• |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 862

У другий день Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської будуть визначені переможці в «одиночках» на дистанції 1000 м. Гучних сенсацій в кваліфікації не відбулося, а тому вболівальники побачать (В ТРАНСЛЯЦІЇ) всіх найсильніших. В ранковій сесії, яка нагадаємо, буде показана і на Інтернет-каналі ФКУ, і на телеканалі XSPORT, відбудуться шість заїздів. До вашої уваги стартові протоколи, а також стислий аналіз основних заїздів.

UkrCup-2018_1000_startlist_.pdf [223,02 Kb] (cкачиваний: 608)

БАЙДАРКА

Головний фаворит серед байдарочників, звісно, Олег КУХАРИК (на фото), який не програє на всеукраїнських змаганнях з 2015 року. Але когорта конкурентів у нього досить така солідна: це досвідчені Віталій ЦУРКАН та Роман СКОРИК, які виграли свої попередні заїзди, вчорашні юніори Микола ОЧКУР та Дмитро БЕСПАЛЬКО, а також Олександр СИРОМЯТНИКОВ, який переміг на минулорічному чемпіонаті України у відсутності того ж КУХАРИКА, випередивши тоді ЦУРКАНА. Може поборотися за «трійку» і Юрій ГАЛКІН, котрий більшою мірою відомий як командний боєць.

КАНОЕ

У змаганнях каноїстів теж є явний фаворит. Це Павло АЛТУХОВ, який перемагає на головних всеукраїнських змаганнях у цьому виді, як і КУХАРИК, з 2015 року. Група претендентів буде досвідченішою, ніж в байдарці. Тут і Юрій ВАНДЮК Андрієм РИБАЧКОМ, і Едуард ЩЕМЕТИЛО. Не скидаємо з рахунку і Олександра СІВКОВА та ветерана Володимира ТРОЦЮКА, які перемогли у своїх попередніх заїздах, причому у ТРОЦЮКА найкращий результат в кваліфікації – 4.09.Не побачимо ми серед фіналістом Дениса КОВАЛЕНКА, який раніше завжди був серед претендентів на нагороди серед «одиночників».