.
Rss
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Октябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
» » Збір в Южному. Коментар Анастасії ТОДОРОВОЇ
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 936

Байдарочниця ФСК «Хімік» та збірної України Анастасія ТОДОРОВА в інтерв’ю прес-службі ФКУ прокоментувала збір із загально-фізичної підготовки, який відбувся в Южному. Лідер жіночої байдарки оцінила цей етап підготовки, а також розповіла, в яких видах програми розраховує добитися успіху. Спілкувалися зі спортсменкою за один день до закінчення збору.

 

- Збір пройшов відмінно, продуктивно, - зазначила спортсменка. - Завершується він, я би сказала, в стані втоми, адже упродовж збору накопичилися певна втома. В цілому збір пройшов на ура. Ми пропливли достатній кілометраж в басейні та добре попрацювали в залі. Підняли чимало тонн - ви вже викладали відео, де можна приблизно порахувати скільки ми тільки за одне тренування підіймаємо. У нас було чотири силові тренування на тиждень.

- А ви самі рахуєте, яку вагу підіймаєте упродовж збору?

- Так кожний спортсмен веде щоденник, де ведемо підрахунки. Скільки підняли за цей збір, ще не рахували.

- В цьому сезоні більше підняли, ніж в минулому?

- Точно не скажу. Думаю, в цьому році якійсь середній показник. Тому що на попередньому зборі ми тренувалися і на воді, і в тренажерному залі. В олімпійському році ми, наприклад, менше працювали в залі, ніж зараз. А ось в 2013 році, коли ми розпочинали підготовку в збірній України, була важка базова робота – дуже великі об’єми роботи і на воді, і в залі. А зараз ми просто підтримуємо ту форму, яку набрали.

 

- Що було найважчим на цих зборах, можливо є такі вправи, які можна назвати нелюбимими, чи складними? Чи «все треба», «все люблю»?

- Якщо б ви мене запитали про це роки два тому, я б сказала, що не люблю то, чи інше. А зараз вся робота настільки перейшла в професіоналізм, що сприймаєш кожне тренування, як любиме. Розумієш, що кожне тренування важливо для розвитку спортсмена – сили, витривалості, других якостей. Тому кожне тренування сприймаєш як необхідне, як любиме. Налаштуєшся на роботу з легкістю, вона і пройде з легкістю. Тож не можу сказати, що на цьому зборі були якісь труднощі з приводу тренувань. Окремо напевно слід сказати про тренування в басейні. Я тільки два роки тому навчилася нормально плавати. Раніше ми плавали, але плавали мало і не було тренерів, які б підказали правильність роботи в басейні. Вже зараз можу сказати, що в басейні я можу пропливати достатній кілометраж для того, щоб набрати форму поза тренуваннями на воді.

- На нинішньому етапі можна говорити про якісь рівень готовності? Чи задоволені готовністю?

- Задоволена. На цьому зборі ми напрацювали добру базу, провели хорошу фізичну підготовку для того, щоб в сезоні було легше. Але «зима» для нас ще не закінчилася. У нас ще великий збір в Туреччині, і там ми теж працюватимемо над загально-фізичною підготовкою.

- Новий спортивний сезон ви вперше розпочинаєте в статусі олімпійця, людини з олімпійським досвідом. Відповідно можете ставити собі і більш високі цілі та задачі. Які цілі ставите на сезон?

- Максимальні (сміється). В яких видах? Маючи таки складний рік за плечима, набравшись олімпійського досвіду, розумію те, що в першу чергу треба реалізовуватися самому. Треба удосконалюватися. Тому налаштована максимально працювати на тренуваннях, максимально викладатися на змаганнях. В яких видах програми, це вже покаже основний відбір – Кубок України, де я буду виступати в усіх видах програми. За підсумками Кубку вже буде зрозуміло, в яких видах я виступатиму. Звісно, акцент роблю на одиночку та на двійку, тому що хочу реалізувати себе на дистанції 200 метрів в байдарці-одиночці. А задачі – максимальні. Чемпіонат Європи, чемпіонат світу.

- Націлюєтеся потрапляти в «призи»?

- Звісно.

- І заключне питання. Що скажете про умови, в яких тренувалися під час збору?

- Умові відмінні. Якщо говорити про збори із загально-фізичної підготовки, якщо порівнювати з іншими тренувальними базами, в Южному, вважаю, основна база для такої підготовки. Тут і басейн, і тренажерний зал, і сауна, і ігровий зал, де можемо грати у футбол, баскетбол. Тому можу сказати, що в Южному відмінні умови для того, щоб провести збір із загально-фізичної підготовки. Тож запрошую всіх в Южне (сміється).

 

Інтерв’ю Анастасії ТОДОРОВОЇ. ВІДЕО 

 

Збір в Южному. Анастасія Тодорова. Як тренується лідер української байдарки. ВІДЕО

 

Прес-служба ФКУ з Южного

Облако Тегов