• |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 282

В ранковій сесії 3-го дня чемпіонату світу серед молоді та юніорів півфінальні заїзди на дистанції 200 м. Українські веслувальники поборються за вихід в фінал у 5-ти видах програми. Найбільш складна задача у чоловіків-спринтерів – Юрія ЗУБА та Дмитра ДАНИЛЕНКА, яким треба потрапити в «двійку» кращих в своїх заїздах. Втім, свої попередні заїзди вони виграли, причому з доволі високими результатами – 36,7 та 35,8 відповідно. Також виграла свій попередній заїзд і Анастасія ГОРЛОВА. Всі ці спортсмени є фіналістами нещодавнього Євро: ЗУБ став бронзовим призером, а ДАНИЛЕНКО з ГОРЛОВОЮ – четвертими. Тож ми цілком можемо їх розглядати як претендентів на медалі. Втім, треба спочатку пробитися у фінал. Ну і побажаємо успіху юніорам – Юліані ПУТНІНІЙ та Ілоні КУШНІРУК. Нагадаємо, що фінали в цих видах відбудуться вже сьогодні в денній сесії. За боротьбою спостерігаємо на Інтернет-каналі PlanetCanoe, за результатами в режимі онлайн слідкуємо на спеціальному сайті.

Чемпіонат світу-2018 (молодь, юніори).

Заїзди за участю українських веслувальників

ДЕНЬ ТРЕТІЙ. 28 липня

Ранкова сесія. Півфінали. LIVE

08.35. Каное-одиночка. 200 м. Юніорки. Юліана ПУТНІНА (6). 1-3 – фінал, 4-7+1ВТ – фінал В.

08.45. Байдарка-одиночка. 200 м. Юніорки. Ілона КУШНІРУК (8). 1-3 – фінал, 4-6 – фінал В.

09.00. Байдарка-одиночка. 200 м. Юніори. Юрій ЗУБ (5). 1-2+ВТ – фінал, 3-3-х+4-4-х+2-5-х – фінал В, 2х5-х+4х6-х+3ВТ – фінал С.

09.40. Байдарка-одиночка. 200 м. Жінки. Анастасія ГОРЛОВА (5). 1-3 – фінал, 4-6 – фінал В.

09.55. Байдарка-одиночка. 200 м. Чоловіки. Дмитро ДАНИЛЕНКО (4). 1-2+ВТ – фінал, 3-3-х+4-4-х+2-5-х – фінал В, 2х5-х+4х6-х+3ВТ – фінал С.