• |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 733

Тренер збірної України Борис ДАНИЛОВ відповів на питання анкети ФКУ, які стосувалися виступу байдарочників-юніорів на чемпіонаті Європи в Пловдиві-2016 (17-20 липня) та чемпіонату світу в цій віковій категорії (Мінськ, 28-31 липня).

1. Як ви оцінюєте виступ байдарочників-юніорів в Пловдиві-2016?

Хотілось, щоб всі були у фіналах. Якщо б так сталося, я б оцінив виступ позитивно, адже фінал – це шанс на завоювання медалі. В низці видів програми до фіналу не вистачило буквально однієї-двох позицій.

Було чимало факторів, які вплинули на результат. В першу чергу, не проводилося централізованих зборів, спортсмени готувалися на місцях. Також для багатьох спортсменів, а ми повезли в основному спортсменів 1999 року народження, старт з електронних систем був першим в житті, і на цих «пастках» вони втрачали дорогоцінні долі секунди. Втім, вони отримали досвід, і наступного року у нас буде гарна команда. Звісно, якщо матимемо тренувальні збори.

2. Які висновки зроблені за підсумками змагань?

Об’єктивно спортсмени показали те, на що вони були готові. Висновки – це централізована підготовка, про що я говорив вище. Крім того, юніорам необхідно більше змагань на внутрішній арені – одного чемпіонату та Кубку України замало.

3. Які цілі ставляться на чемпіонаті світу?

Націлюємо спортсменів на потрапляння фінали, а там вже можна боротися за «призи».