• |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 324

Южненка Анастасія ТОДОРОВА та Олег КУХАРИК з Миколаєва продовжили штампувати золоті медалі Кубку України пам’яти Юлії Рябчинської, вигравши в третій день змагань дистанції. У Тодорової це вже третя золота нагорода, у Кухарика – друга. Стилий огляд фінальних заїздів 3-го дня змагань до вашої уваги.

ОДИНОЧКИ

Анастасія Тодорова у змаганнях між спортсменами збірної випередила майже на корпус Світлану Ахадову – 2.01,36 проти 2.02,22. Переможниця отримала спеціальний приз імені Юлії Рябчинської, яка, нагадаємо, стала олімпійською чемпіонкою на цій дистанції.

А ось перевага Олега Кухарика була просто беззаперечною – більш, ніж 3,5 секунди перед Юрієм Мельником – 1.48,31 проти 1.51,76.

Серед каноїстів за відсутності Павла Алтухова призери змагань на «тисячі» піднялися на одну строчку вверх: переміг полтавчанин Едуард Шеметило, другим став – южненець Денис Коваленко, який поступився 1,19 секунди

ДВІЙКИ

А ось боротьба серед двійок вийшла напрочуд цікавою – тут імена чемпіонів стали відомі на останніх метрах дистанції. В байдарці першими стали южненці Кирило Черноморов з Ігорем Труновим, які лише на 0,22 секунди випередили новостворений екіпаж, де досвід Віталія Цуркана доповнила молодість вчорашнього юніора Юрія Галкіна. Останні потужно фінішували, але все ж таки стали другими.

В заїзді каноїстів в повний голос в змаганнях серед дорослих заявили про себе триразові чемпіони Європи серед юніорів-2015 Борислав Бизу та Богдан Чабан. Вони на самому фініші випередили дует Дмитро Янчук/ Тарас Міщук, але трохи поступилися досвідченим Віталію Вергелесу та Денису Камерилову. Результати трійки призерів такі: 1.49,18-1.49,53-1.49,91.

Кубок України. День третій. Результати фінальних заїздів серед дорослих. Трійки призерів