.
30 липня юнацька Олімпійська збірна України повернулась на рідну землю, завершивши виступ на ХІV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, що з 23 по 30 липня проходив в угорському Дьорі. Нагадаємо, на Олімпійському фестивалі-2017 українські веслувальники завоювали 1 срібну нагороду – Лів КІРПІК із Запоріжжя та Юліана ПУТНІНА з Харкова в «каное-двійці, мікс» на дистанції 200 метрів. Всього українські спортсмени здобули 8 медалей - 3 золоті, 4 срібні та бронзову нагороди.
Веслувальники-медалісти поділилися своїми враженнями за підсумками фінальної гонки, яка принесла срібну нагороду:
- Дуже підбадьорювало те, що всі члени нашої збірної підтримували нас. А буквально за хвилину до старту наші дзюдоїсти підійняли наш прапор, це було просто дивовижно. Ти дивишся як він розвивається на вітру і це як ковток надії якоїсь. Дякуємо усій команді, всім тим хто переживав, вболівав. У нас немає слів, це дуже круто.
Прес-служба ФКУ за матеріалами