• |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1010
16-18 вересня в німецькому місті Бранденбургпройшов чемпіонат світу з марафону ICF Canoe Marathon World Championship. Україна була представлена 18 спортсменами. Дві бронзові нагороди – такий здобуток української збірної. Минулорічна чемпіонка світу серед юніорів Людмила Бабак в каное-одиночці на дистанції 19 км вже тепер серед жінок підтвердила своє високе реноме однієї з найкращих марафонок в світі, завоювавши бронзу. Медаль такого ж ґатунку в скарбничку збірної поклав Денис Давидов в каное-одиночці на дистанції 22,6 км серед молоді до 23 років. До речі обидвоє призерів – вихованці енергодарської школи веслування та тренерів Сергія Снєжка та Юрія Рожкова.
За крок від п’єдесталу, програвши всього 12 секунд бронзовому призеру, фінішувала Анастасія Четверікова в класі човнів С-1 серед юніорок на дистанції 14,4км.

Результати українських спортсменів:
С-2 senior 26,2км: Андрій Шаповал/Олександр Левченко – 8 місце, Денис
Давидов/Артем Баландін – н/ф
С-1 junoir 19км: Владислав Діхтяр – 10 місце
С-2 junoir 19км: Владислав Діхтяр/Ярослав Ханчевський – 10 місце
К-2 senior 22,6км: Сергій Кравчук/Валентин Рябов – 12 місце, Віталій Брезіцький/Артур Пилипака – 20 місце
К-1 senior 29,8км: Дмитро Глотов – 31 місце
К-2 senior 29,8км: Олександр Сиромятніков/Анатолій Волошко – 22 місце
U23 - C-1 22,6км: Денис Давидов – 3 місце, Михайло Приходько – 10 місце
Women С-1 19км: Людмила Бабак – 3 місце
Women junior С-1 14,4км: Анастасія Четверікова – 4 місце
Women junior К-2 19км: Катерина Тіхова/Ірина Клюєва – 12 місце