Rss
ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
25 травня
Білінська Лілія Романівна


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 901
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Май 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
» » Чемпіонат України (юніори, молодь). День 2. 1000 м. Фінали
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 711

 
П'ятнадцять фіналів відбулися в ранковій сесії чемпіонату України серед молоді та юніорів – спортсмени обох вікових категоріях визначили переможців у змаганнях одиночок та двійок на дистанції 1000 метрів. 


 

Чемпіонат України (юніори, молодь). День 2. Ранкова сесія. 1000 м. Фінали. Результати 

 

1

9-00

К-1 чол. 0 м/с

фінал

1

4 вода

Сиромятников Олександр

Херсонська

3.47,56

2

6

Браташ Тарас

Львівська

3.48,37

3

5

Волошко Анатолій

Херсонська

3.52,32

4

7

Черкас Микола

Хмельницька

3.54,88

5

3

Пирцу Микола

Київ

3.55,11

6

8

Шкільов Віталій

Дніпропетровська

3.58,08

7

2

Докієнко Іван

Київська

4.00,99

8

1

Герасимнюк Вадим

Рівненська

4.04,40

9

9

Цуянов Фелікс

Харків

4.13,28

2

9-07

С-1 чол. 0 м/с

фінал

1

4

Вандюк Юрій

Волинська

4.01,68

2

6

Загній Дмитро

Полтавська

4.03,47

3

7

Свиридюк Віктор

Волинська

4.05,99

4

5

Мандзюк Михайло

Ів-Франківська

4.06,26

5

1

Корець Андрій

Львівська

4.11,42

6

2

Дем"янюк Віктор

Вінницька

4.11,60

7

8

Яцюк Микола

Волинська

4.24,60

8

9

Панькевич Орест

Волинська

4.36,70

9

3

Овдійчук Андрій

Рівненська

4.40,36

3

9-15

К-1 жін. 0 м/с

фінал

1

6

Єднак Тетяна

Тернопільська

4.22,67

2

5

Шемракович Анжела

Львівська

4.33,65

3

2

Смагіна Марія

Тернопільська

4.46,75

4

7

Чайка Ольга

Миколаївська

4.53,86

5

3

Дубова Ірина

Миколаївська

5.15,45

6

4

Ільїна Яна

Дніпропетровська

5.30,52

4

9-22

К-1 юніори. +0,5 м/с

фінал Б

1

6 вода

Конь Олександр

Полтавська

4.03,26

2

7

Любомирський Вадим

Полтавська

4.04,20

3

5

Райхіль Владислав

Волинська

4.04,41

4

1

Маляр Євген

Дніпропетровська

4.05,62

5

4

Бутенко Анатолій

Херсонська

4.06,19

6

8

Жоха Ярослав

Сумська

4.07,54

7

9

Редько Максим

Київ

4.08,06

8

3

Булавський Роман

Рівненська

4.10,98

9

2

Мартинов Едгар

Миколаївська

4.13,57

5

9-30

К-1 юніори. +0,5 м/с

фінал А

1

6

Очкур Микола

Херсонська

3.46,99

2

7

Гоберлас Сергій

Миколаївська

3.48,12

3

5

Тарасюк Владислав

Рівненська

3.51,30

4

4

Чедрик Василь

Львівська

3.52,43

5

8

Павловський Олексій

Полтавська

3.54,60

6

9

Зайцев Олександр

Херсонська

3.55,34

7

3

Доброльот Кирило

Київ

3.55,54

8

2

Заводян Ярослав

Миколаївська

3.59,28

9

1

Гаврилюк Дмитро

Рівненська

4.00,06

6

9-37

С-1 юніори. +0,5 м/с

фінал Б

1

5 вода

Федечко Кирил

Львівська

4.28,98

2

7

Волошин Микита

Миколаївська

4.28,07

3

4

Ніколаєв Володимир

Рівненська

4.31,09

4

3

Лабич Іван

Ів-Франківська

4.31,28

5

6

Карнаух Владислав

Черкаська

4.31,53

6

1

Сало Кирило

Дніпропетровська

4.33,22

7

2

Каневський Юрій

Миколаївська

4.39,31

8

9

Каськов Юрій

Миколаївська

4.47,98

9

8

Федак Іван

Харківська

5.02,88

7

9-45

С-1 юніори. +0,5 м/с

фінал А

1

6

Нагорний Сергій

Львівська

4.09,06

2

5

Шкарнега Андрій

Рівненська

4.11,06

3

4

Хоречко Данило

Одеська

4.19,69

4

3

Меріца Євген

Миколаївська

4.23,35

5

1

Яцюк Олександр

Волинська

4.23,56

6

2

Берко Герман

Херсонська

4.27,73

7

9

Сомсіков Демид

Черкаська

4.36,07

8

8

Пришко Вадим

Рівненська

4.41,33

9

7

Кряж Дмитро

Запорізька

4.59,65

8

9-52

