.
Rss

ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Август 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
» » Чемпіонат Європи (молодь, юніори). Склад збірної України
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1131
Чемпіонат Європи (молодь, юніори). Склад збірної УкраїниТридцять чотири веслувальники виступатимуть на чемпіонаті Європи серед молоді та юніорів, який відбудеться у румунському місті Басков з 17 по 20 вересня. Спортсмени боротимуться за нагороди в 31-му виді програми. Головний тренер національної збірної Олексій Мотов в інтерв’ю прес-службі ФКУ заявив, що розраховує на медалі щонайменше в десяти з них.


Склад збірної України на чемпіонаті Європи серед молоді та юніорів-2015
Молодь (в алфавітному порядку)

Павло АЛТУХОВ (Полтавська-Хмельницька) – каное-одиночка, 500 та 1000м
Ельнур АХАДОВ (Одеська) – каное-четвірка, 1000м
Андрій БОРЗУКОВ (Херсонська) – байдарка-двійка, 1000м
Олег БОРОВИК (Полтавська) – каное-одиночка, 200м
Анастасія ГОРЛОВА (Львівська) – байдарка-одиночка, 200м
Тетяна ЄДНАК (Тернопільська) – байдарка-одиночка, 1000м; байдарка-двійка, 500 та Наталія ЖИЛЮК (Івано-Франківська) – каное-двійка, 200м
1000м
Юлія КОЛЕСНИК (Миколаївська) - байдарка-двійка, 500 та 1000м
Анатолій МАЛИЙ (Одеська) – байдарка-одиночка, 1000м; байдарка-двійка, 500м
Михайло МАНДЗЮК (Івано-Франківська) – каное-четвірка, 1000м
Юрій МЕЛЬНИК (Хмельницька)– байдарка-одиночка, 500м
Тарас МІЩУК (Львівська) – каное-двійка, 500 та 1000м; каное-четвірка, 1000м
Світлана РИМКЕВИЧ (Вінницька) – байдарка-одиночка, 500м
Роман СКОРИК (Полтавська) – байдарка-двійка, 1000м
Ігор ТРУНОВ (Одеська) – байдарка-двійка, 200м
Наталія УШАКОВА (Полтавська) – каное-двійка, 200м
Кирило ЧЕРНОМОРОВ (Одеська) – байдарка-двійка, 200 та 500м
Дмитро ЯНЧУК (Полтавська-Хмельницька) – каное-двійка, 500 та 1000м; каное-четвірка, 1000м
Юніори
Борислав БИЗУ (Одеська) – каное-двійка, 500 та 1000м; каное-четвірка, 500м
Ольга БУРАГО (Херсонська) – байдарка-двійка, 500 та 1000м
Олексій КОЛЯДИЧ (Херсонська) - каное-четвірка, 500м
Даніїл КУЗЬМІН (Київська) – байдарка-двійка, 200м
Людмила КУКЛІНОВСЬКА (Миколаївська) – байдарка-одиночка, 200м
Олег КУХАРИК (Миколаївська) – байдарка-одиночка, 500 та 1000м
Людмила ЛУЗАН (Івано-Франківська) – каное-одиночка, 200 та 500м
Валерія ПАВЛОВА (Одеська) – каное-двійка, 200м
Іван СЕМИКІН (Київська) – байдарка-одиночка, 200м; байдарка-двійка, 200м
Віктор СВИРИДЮК (Волинська) – каное-одиночка, 1000м; каное-четвірка, 500м
Олена СКВОРЦОВА (Херсонська) – байдарка-двійка, 500 та 1000м
Діана ТАНЬКО (Полтавська) – байдарка-одиночка, 500м
В’ячеслав УНТИЛОВ (Одеська) – каное-одиночка, 200 та 500м
Олена ЦИГАНКОВА (Рівненська) – каное-двійка, 200м
Богдан ЧАБАН (Волинська)– каное-двійка, 500 та 1000м; каное-четвірка, 500м
Юлія ЮРІЙЧУК (Черкаська) – байдарка-одиночка, 1000м

Облако Тегов