.
Rss
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Сентябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
» » Чемпіонат України (юніори, молодь). 200 м. Двійки. Фінали
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 835
Пропонуємо вам результати фінальних заїздів двійок на дистанції 200 метрів чемпіонату України серед юніорів та молоді, які відбулися у ранковій сесії заключного дня змагань.
 
 

Чемпіонат України (юніори, молодь). День 4. 200 м. Двійки. Фінали

 

 

13

10-00

К-2 чоловіки

фінал

1

9

Беспалов, Росомаха

Збірний

33,77

2

6

Черноморов,Костишен

Одеська

34,07

3

5

Пирцу,Губеня

Збірний

34,64

4

4

Шевченко В,Шевченко Є.

Збірний

34,82

5

2

Лахманов,Жмуцький

Вінницька

35,07

6

8

Шкільов , Сопронюк

Дніпропетровська

35,47

7

7

Бойчук, Чекамов

Збірний

35,74

8

3

Гарань,Верховецький

Збірний

38,17

9

1 вода

Шушуєв ,Іванов

Київська

40,14

14

10-05

С-2 чоловіки

фінал

1

4

Бизу,Чабан

Збірний

38,36

2

6

Баландін,Давидов

Збірний

39,20

3

5

Овдійчук ,Унтілов

Збірний

40,67

4

3

Вітрик, Захаров

Херсонська

42,06

5

7

Приходько, Ромашов

Миколаївська

42,06

6

2

Харітонов, Кулик

Херсонська

42,92

7

1 вода

Махінько.Сіколо

Черкаська

43,92

8

8

Щербак Н, Щербак Б

Черкаська

44,12

9

9

Воронько,Черепенько

Херсонська

45,37

15

10-10

К-2 жінки

фінал

1

4

Колесник, Докієнко

Збірний

40,12

2

6

Ященко, Романенко

Збірний

40,68

3

8

Івасюк, Сидорук

Збірний

44,07

4

2

Нестерова, Смагіна

Збірний

44,36

5

5

Мельник, Приймак

Збірний

45,15

6

1 вода

Поліщук, Казимірська

Збірний

47,77

7

7

Цимбал, Чайка

Збірний

50,60

8

3

Сторожук, Лобозінська

Львівська

55,07

16

10-15

С-2 жінки

фінал

1

4

Воловчик, Бабак

Збірний

49,15

2

3

Ушакова, Шокотько

Збірний

52,41

3

5

Дмитрук, Білик

Збірний

54,88

17

10-20

К-2 юніори

фінал

1

6

Загреба, Руснак

Дніпропетровська

34,69

2

7

Булавський, Тарасюк

Рівненська

36,24

3

1 вода

Мельничук, Райхіль

Волинська

36,84

4

3

Фрюк, Жовтюк

Черкаська

37,00

5

2

Кравчук,Рябов

Збірний

37,26

6

8

Браташ ,Брезіцький

Львівська

37,63

7

4

Павловський , Балтінісов

Полтавська

38,00

8

9

Дякун , Притула

Львівська

38,99

9

5

Малашкін, Кальмус

Збірний

н/ф

18

10-25

С-2 юніори.

фінал

1

5

Козлов О стапчук

Збірний

40,82

2

4

Ляховський , Лебедовський

Вінницька

41,86

3

2

Штикало , Озимок

Львівська

42,43

4

7

Гушинець,Семенюк

Волинська

43,09

5

3

Каневський , Меріца

Миколаївська

43,24

6

8

Голубенко , Берко

Херсонська

43,97

7

6

Бортник, Пришко

Рівненська

44,32

8

1 вода

Винар, Костра

Львівська

45,59

9

9

Пустовий , Кочергін

Полтавська

46,63

19

10-30

К-2 юніорки

фінал

1

1 вода

Соловйова, Костенко

Київська

41,51

2

4

Шпиченко О, Шпиченко А

Херсонська

42,33

3

6

Щупак, Зубова

Київ

43,96

4

3

Сайфудінова , Кузьома

Полтавська

45,39

5

8

Чорна , Міронова

Київ

45,71

6

5

Ковальчук , Брень

Львівська

49,95

7

7

Васько, Крамаренко

Миколаївська

52,95

8

2

Щербанюк,Шестопалова

Вінницька

57,07

20

10-35

С-2 юніорки

фінал

1 вода

Крикун, Циганкова

Збірний

 49,70

2

Бобричиева ,Гончарова

Харківська

 53,85

 3

3

Комлєва, Ємельянова

Збірний

 51,76

4

Генрі, Файденко

Збірний

 56,91

5

Ромащенко, Авдєєва

Збірний

53,85 

6

Руда,Аль-Далоу

Дніпропетровська

 1.03,98

7

Токменінова,Павлова

Одеська

 50,60

 

 

Прес-сслужба ФКУ

Облако Тегов