.
Rss
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
» » Житомир. І Меморіал Ліміновича
  • Опоблікував: admin1
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1656
Житомир. І Меморіал Ліміновича2-4 жовтня в м.Житомирі пройшов відкритий чемпіонат Житомирської області з веслування на байдарках і каное пам`яті МСМК С.З.Ліміновича . В змаганнях взяли участь близько 250 спортсменів з різних регіонів України: міста Києва, м. Дніпропетровська, м. Львова, м. Комсомольська (Полтавська область) , м. Обухова (Київська область), м. Херсона, м. Чернігова, м. Дубно (Рівненська область), м. Гайворона (Кіровоградська область), м. Миколаєва, м. Шацька (Волинська область), м. Луцька, м. Ковеля (Волинська область), м. Бурштина (Івано-Франківська обл.), м. Білої Церкви, м. Запоріжжя. Головним організатором (і фінансистом) меморіалу виступив місцевий підприємець Сергій Лімінович, син С.З.Лімінновича.
http://www.zhitomir.info/news_151124.html
Під час турніру ветерани радянського та українського веслувального спорту згадували Сергія Зеноновича Ліміновича на честь якого і названо Чемпіонат. Переможці змагань у різних вікових категоріях отримали нагороди та пам’ятні грамоти про участь у І-му відкритому Чемпіонаті області ім. Сергія Ліміновича. До речі, організатори змагань забезпечили всім учасникам безкоштовне проживання та харчування.
Житомир. І Меморіал Ліміновича
Цікаво також, що на церемонії відкриття, де зібрався ледь не весь бомонд Житомирщини, звучало багато обіцянок щодо надання допомоги для розвитку веслування у Житомирі. Спортивне та політичне керівництво міста та області, включаючи народного депутата, запевнило що відродить славні традиції житомирського веслування, а заступник міського голови навіть подарував спортивній школі "Спартак" байдарку-двійку! Загалом свято вдалося і залишається надіятись, що ці змагання стануть традиційними.
Технічні результати доступні в розділі РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ.

Довідково:
Змагання з веслування на Житомирщині почали проводиться ще у тридцяти роки минулого століття. Територія Житомирщини багата на ріки, озера, ставки. У межах області тільки довжина річки Тетерев, на якій відбулися змагатися, становить 177 кілометрів.
У 70-х роках Житомир був ареною республіканських, всесоюзних і міжнародних змагань з веслування на байдарках і каное. На водно-веслувальній базі ФСТ «Спартак»,на якій власне і проводились змагання, тренувалися спортсмени з різних областей України, збірні команди Радянського Союзу і Кореї.
Успіхи, значною мірою пов’язані з іменами заслужених тренерів України Володимира Йосиповича і Зінаїди Петрівни Свєтачевих.
77 майстрів спорту, 9 майстрів спорту міжнародного класу, 8 чемпіонів Радянського Союзу, 4 чемпіони світу. Такі здобутки веслувальників Житомирщини.
У числі відомих спортсменів були Антон Дельфас, Василь Ніколаєв, Геннадій Біденко, Володимир Бєльський, Євген Захаров, Людмила Єршова, Володимир Циганок, Володимир Светачєв (молодший) та багато інших.
Сергій Зенонович Лімінович, в пам`ять якого були проведені змагання, український веслувальник – каноїст, виступав за збірну команду Радянського Союзу в кінці 70-х на початку 80-х минулого століття. Майстер спорту міжнародного класу завоював срібну і дві бронзові медалі на чемпіонатах світу, мав такі ж нагороди на чемпіонаті Європи, десять разів був чемпіоном країни. Сергій Лімінович багаторазовий чемпіон України, Збройних сил, міжнародних змагань.
Читайте також http://www.zhitomir.info/news_151121.html

Облако Тегов