• |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 2666
Чемпіонат Європи Jun & U23У Франції завершився Чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років. Представники 34 країн змагалися за звання чемпіона Європи. Українська команда в перший день фіналів на дистанції 1000м здобула кілька нагород серед яких і золото. Так найсильнішими в Європі стали українські каноїсти Денис Коваленко, Дмитро Янчук, Ельнур Ахадов та Тарас Міщук в складі каное-четвірки серед молоді! Сріблом задовольнилися Юрій Вандюк та Андрій Рибачок в каное-двійці серед молоді. Бронзові нагороди завоювали Борислав Бизу та Сергій Романенко в каное-двійці серед юніорів. Ще одну бронзову нагороду для України завоював екіпаж юніорської каное-четвірки Борислав Бизу / Денис Давидов / Сергій Романенко / Михайло Приходько. Поза п'єдесталом залишились інші українські веслувальники: Дмитро Янчук С-1 1000м - 4 місце, Олег Кухарик К-1 1000м - 7 місце, Тетяна Єднак - 9 місце, Олег Кухарик та Олександр Свірідов К-2 1000м - 9 місце.
Щодо дистанцій 500м та 200м, тут успіхи українських спортсменів також непогані і також із золотом. Чемпіонами Європи серед молоді на дистанції 500м став екіпаж каное-двійки Юрій Вандюк / Андрій Рибачок. Дві срібні нагороди: одну з них в каное-одиночці здобула минулорічна чемпіонка Європи Людмила Лузан і ще одна в молодіжної байдарки-двійки на 200м серед молоді - Євген Карабута / Ігор Трунов.
Бронзові нагороди вибороли Владислав Шевченко в К-1 500м серед юніорів, Борислав Бизу та Сергій Романенко в каное-двійці серед юніорів, Павло Алтухов в каное-одиночці на 500м серед молоді, Ігор Трунов та Євген Карабута в байдарці-двійці на 500м.
Серед інших фіналістів: четверте місце юніорів в К-2 200м Даниїл Кузьмін / Іван Семикін, С-1 200м U23 Наталя Ушакова — шосте місце, шостими були юніорки Тетяна Дмитрук та Людмила Бабак в С-2 на 500м, в каное-одиночці серед юніорів на 500м Андрій Овдійчук також посів шосте місце (а чемпіоном Європи серед юніорів на цій дистанції, як і на 200м став львів”янин Сергій Тарновський, який зараз виступає за Молдову (!)), юніорська байдарка-четвірка на 500м в складі Діана Танько/Світлана Білих/Людмила Кукліновська/Наталя Докієнко посіла 8-ме місце, Діана Танько - К-1 500м - 9 місце, також останніми у фіналі А на 500м була байдарка-двійка Діана Танько-Людмила Кукліновська.
Федерація каное України вітає українських спортсменів з успішним виступом і висловлює вдячність тренерам та всім, хто долучився до підготовки збірної команди України.
З результатами змагань можна ознайомитись на сайті чемпіонату: ECA Canoe Sprint Junior & U23 European Championships