.
Rss

ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
20 травня
Мурадасілов Едем

20 травня
Мальков Сергій

21 травня
Романович Микола

22 травня
Кукуруза Микола


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
» » Міністр спорту зустрівся з керівниками федерацій
  • Опоблікував: admin1
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 691
Міністр спорту зустрівся з керівниками федерацій
11 грудня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із керівниками федерацій олімпійських та неолімпійських видів спорту, фізкультурно-спортивних товариств, Національного комітету спорту інвалідів України.

Мета зустрічі – налагодження чітко відпрацьованої системи діалогу і зворотного зв'язку між Міністерством, федераціями та спортивними товариствами. Міністр окремо наголосив, що прийшов на зустріч не виступати, нав’язуючи комусь своє бачення, а послухати присутніх спеціалістів та керівників, зрозуміти які існують проблеми і погляди на подальші пріоритети діяльності спортивного руху в країні.

"Я зацікавлений в тому, щоб ми спілкувалися у відкритому режимі, і разом приймали рішення, які визначають майбутнє українського спорту. Тільки так ми зможемо знаходити оптимальні відповіді на питання і проблеми, які сьогодні стоять перед нами", - сказав Міністр, звертаючись до учасників зустрічі.

Протягом двох з половиною годин тривало обговорення нагальних проблем. Найчастіше порушувалися питання реформування спортивної сфери, можливостей розвитку інфраструктури, розширення повноважень федерацій, збереження та підтримки діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Ігор Жданов наголосив, що взаємовідносини Міністерства та федерацій потребують реформування: "Федерації насправді повинні мати більше повноважень в окремих питаннях. Гадаю, невдовзі ми проведемо пілотний проект з окремими федераціями, які вже мають статус національної, добре функціонують організаційно та фінансово. Але ж і самі федерації мають розуміти, що рівень відповідальності перед Міністерством та державою буде набагато вищий".

Окрему увагу учасники зустрічі приділили питанню реформи спортивної сфери.

"Зберегти та збудувати набагато важче, ніж зруйнувати. Реформа має відповідати потребам і людей, і країни в цілому, а також її поточним можливостям і ресурсам. Всі розуміють, що система, яку ми маємо, хоч і працює, є застарілою та потребує змін. Я не прихильник кардинальних кроків, зважаючи на складну економічну ситуацію в країні. Та, незважаючи на це, ми маємо розвивати масовий спорт і забезпечити підготовку наших спортсменів до Олімпіади 2016 року у Ріо-де-Жанейро", - сказав Ігор Жданов наприкінці зустрічі.

"Всіх, хто хоче працювати над зміною ситуації у сфері спорту, я закликаю до спільної роботи. Сподіваюсь, всі розуміють, що вона не буде легкою, тому до праці".

dsmsu.gov.ua

Облако Тегов