ: “У Вілково тренується група байдарочників під керівництвом Михайла Лучника. З основи це: Карабута, Трунов, Чорноморов та Малий. З ними також тренуються члени резерву: Пирцу та Сидорук. З каноїстами Ахадовим та Коваленком працює Андрій Мариморич.
Фінансує збір ФСК “Хімік” Одеського припортового заводу. Умови чудові, є “відкрита” вода, є де заховатись від вітру, невеличкий затишний готель на 15-16 чоловік на самому березі річки Дунай.

Олексій Семикін про збір в Обухові: “В Обухові вже традиційно готується жіноча збірна. Сьогодні на НТЗ: Марія Повх, Настя Тодорова, Люда Галушко, Настя Горлова, Інна Грищун, Марія Кічасова та Наталя Докієнко (за власний рахунок). Допомагає тренувати дівчат Роман Повх (на громадських засадах). Відкрита вода (теплий канал розмірами 2000 на 300м) знаходиться за 25 км від бази, тому щодня доводиться їхати близько 30 хв на тренування автомобілем. Човни зберігаємо, за домовленістю, на території будівельної фірми. Вечірнє тренування — ЗФП. Наступний збір планується з 2 лютого і також на 21 день. Поки що всі тренуються за рахунок своїх місцевих організацій.

Розмовляв В. Милян

Облако Тегов