.
Rss

ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Август 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
» » Марія КІЧАСОВА: «Хочу "взяти" якомога більше медалей»
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 739

 
В минулі роки полтавчанка Марія КІЧАСОВА була помітним командним бійцем, причому в байдарці-четвірці. Нагадаємо, саме вона була загребною екіпажу, який завоював «срібло» чемпіонату Європи-2015, а потім і олімпійську ліцензію. В цьому році, вона також проявляє себе в одиночці і в двійці. Нагадаємо, що в спринтерській двійці Марія разом з Анастасією ГОРЛОВОЮ зі Львова перемогла на етапі Кубку світу в Сегеде, а в Дніпрі вперше стала чемпіонкою України в одиночному спринті, додавши цей титул до перемоги на Кубку України.

СПРИНТ

- Маріє, вітаю вас із завоюванням чотирьох медалей чемпіонату України. По-перше про спринтерську одиночку.

- Ми налаштовувалися на цей вид, я планувала в цьому сезоні йти спринт. «500 м» - мені ще зарано. Точніше у мене ще не та форма, щоб успішно виступати в цьому виді за кордоном. Планувала йти на чемпіонаті України «одиночку, 200» та «двійку, 200», щоб перевірити свої сили, і, знов-таки, як тренування. На чемпіонаті Європи, скоріш за все, буду йти тільки «двійку, 200». Може, ще «двійку, 500» і, само собою, «четвірку, 500».

Що стосується спринтерської гонки на чемпіонаті України, то вона пройшла добре. Була добра погода – не така, яка була під час попередніх заїздів. Гонкою задоволена. Був невеличкий зустрічний вітер, але це можна розглядати як певний вид роботи: треба вчитися ходити і проти вітра, а не тільки по вітру.

- Було зафіксовано кілька фальстартів. Зняли навіть одну з провідних байдарочниць країни Анастасію Тодорову. Це не вибивало з колії?

- Це завжди вибиває з колії, особливо в спринті, тому що в перші гребки завжди максимально вкладаєшся. Старт завжди найскладнішій момент в цьому виді. Як візьмеш старт, так і піде гонка. Принаймні, так відбувається у мене. Три фальстарти – це дуже складно. І дуже образливо, що таке виходить. Не знаю чи з вини спортсменів, чи з вини стартера. Старт був реально невдалий, маю на увазі саму команду стартера. Навіть мені хотілося зірватися раніше. Неплавно пройшов цей старт. Ми навіть просили стартера, щоб він переніс заїзд, адже фальстартів дійсно було забагато. І це, скоріше, не вина спортсменів. Адже це спринтери. І реакцію організму не завжди вгадаєш.


ПОВЕРНЕННЯ «ЧЕТВІРКИ»

- На чемпіонаті України стартувала четвірка, яка виграла «срібло» чемпіонату Європи та олімпійську ліцензію в 2015-му. Відчули, мабуть, старі зв’язки?

- Так. У нас ця «четвірка» вже давно. Мабуть, роки три. Вона, траплялося, змінювалася. У нас це стабільна «четвірка», яка йде стабільним ходом. Немає такого, що ми вириваємо старт, а потім у нас просідає середина, чи щось таке. Ця «четвірка» йде рівно. На даний момент це найсильніший екіпаж – для того, щоб це вияснити, проходили контрольні заїзди в період підготовки до чемпіонату України. Націлюватимемося на золоту медаль чемпіонату Європи. Ми плануємо завойовувати саме золоті медалі на шляху до Олімпіади. Сподіваюсь, що у нас все вийде.


 

АМБІЦІЙНІ ПЛАНИ

- Я ще в інтерв’ю на Кубку України говорила, що в мене ще є азарт, є бажання веслувати, тому що я не поїхала на Олімпіаду. У мене ще є запал минулорічний. Звісно, на Олімпіаду я ще не готовлюся. Поки готовлюся на «світ» та «Європу». Хочеться завоювати якомога більше медалей, якомога більше перших місць, щоб реалізуватися, підтримати себе на наступний рік, щоб було фінансування, щоб були гарні умови для підготовки на подальші старти та завоювання медалей на них.

- Чи можна говорити, що форма покращуватися від чемпіонату України до чемпіонату Європи і далі до чемпіонату світу?

- Звісно. Зараз ми на пик не виходили. Чемпіонат України – це для нас відбіркові змагання, котрі ми зобов’язані виграти як спортсменки збірної – кожний свій вид. Можемо перевіритися на інших дистанціях, як ми зробили з Анастасією Горловою на «п’ятисотці». Раніше ми з нею не ходили цей вид. Захотіли спробувати свої сили, свої можливості. Плюс додаткове тренування. А так ми зобов’язані виграти, пройти відбір як етап підготовки. А пік готовності напевно прийдеться на чемпіонат світу, а чемпіонат Європи буде стартом, який підводить, перевірочнимдля екіпажів.


 

Інтерв’ю Марії КІЧАСОВОЇ. ВІДЕО


 

Чемпіонат України. Байдарка-четвірка. 500 м. Фінал. ВІДЕО


Чемпіонат України. Байдарка-двійка. 500 м. Фінал. ВІДЕО


Чемпіонат України. Байдарка-одиночка. 200 м. Фінал. ВІДЕО


Чемпіонат України. Байдарка-двійка. 200 м. Фінал. ВІДЕО


 

Прес-служба ФКУ з Дніпра

Облако Тегов