• |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 697

Під час Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської відбулися кубкові змагання і з параканое. Переможцями стали паралімпійський чемпіон Сергій Ємельянов (клас KL-3), Микола Синюк (клас KL-2), Володимир Вельчун (клас KL-3), Марина Мажула (клас KL-1) та срібна призерка Паралімпійських ігор Наталія Лагутенко (клас KL-2).

Параканое. Кубок України

Клас KL-1. Чоловіки

1. Володимир ВЕЛЬЧУН (Рівненська) – 49,26.

2. Олександр СУПРУН (Дніпропетровська) – 59,10.

Клас KL-2. Чоловіки

1. Микола СИНЮК (Рівненська) – 43,13.

2. Владислав ЄПІФАНОВ (Дніпропетровська) – 44,26.

3. Сергій МАСЛЮК (Черкаська) – 51,88.

Клас KL-3. Чоловіки

1. Сергій ЄМЕЛЬЯНОВ (Дніпропетровська) – 42,63

Клас KL-1. Жінки

1. Марина МАЖУЛА (Дніпропетровська) – 1.35,98

1. Наталія ЛАГУТЕНКО (Дніпропетровська) – 55,19.

СЕРЕД КРАЩИХ В КРАЇНІ

Сергій Ємельянов виступав також у змаганнях Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської та посів 3-е місце у фіналі Б (12-е загальне) у «байдарці-двійці, 200» з результатом 39,06. В попередньому заїзді він показав результат 38,23, в півфіналі – 38,88.

КЛАСИ ЧОВНІВ В ПАРАКАНОЕ

KL1 / VL1 (колишній клас А): Спортсмени з дуже обмеженою функцією тулуба і повною відсутністю функцій ніг, їм необхідно використання спеціального сидіння з високою спинкою.

KL2 / VL2 (колишній клас TA): Спортсмени з частковою функцією тулуба і ніг, здатні сидіти в каяку, але можуть використовувати спеціальні сидіння.

KL3 / VL3 (колишній клас LTA): Спортсмени з хорошою функцією тулуба і часткової функцією ніг, здатні сидіти, нахиляючись вперед під час веслування і мають можливість використовувати під час веслування хоча б одну ногу / протез.