.
Веслувальники збірної України, які виступали на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, повернулися на Батьківщину. Нагадаємо, що виступаючи в шести видах програми вони завоювали «золото», «бронзу» та три четвертих місця. Першим, звичайно, під гучні овації в зал прильоту аеропорту Бориспіль вийшов тепер вже дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН, який перед тим як скоштувати хліб-сіль, потрапив в обійми своїх близьких – мами та коханої дівчини. Така ж «участь» чекала і інших веслувальників, яких дуже зачекалися рідні та друзі. Після цього відбувся короткочасний брифінг, на якому медалісти та їх тренери ще раз згадали події щасливої для них Олімпіади. Потім були числені фото на пам’ять та спілкування з пресою. Останнім зал прильоту залишав, звісно, олімпійський чемпіон.
Екс-тренер збірної України Олексій СЕМИКІН, який готував жіночу байдарку в цьому олімпійському циклі, відповів на питання прес-служби ФКУ за підсумками виступу спортсменок на Олімпійських іграх. Як ми повідомляли, вони посіли четверті місця в двох видах програми – байдарці-двійці та байдарці-четвірці на дистанції 500 метрів. Нагадаємо, саме під керівництвом Олексія Семикіна в 2015 році жіноча байдарка-четвірка вперше з 2004 року років стала призером чемпіонату Європи, а потім на чемпіонаті світу завоювала олімпійську ліцензію. В липні Мінмолодьспорт звільнило тренера і на заключному зборі в Португалії учасниці Олімпійських ігор у веслуванні на байдарці тренувалися самі.
Президент Федерації каное України Сергій ЧЕРНИШОВ прокоментував телеканалу інтерв’ю байдарочниць збірної України Анастасії ТОДОРОВОЇ, Інни ГРИЩУН та Світлани АХАДОВОЇ, в якому вони розповіли, як Мінмолодьспорт формував екіпаж олімпійської байдарки-четвірки.
Байдарочниці збірної України Анастасія ТОДОРОВА, Інна ГРИЩУН та Світлана АХАДОВА в інтерв’ю журналісту Олександру Гливинському розповіли, чому вони посіли четверті місця на Олімпійських іграх, зокрема про те, як Мінмолодьспорт формувало олімпійський екіпаж байдарки-четвірки.
Бронзові призери Олімпійських ігор в Ріо українські каноїсти Дмитро Янчук і Тарас Міщук в ефірі проекту «День Ріо. Студія» на телеканалі і порталі «XSPORT» поділилися своїми враженнями від завоювання медалі в каное-двійці на дистанції 1000 м, розповіли про побут в Ріо і багато іншого.
До вашої уваги відео фінальної гонки байдарки-четвірки на дистанції 500 метрів на Олімпійських іграх. Нагадаємо, український екіпаж фінішував тут четвертим.