К-1 юніорки. +0,5 м/с

фінал

1

4 вода

Кукліновська Людмила

Миколаївська

4.13,92

2

5

Тіхова Катерина

Київ

4.18,20

3

3

Клюєва Ірина

Одеська

4.18,86

4

6

Бураго Ольга

Херсонська

4.26,91

5

7

Багно Діана

Київ

4.32,64

6

2

Андрухів Іванна

Львівська

4.32,82

7

1

Урюмцева Анастасія

Полтавська

4.42,39

8

9

Кошляк Вікторія

Київ

4.47,38

9

8

Овцинова Анастасія

Запорізька

4.51,17

9

10-00

К-2 чол. +0,5 м/с

фінал

1

4 вода

Галкін, Скорик

Збірний

3.21,66

2

3

Сиромятников , Волошко

Херсонська

3.23,42

3

5

Бобильов, Слободянюк

Одеська

3.25,88

4

6

Жмуцький, Лахманов

Вінницька

3.27,24

5

2

Булавський, Бойчук

Рівненська

3.33,09

6

1

Модь ,Окринець

Миколаївська

3.37,11

7

7

Шпак, Свіридов

Збірний

3.38,20

8

8

Біденко, Бєляєв

Збірний

3.42,48

9

9

Головчук,Печенюк

Миколаївська

3.46,07

10

10-07

С-2 чол. +0,5 м/с

фінал

1

5 вода

Вандюк, Рибачок

Волинська

3.43,73

2

9

Баландін, Давидов

Збірний

3.45,90

3

1

Приходько, Шаповал

Миколаївська

3.46,07

4

7

Бородулько, Семенюк

Збірний

3.54,84

5

8

Безуглий ,Хітрик

Збірний

3.59,35

6

2

Харітонов,Кулик

Херсонська

4.01,34

7

6

Локтіонов, Захаров

Херсонська

4.12,41

8

10

Воронько, Черепенько

Херсонська

4.19,20

9

3

Махінько,Сікало

Черкаська

4.21,73

10

4

Музирьов, Шпак

Збірний

4.34,34

11

10-15

К-2 жінки. +0,5 м/с

фінал

1

3

Ященко,Романенко

Збірний

3.59,36

2

9

Івасюк,Сидорук

Збірний

4.10,85

3

8

Шемракович,Смагіна

Збірний

4.13,40

4

6

Мельник, Приймак

Збірний

4.20,70

5

4

Цимбал, Кардаш

Збірний

4.29,83

6

7

Нестерова,Дубова

Миколаївська

4.32,68

7

5

Сторожук,Лобозінська

Львівська

4.32,29

8

2

Поліщук, Казимірська

Збірний

4.36,41

12

10-22

К-2 юніори. +0,5 м/с

фінал Б

1

5

Коряк,Юрасов

Збірний

3.41,90

2

6

Редько,Гуриненко

Київ

3.44,07

3

4

Дякун,Притула

Львівська

3.46,64

4

2

Гуменюк,Худолій

Львівська

3.47,77

5

3

Безсмертний, Бацюра

Вінницька

3.47,94

6

8

Запорожець,Гордіюк

Збірний

3.49,99

7

1 вода

Чередник,Матюшенко

Херсонська

3.50,36

8

9

Кульчевський , Бровчук

Хмельницька

4.07,76

9

7

Чаговець,Таран

Дніпропетровська

н/ф

13

10-30

К-2 юніори. +0,5 м/с

фінал А

1

5

Мегесь,Безпалько

Збірний

3.22,42

2

4

Кравчук,Рябов

Збірний

3.26,62

3

7

Гоберлас, Білих

Миколаївська

3.30,87

4

3

Зайцев, Бутенко

Херсонська

3.32,82

5

6

Пилипака, Брезіцький

Збірний

3.33,11

6

2

Радін,Поліщук

Київ

3.34,41

7

1 вода

Андрієвський,Гончар

Миколаївська

3.41,75

8

8

Іванов,Шулєпов

Херсонська

3.45,78

9

9

Мельничук , Черняєв

Волинська

3.56,46

14

10-37

С-2 юніори. +0,5 м/с

фінал

1

3

Кряж, Кисіль

Збірний

3.44,49

2

5

Козлов, Остапчук

Збірний

3.45,11

3

6

Шкарнега, Сидорчук

Рівненська

3.46,53

4

7

Ханчевський, Дігтяр

Полтавська

3.56,33

5

1 вода

Бугайко, Братащук

Рівненська

3.59,87

6

4

Ляховський, Лебедовський

Вінницька

4.04,99

7

8

Савчин, Карапутний

Ів-Франківська

4.05,39

8

9

Ніколаєв,Дворський

Рівненська

4.11,21

9

2

Іверов,Марценюк

Херсонська

4.15,46

15

10-45

К-2 юніорки. +0,5 м/с

фінал

1

5 вода

Бураго, Скворцова

Херсонська

3.53,87

2

6

Писаренко,Чабанюк

Полтавська

3.58,80

3

4

Багно, Міронова

Київ

3.58,09

4

3

Кострик, Зубова

Київ

4.02,33

5

2

Коваль, Шостак

Львівська

4.10,36

6

7

Михальська, Андрухів

Львівська

4.16,10

7

1

Фуртатова, Данилова

Миколаївська

4.16,46

8

8

Незаможня, Сайфутдінова

Полтавська

4.16,46

9

9

Волошина, Цісар

Кіровоградська

4.20,97


Прес-служба ФКУ

Облако Тегов