.
Rss

ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
16 липня
Моргун Валерій Павлович

22 липня
Настюк Вячеслав Нікандрович


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
» Кубок України. Янчук/ Міщук підтвердили свій клас
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 637

В першій ранковій сесії визначалися переможці в двійці на дистанції 1000 м. В найочікуванішому виді програмі, саме тут була найсерйозніша конкуренція – в каное-двійці серед чоловіків перемогли Дмитро ЯНЧУК/ Тарас МІЩУК (Полтавська область), які випередили ковельський дует Юрій ВАНДЮК/ Андрій РИБАЧОК – 3.40,58 проти 3.41,34. В чоловічій байдарці прогнозовано перемогла «двійка» Олег КУХАРИК/ Віталій ЦУРКАН – 3.19,50, випередивши майже на 3,5 секунди Сергія БАШТОВОГО та Олександра СИРОМЯТНИКОВА (Полтавська/ Херсонська) – 3.19,50 проти 3.22,90. В інших видах перемогли: серед жінок – Діана СВИРИДОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (3.55,33), серед юніорів-байдарочників – Олександр ЗАРУБІН/ Олег ПЕТРОВ (3.30,71), серед юніорів-каноїстів – ще один збірний екіпаж Владислав БРАТАЩУК/ Лев КІРПІК (Рівненська/ Запорізька) – 3.52.43, серед юніорок-байдарочниць –Анастасія КОСТРИК/, Дар"я МИРОНОВА (Житомирська/ Київ) – 4.14,41. Відзначимо першу нагороду після повернення у великий спорт Інни ОСИПЕНКО-РАДОМСЬКОЇ, яка з Ольгою БУРАГО завоювала «бронзу».








 

Кубок України. Дистанція 1000м. «Двійки»

 

1

9-00

К-2 чоловіки

фінал А

1

5 вода

Кухарик Олег, Цуркан Віталій

Полтавська, Волинська

3.19,50

2

4 вода

Сиромятников Олександр, Баштовий Сергій

Херсонська, Полтавська

3.22,90

3

6 вода

Зайцев Олександр, Любчич Вячеслав

Херсонська

3.25,00


 

2

9-07

С-2 чоловіки

фінал А

1

5 вода

Янчук Дмитро, Міщук Тарас

Полтавська

3.40,58

2

4 вода

Вандюк Юрій, Рибачок Андрій

Волинська

3.41,34

3

7 вода

Камерилов Денис, Вергелес Віталій

Полтавська, Львівська

3.41,94

3

9-15

К-2 жінки

фінал А

1

5 вода

Юрійчук Юлія, Свіридова Діана

Черкаська, Полтавська

3.55,33

2

7 вода

Багно Діана, Скворцова Олена

Дніпропетровська, Херсонська

3.56,64

3

4 вода

Бураго Ольга, Осипенко-Радомська Інна

Херсонська, Вінницька

4.03,77

4

9-22

К-2 юніори

фінал А

1

5 вода

Зарубін Олександр, Петров Олег

Вінницька, Херсонська

3.30,71

2

6 вода

Бистревський Віталій, Смілка Василь

Дніпропетровська, Львівська

3.33,84

3

7 вода

Конь Олександр, Білих Олександр

Полтавська, Миколаївська

3.41,27

5

9-30

С-2 юніори

фінал А

1

6 вода

Братащук Владислав, Кірпік Лев

Рівненська, Запорізька

3.52,43

2

5 вода

Ляховський Станіслав, Виходцев Микола

Вінницька, Одеська

3.53,84

3

2 вода

Борсук Павло, Марценюк Олексій

Волинська, Херсонська

3.56,92

9

7 вода

Карпенко Сергій, Славинський Євген

Харківська, Одеська

4.46,56

6

9-37

К-2 юніорки

фінал А

1

4 вода

Кострик Анастасія, Миронова Дар"я

Житомирська, Київ

4.11,64

2

0 вода

Жеплінська Марта, Шепель Влада

Львівська, Миколаївська

4.14,41

3

5 вода

Таранішена Вікторія, Демчина Ольга

Полтавська, Волинська

4.15,25

 

Прес-служба ФКУ 

Облако Тегов