.
- Андрію, розкажіть, як будувалася підготовка на останньому тижні підготовки?
- Більшою мірою працював над швидкісними якостями. Також виходили і в «четвірці». Але, в цілому, акцент в роботі був над швидкістю, враховуючи те, що стартуватиму в спринті, де треба завоювати ліцензію. Працювали, звісно, і над стартом, адже на цій дистанції він має чимале значення. В цілому збір пройшов плідно, я вважаю.
- Про Євро ми ще поговоримо. Зараз – про Кубок України, адже ваші перемоги в «одиночці» були досить несподіваними. З чим пов’язуєте такий прорив?
- Мені «одиночка» завжди подобалася, але раніше акцент робився на «двійці, 1000м». Цей вид ми, звісно, не скидаємо з рахунку, працюватимемо над ним теж. Але в цьому сезоні так вийшло, що набрав в швидкості та в силі, що принесло перемоги на Кубку України.
- Як відомо, після того, як від нас пішов В’ячеслав Сорокін, його групу каноїстів підхопив його учень, а зараз головний тренер збірної України Юрій Чебан. Щось змінилося в підготовці у зв’язку з цим?
- Не можу сказати, що підготовка змінилася кардинально, але певні корективи були внесені, враховуючи чималий спортивний досвід Юрія Володимировича. Він пробує вносити в роботу щось нове, тож тренування виходять доволі цікаві та різноманітні.
Не бачу жодних проблем в тому, що ми раніше разом тренувалися. Навпаки, у нас є повне взаєморозуміння, ми можемо обговорити будь-яке питання, дійти до спільної думки. Юрій Володимирович залюбки ділиться своїм багатим спортивним досвідом. Це великий плюс для нас.
МИХАЛИЧ
- Не можу не запитати. Як ви пережили втрату тренера, з яким ви за останні три роки провели чимало часу на зборах, на змаганнях, в повсякденному житті?
- Він для нас був не просто тренером, а людиною, яка чимало навчила нас в житті. Ми завжди пам’ятатимемо його настанови та передаватимемо цей досвід наступним поколінням. Михалич був дуже доброю та чуйною людиною. Він переживав не тільки за те, який ми покажемо результат, а й хотів, щоб ми і в суспільстві показали себе з кращого боку, щоб ми були гарними людьми. Він чимало вклав в нас і в спортивному, і в життєвому плані.
НАПЕРЕДОДНІ ЄВРО
- Як оцінюєте готовність напередодні Євро?
- Відчуваю себе прекрасно – і в емоційному, і в фізичному стані. Є велике бажання проявити якомога краще себе в усіх видах, де я стартую – і в «одиночці», і в «четвірці». Пріоритет деякою мірою віддаю спринту, де, як відомо, визначаються володарі ліцензій на Європейські ігри-2019. В «одиночці» все залежатиме від мене, а ось в «четвірці» від кожного спортсмена. Втім, всі ми націлені показати максимальний результат.
- Чи можна сказати, що Олімпіада все рівно залишається головною ціллю кар’єри?
- Так. Не забуваємо ми і про «двійку» - попереду ще чемпіонат України. Виступ в «одиночці» це новий і, впевнений, дуже цікавий та корисний досвід. Можливо, в наступному році вдасться успішно виступити і на дистанції 1000 метрів.
Прес-служба ФКУ