• |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 278

Українські параканоїсти відкрили рахунок медалям на чемпіонаті світу в Сегеді. В перший день змагань дебютант чемпіонату Микола ФЕДОРЕНКО (Полтавська) став переможцем в класі VL1 (полінезійське каное з аутригером), а Наталія ЛАГУТЕНКО (Рівненська) завоювала бронзову медаль в класі VL3. Крім того, сьогодні у фінал чемпіонату вийшли Сергій ЄМЕЛЬЯНОВ (Волинська) – в класі KL3 та Микола СИНЮК (Рівненська) – в класі KL2. В цих видах визначатимуться володарі паралімпійських ліцензій (фінали – 24 серпня).

На минулорічному чемпіонаті світу Сергій ЄМЕЛЬЯНОВ (KL3) та Марина МАЖУЛА (KL1) завоювали золоті медалі, Микола СИНЮК став бронзовим призером в класі KL2, Наталія ЛАГУТЕНКО – срібною призеркою в класі VL3.