.
Rss
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
» » Южне може стати базою олімпійської підготовки
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1664

В п’ятницю місто Южне відвідала делегація на чолі з президентом НОК України Сергієм БУБКОЮ, яка ознайомилася зі спортивними об’єктами міста, зокрема з водно-гребною базою ФСК «Хімік» Одеського припортового заводу. Голова НОК зустрівся з президентом Федерації каное України Сергієм ЧЕРНИШОВИМ та головним тренером збірної України Юрієм ЧЕБАНОМ та обговорили отримання цим об’єктом статусу «база олімпійської підготовки». Про можливість надання такого статусу заявив перший заступник міністра молоді та спорту України, віце-президент НОК України Ігор ГОЦУЛ.


 

Ігор ГОЦУЛ, заступник міністра молоді та спорту України, віце-президент НОК України:

- Сьогодні в державі виділяються багато коштів на підготовку спортсменів до відповідальних змагань, зокрема тільки в цьому році на олімпійські види спорту – приблизно 600 млн. гривень. І ці гроші витрачаються на спортивних базах. Таким чином, місто може претендувати на те, щоб залучити до себе навчально тренувальні збори, якісь спортивні заходи, яку будуть служити для просування місця як певного бренду та виконувати економічну складову, тобто слугувати наповненню бюджету

Однім з наріжних каменів може бути ініціатива міста про надання деяким спортивним об’єктам статусу «база олімпійської підготовки». На мій погляд в Южному є об’єкти (ФСК «Олімп, водна-гребна база ФСК «Хімік»), які абсолютно відповідають вимогам і, я думаю, що Мінмолодьспорту із задоволенням підтримало таку ініціативу, якщо б вона виходила від міста.

Є встановлений механізм, а саме Постанова Кабінету Міністрів, яка регулює створення і затвердження баз олімпійської підготовки. В цьому документі викладені всі критерії. В разі потреби Мінмолодьспорт може надати консультативну допомогу.

Для того, місцева влада, чи, наприклад, Федерація каное України повинні вийти з відповідною ініціативою. Ініціатива може бути з кількох напрямків, але, в будь-якому разі має бути визначена позиція місцевої влади. Від цього багато чого залежить, і ми завжди це враховуємо. Є зацікавленість влади - є майбутнє у цих спортивних споруд.

 

Сергій ЧЕРНИШОВ, президент Федерації каное України:

- В Южному є все, щоб стати центром олімпійської підготовки: є інфраструктура, а саме спортивні об’єкти, зокрема водна-веслувальна база ФСК «Хімік» та ФСК «Олімп», умови для нормального проживання та харчування. І це треба реалізувати за допомоги міської влади, Федерації каное України, НОК України, Мінмолодьспорту України. Треба, щоб пройшла певна процедура. І найближчим часом ми розпочнемо роботу в цьому напрямку.

Отримання статусу «база олімпійської підготовки» необхідно для підвищення якості підготовки та виховання спортсменів високого рівня, зокрема олімпійців.

 

Прес-служба ФКУ із Южного

Облако Тегов