• |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1168
Чемпіонат Європи 2014З 10 по 13 липня в німецькому Бранденбурзі пройшов Чемпіонат Європи. В України дві нагороди: срібло на дистанції С-1-5000м здобув Едуард Шеметило та бронзу на дистанції С-4-1000м вибороли Денис Коваленко, Ельнур Ахадов, Дмитро Янчук та Тарас Міщук.
Серед інших здобутків українських спортсменів варто відзначити вдалі виступи наших дівчат. За крок до п'єдесталу фінішувала Світлана Римкевич в байдарці-одиночці на дистанції 1000м. Українська жіноча байдарка-четвірка в складі Людмила Галушко, Марія Кічасова, Марія Повх, Анастасія Тодорова посіла 5 місце.
Цікавим виявився заїзд в чоловічому каное на дистанції С-1-500м: "непереможний" Себастьян Брендел поступився чеху Мартіну Фуксі, а вчорашній юніор Павло Алтухов наробив “шороху” між грандами, посівши 4 місце.
Вперше за останні кілька років до фіналів на всіх дистанціях пробивались чоловічі байдарки-двійки: Ігор Трунов-Євген Карабута на дистанціях 200м та 500м були 9-ми, а Копистинський – Баштовий зайняли 7-ме місце на 1000м.
Набирає форму олімпійський чемпіон Юрій Чебан – на своїй “коронній” дистанції 200м він посів 5-е місце. Також до успішних можна віднести виступ Віталія Цуркана в байдарці-одиночці на дистанції 500м - 6-е місце.
Паралельно з основними стартами були проведені заїзди параканое. Тут в української збірної дещо кращі результати, хоча також без золотих нагород. Срібними призерами стали Наталя Купріянова (A woman K 1 200м) та Юрій Кіхаєв (LTA men V 1 200m), бронзові нагороди здобули Зоя Овсій (A woman V 1 200m) та Олександр Гречко (A men V 1 200m). Серед інших виступів наших: Олександр Супрун - 9-те місце (A men К 1 200m), Євген Дробанцев - 5 місце (LTA men V 1 200m), Наталя Лагутенко - 6 місце (LTA woman К 1 200m), Сергій Дереза - 8 місце (V1 200m TA Man).
Вітаємо спортсменів, їхніх тренерів та всіх, хто долучився до успішного виступу збірної!
Всі результати змагань: Бранденбург-2014